Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie z Trójmiasta i okolic. | Forum o ciąży


Niunia26

Rekomendowane odpowiedzi

Niunia26 napisał(a):
Blue będę miała beżową tunikę na ramiączkach i czarne leginsy i japonki i rozpuszczone blond włosy i okulary, musisz mnie rozpoznać ;-)


Ja będę mieć jeansy (rurki), tunikę szarą w kółka fioletowo-białe (to się rzuca w oczy) 😜haha też włosy rozpuszczone i klapki jasne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gerda napisał(a):
A ja nie wiem, w co sie ubrać...


Mi się wszystko suszy, więc nie mam wyboru, bo nie mam co ubrać 🙃 a bym chętnie wyszła w krótkich spodenkach 🙂 ale mam blade nogi haha 🙂 kurcze może pójdę się opalać jak już będę nad morzem 😉 tyle, że mnie długo łapie słońce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj najbardziej to mam spieczone ramiona i trochę ręce, odrobinę przód nóg, dekolt, buzia (zwłaszcza nos - trzeba będzie pokryć podkładem, żeby nie wyglądał jak u pijaka hehe). Ale nasmarowałam się porządnie kremem po opalaniu, który był nieotwierany i jeszcze ważny.
Niunia, spieczone plecy - współczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Oj najbardziej to mam spieczone ramiona i trochę ręce, odrobinę przód nóg, dekolt, buzia (zwłaszcza nos - trzeba będzie pokryć podkładem, żeby nie wyglądał jak u pijaka hehe). Ale nasmarowałam się porządnie kremem po opalaniu, który był nieotwierany i jeszcze ważny.
Niunia, spieczone plecy - współczuję.


Haha ja mam ręce spalone, dekolt w sumie nie bardzo.. i piecze mnie jak cholera 😁 w dodatku wczoraj wieczorem prasowałam ubranka małej i się oparzyłam żelazkiem w rękę (opaloną!!) i już mam taką fajną ciemną długą bliznę, która za kilka dni zamieni się w strupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Ania i Gerda czy mogę wstawić na marcówki Nasze zdjęcie?


Ja wyrażam zgodę 🙂 a mój mail: [email protected]

Blue, to jeszcze opaleniznę podrasowałaś żelazkiem, życzę szybkiego zagojenia.


No lubię tak 🙂 chociaż tak narzekam,, ale chętnie bym dobiła tą skórę 😆 żeby jakikolwiek kolor był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
Mądre mamuśki wybrały się na plażę bez filtrów ;-)


A blondynka chciała zrobić zdjęcie aparatem z zaślepką 🙃 😁 😁 😁


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Hhahaah!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue, a Ty w Gościa się zamieniłaś? jak to się stało?

Niunia, dzięki za fotki 🙂 innym razem zrobimy sobie więcej, może z naszymi maluchami. Poza tym nie ciężko się spiec siedząc w jednymi miejscu w takim słońcu i jeszcze nie posmarowane kremem, no ale byłyśmy umówione na kawę, a nie na plażowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...