Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zdecydowałam się na Ujastek, ponieważ:
- blisko, niecałe 5 minut autem,
- fajne sale,
- położne w porządku,
- lekarze też - choć tu zależy na kogo się trafi, przynajmniej takie mam odczucie po dwóch wizytach na patologii - jeden doktorek ewidentnie nie ma powołania do pomagania komukolwiek 😠,
- mój lekarz ma tam dyżury od czasu do czasu,
- mają dobry sprzęt i oddział neonatologii, a trzeba będzie sprawdzić serduszko Małego jak tylko się urodzi.
Kolejność wymieniania przypadkowa 🙂
Wiesz, skurcze mam, na KTG się zapisują ładnie, w ostatnich dwóch dniach bardzo przybrały na sile, ale to cały czas chyba nie to...

Hej Gosiu 😘 Dziękuję za miłe powitanie 🙂 No mam nadzieję, że w ten weekend się już wszystko rozwiąże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda wiem że to czekanie teraz jest najgorsze ale to jeszcze góra kilka dni i będziesz miała Maluszka przy sobie.
Myślę że skoro skurcze już są widoczne na KTG to niedługo się zacznie i może do soboty nie będziesz musiała czekać czego życzę Ci z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas nocka dobra, bez pobudki i spanie niestety tylko do 6:15 😞 także średnio jestem wyspana.

KOCHANE MAMUSIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA

macie jakieś specjalne plany? dzisiaj nam się troszkę przyjemności należy, a co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

U nas nocka nie najlepsza i pobudka tez wczas bo już o 6
Byłyśmy na spacerku i Nikolka zasnęła już o 10.30
To nie wiem teraz jak mam zaplanować popołudnie dziewczyny odezwijcie się 🙂
Bo jeśli nici ze spotkania to spotkam się z koleżanka,ale muszę jej tez wcześniej dać znać.

MAMUSIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się wieczorkiem 🙂

Na początek WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ MOJE KOCHANE Z OKAZJI DNIA MAMY!!!!!!!!!!!!!

U nas w miarę ok. Ja mam straszną alergię bo kupiłam ostatnio jakiś lek na alergie w promocji i nic nie daje 😞 a niby skład taki sam, więc dzisiaj kupiłam już normalny alertec. Kacprowi idą dwie górne 3 i dwie dolne 4 i jest maruda straszna 😞 Do tego wysypka na nogach znowu większa - już nie mam pomysłu co to może być. Znacie może jakiegoś dziecięcego dermatologa albo może alergologa bo chyba zrobię mu testy może coś wyjdzie.
A do tego wszystkiego coś mu się stało w siusiaka bo jest zaczerwieniony i go boli bo jak dotykam to płacze 😞 Przemyłam mu dzisiaj dwa razy Rivanolem i mam nadzieję, że do jutra już będzie lepiej.

A u Was jak tam ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas dzień jak co dzień w zasadzie. Paulince idą górne 3 i 4 więc też troszkę marudzi ale jakoś dajemy radę. Teraz już śpi, Rafał pojechał na pępkowe a ja odpoczywam.

Daga ja nie znam żadnego dziecięcego dermatologa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejkuuu, ale tu u Was cicho...
Niniejszym się melduję, ja nadal w dwupaku... Mąż będzie bardzo rozczarowany jak dziś nie urodzę, bo prawie od początku ciąży mówił, że zadbał o mój prezent urodzinowy 9 miesięcy temu, a w nocy nawet rozmawiał z Tomkiem, że to już ten dzień i żeby wychodził 😜 Faceci 😁
Dziś idziemy na obiad do mojej ulubionej restauracji, na ostatni posiłek 😜 , a jutro szpital - ciekawa jestem jak to będzie. Przyznam, że trochę mam stresa - wolałabym, żeby się wszystko naturalnie i samoistnie zaczęło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Noc bez pobudek za to o 6 już był na nogach ale babcia się nim zajęła a ja mogłam jeszcze chwilę pospać 🙂
Byliśmy na spacerku i nawet udało nam się dostać do naszej pani doktor i mamy maść na siusiaka 🙂 z antybiotykiem bo to jakieś zakażenie 😞 Ale mam nadzieje, że szybko przejdzie.

Asiu
i jak kolor włosów po farbowaniu ??? Miałam się wczoraj pytać ale mi z głowy wyleciało 😞

Magda trzymam kciuki, żeby jeszcze dzisiaj się coś ruszyło!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas też dzisiaj była pobudka o 6, dzieci się zmówiły, no ale ja niestety nie miałam tak dobrze i musiałam sama wstać. Poszłyśmy z rana na spacerek i to chyba była dobra decyzja bo teraz strasznie gorąco i parno.
My już jesteśmy po drzemce, mi też się udało zdrzemnąć więc jest w miarę dobrze.
Mamy dziś w domu Tatę, pracuje zdalnie bo troszkę chory po wczorajszej imprezie 😁

Daga zdrówka dla Kacperka? a skąd mu się tam zakażenie wzięło?
a kolor no cóż CZERWONY 🙂 🙂 🙂 ale taki miał być więc nie narzekam

Magda trzymam kciuki mocno, mocno żeby się ruszyło 🙂
wykorzystaj męża może to pomoże, pobiegaj po schodach innych metod nie znam choć na mnie i te nie podziałały 😉
sama dobrze wiem jak to jest czekać bo też rodziłam po terminie i miałam się określonego dnia zgłosić do szpitala, jedyne pocieszenie jest takie że pewnie już Cię zostawią i urodzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

U nas dzień jak co dzień 🙂
Nikola dziś zasnęła o 19 🤪 Artur ma nockę i jestem sama 🙂
Fajnie się ochłodziło bo w dzień było okropnie.

Asia to zaszalałaś z ta czerwienią 🙂

Daga nie wiesz skąd się Kacperkowi wzięło to zakażenie?Zdrówka dla niego 😘

Magda jak tam ruszyło coś?

Karina,Aneta co tam u was??

Dawno nie było tu Eli a już nie mówię o Agnieszce i Izie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Kacper zasypia 🙂 Jutro przyjeżdża siostra z mężem 🙂 Także weekend będzie rodzinny ( szkoda tylko, że Krzyśka nie będzie 😞 )

Ciężko stwierdzić od czego te problemy, najprawdopodobniej coś mu się tam dostało (może piasek w piaskownicy ) i się "ukisiło" w pampersie. Latał dzisiaj cały dzień bez pieluchy, smaruje mu to maścią przemywam Rivanolem ale ciężko się do tego dokładnie dostać bo przecież piszczy z bólu i się wyrywa - strasznie go to musi boleć 😞

Dzisiaj mnie zaskoczył bo puścił bąka oczywiście skomentował to robiąc prrrrrrrrr ustami i poleciał usiądź na nocnik 🤪 🤪ale kupy z tego nie było - ale to już jakiś postęp 🙂

Gosiu jak tam sytuacja z teściami ???

No właśnie gdzie się podziewa reszta dziewczyn???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Paulinka właśnie usnęła, troszkę marudna była ale myślę że to przez te ząbki, 4 już się przebiły więc mamy 8 ząbków i teraz czekamy na 3. Śmiesznie będzie wyglądała bo na górze 8 a na dole tylko 2 🙂
Ja teraz udaje się na zasłużony relaks bo dziś dostałam jakiegoś powera i posprzątałam wszystko co było możliwe i teraz padam.

Gosia no jak się bawić to się bawić 🙂 a tak poważnie to może aż tak bardzo czerwone to nie są, mi się podobają a to najważniejsze.

ciekawa bardzo jestem co z Magdą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DagaBiedny Kacperek 😘 na pewno bardzo go boli byle mu szybko przeszło.
To super weekend wam się zapowiada,a kiedy wraca Krzysiek?
U mnie na razie sytuacja stabilna tzn.babka mnie przeprosiła pewnie,że to nie pierwszy raz i zawsze jest tak samo,ale póki co musimy tu mieszkać i wole jak jest tak niz taka atmosfera nie do wytrzymania,także teraz jest ok i sie podlizuje do nas.

Asia odpoczywaj ile wlezie,a włosy to fakt najważniejsze że ty jesteś zadowolona i tak ma być 😘

My w niedziele jedziemy do mojej mamy i tak sie ciesze i doczekać sie juz nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki 🙂

Sorki ze nie zgaladalam ale nie mialam czasu. Dzis przyszlo lozko, usypiianie trwalo dluzej bo za wszelka cene chciala wejsc do naszego lozka ale bylam twarda 🙂 zobaczymy jaka bedzie nocka.

Dagi jak masz gentamicyne to mu wpusc dwie kropelki na siusiaka. u nas pomaga jak Paulinka ma zaczerwienione okolice warg sromowych.

Jutro sobota a w niedziele urodziny Julki 🙂 przygotowalam jej jeszcze jedna niespodzianke. prezent zapakowany.

ja rowniez trzymam kciukizebys Magda urodzila! czekamy na wiesci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

My wybrałyśmy się na spacerek,ale deszcz nas przegonił 🙂
Pogoda się zepsuła,ale ja się ciesze bo lubie czasem właśnie taką pogode 🙂
Nikolka śpi bo ostatnio zasypia mi juz po 11-tej 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki,
Ja już po wizycie w szpitalu - spojenie mi się rozeszło, ale tylko na 5 mm, więc jakieś szanse na poród naturalny jeszcze mam. Trzech lekarzy debatowało, czy próbować rodzić SN czy CC. A że na CC zawsze jest czas, wg daty z USG trochę dni jeszcze mi zostało, Tomek nadal jest malutki i waży ok. 3 kg, a ja jakoś nie jestem dzisiaj w nastroju do rodzenia zdecydowaliśmy się poczekać. We wtorek kolejny zapis KTG. I mam nadzieję, że do tego czasu poród ruszy samoistnie i przynajmniej start będę miała jak należy, a potem jak się sprawa potoczy takie zrządzenie losu zaakceptuję 😁
Uffff... 😁 Powiem Wam, że stresa miałam, do 2 w nocy ogarniałam mieszkanie, syndrom wicia gniazda mi się włączył i mimo wszystko nie byłam w stanie zasnąć. A teraz jestem padnięta, stres opadł i ja już chyba poczekam aż się samo zacznie bez narzekania, że już bym chciała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Magda a tak właśnie rozmyślałam rano co z Wami i myślałam że może już rodzisz albo tulisz Malucha, no ale skoro trzeba czekać to czekajcie cierpliwie. Trzymamy kciuki 🙂 🙂 🙂 ja tam myślę że w końcu samo zacznie się coś dziać i urodzisz naturalnie tak jak chcesz.

A u nas....nocka z pobudką o 7 więc zawsze to lepiej niż 6. Rano byliśmy na badaniach tzn ja byłam, potem zakupy, a jak wróciliśmy to Paulinka poszła spać. My międzyczasie zrobiliśmy obiadek, teraz odpoczywamy i czekam jak się Linka obudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny
Jestem tu nowa,skierowano mnie z BB 🙂 Mam 21 lat i córeczkę 13 miesięczną-Gabrysię. Fajnie byłoby poznać mamę/mamy która ma dziecko w podobnym wieku,mojej malutkiej bardzo brakuje rówieśników gdyż nieczęsto kobiety w moim wieku mają dzidziusia,tym bardziej moje znajome 😉
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...