Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magda ja tez tak wczoraj i dzisiaj sobie myślałam co tam, u was i czy już tulisz maluszka 🙂
w takim razie czekaj cierpliwie 🙂
Asia jakie badania robiłaś?mam nadzieje,że wszystko u was ok?

Hortensja witamy nową mamusie i Gabrysię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny 🙂 Ja właśnie odespałam nieprzespaną noc, ale pogoda jakaś taka do kitu i nadal jestem nieprzytomna 🤢
Witaj Hortensja! 🙂 Ja mam 28 lat i jeszcze bez Maleństwa na na świecie, więc chyba nie podchodzimy pod Twoje kryteria 😜 ale może jakaś inna mamusia się znajdzie 🙂
Przeprowadziłaś się niedawno do Krakowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu wszystko u nas w porządku, badania robiłam takie ogóle mocz i morfologia a ponad to HBS i VDRL.
Pogoda dzisiaj straszna, ja się przespałam dwie godzinki i teraz mi dużo lepiej, jak jutro tak będzie to wybieramy się na basen.

Hortensja witaj na forum 🙂 My tu wszystkie mamy dzieciaki w podobnym wieku do Twojej Gabrysi. Póki co najmłodszy jest Mateusz niedawno skończył roczek a najstarszy Bartuś ma już dwa latka. Magda też niedługo tu do nas dołączy na stałe mam nadzieję 🙂
Gdzie mieszkasz w Krakowie?

ja zrobiłam dzisiaj na deser tiramisu truskawkowe.....pyszne jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Na poczatek pochwale Paulinke bo cala nc spala w nowym lozku i nawet nie probowala do nas wlazic 🙂 w dzien tak samo. Przy usypianiu troszke probuje wymusic spanie u nas ale nie daje jej 🙂 takze jestem zadowolona 🙂

Hortensja witamy 🙂 ja w czerwcu mam 22 urodziny wiec jestesmy w podobnym wieku. I tak jak pisala Asia wzystkie dzieciaki sa w odobnym wieku 🙂 napisz nam cos wiecej o sobie.

Magdaa życze Ci aby dzidzius sie jednak pospieszyl 🙂 pisz nam jesli tylko bedziesz w stanie a jesli urodzisz niech tatus do nas zagladnie. taka tradycja 😁 😁

Asiu jakie Ty pysznosci robisz!! A przy okazji smaka.... niedobra 😁

Gosiek jak Niki? No i jak zytuacja w domu?

Dagi jak wysypka i reszta Kacperka? Poprawilo sie cos?

Ja na jutro mam wszystko przygotowane. Po sniadanku jedziemy do mojej mamy zostawic Paulike, na zakupy a po poldniu na urodziny 🙂

Udanej niedzieli Brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina, woow, że Wam się udało już tak pierwszej nocy 🙂 Brawo! 🙂
Gosiu, coś Twoje prognozy pogodowe się nie sprawdziły - znowu pochmurno 😞 Szkoda trochę...
Asia, a Ty deserkiem kusisz! 🤪 Ja ostatnio non stop wcinam truskawki ze śmietaną i cukrem, ale od piątku nie udało mi się kupić ładnych, więc przez weekend post truskawkowy. Mam nadzieję, że jutro uda mi się kupić jakieś ładne 🙂
Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

widać że dziś niedziela bo straszna cisza
u nas dzisiaj dzień minął pod znakiem spacerków, byliśmy nad Wisłą, na Wawelu, w Rynku a potem na pysznej kawie 🙂
Paulinka padła bo dziś bardzo mało spała w ciągu dnia, pewnie jutro znowu pobudka o 6 bo ostatnio codziennie nam takie serwuje
jutro idziemy na szczepienie na 12:30 i taka głupia godzina bo to akurat pora naszej drzemki, no ale jakoś będziemy musiały dać radę

Magda ja też codziennie obowiązkowo muszę mieć truskawki ze śmietanką i cukrem 🙂
jak się czujesz?

Karina gratulacje dla Paulinka za przespaną noc w nowym łóżku 🙂
jak się udały urodzinki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂 🙂

U nas super niedziela,cały dzień bylismy u mamy,popołudniu grill także było super,Nikola tez bardzo zadowolona i pogoda sie udała było idealnie nie za ciepło nie za zimno 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Ostatnio nie mam na nic czasu, Matik nie daje nam wytchnienia.
Co myślicie o spotkaniu w czwartek lub piątek? Chciałabym się z wami spotkać zanim pójdę do pracy.
Daga, jak Kacperek?
Magda ty nadal w dwupaku?
Hortensja witaj u nas na forum 🙂 gdzie dokładnie mieszkasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
Melduję się i u mnie bez zmian 😁 Tworzymy zgrany duet i Mały nie chce się ze mną rozstać 😁
Asia, mnie mąż z samego rana uszczęśliwił truskawkami 🤪 Niby poszedł po chleb, a wrócił z miłym dodatkiem 😁 Trzeba korzystać póki możemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 🙂

U nas nocka taka sobie,bywały lepsze za to spanie do 7.20 to nie jest źle 🙂
Na spacerek wyszłysmy już przed 9 wróciłysmy po 11 i spanko 🙂
A ja teraz delektuję sie kawką i serniczkiem 🙂

Jeśli chodzi o mnie to bardziej mi czwartek pasuje na spotkanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Weekend bardzo rodzinny 🙂 W niedziele Krzysiek już wrócił także rodzinka w komplecie 🙂

Nocka spokojna 🙂 My już po spacerku i Kacper ucina sobie już drzemkę a ja się biorę za pranie i przemeblowanie bo jutro przyjeżdża moja przyjaciółka - ta co będzie u nas przez jakiś czas mieszkać.

Asiu jak Ty się czujesz w taka pogodę z alergią bo ja chociaż zażywam tabletki to ledwo, żyje 😞

Hortensja
witaj w naszych skromnych progach 🙂 Napisz nam coś więcej o sobie 🙂

Magda trzymam kciuki, żeby w końcu coś się ruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Paulinka spi. Na urodzinach spoko, tylko starszny chaos a ja nie lubie takich tłumów. Julka podobno zadowolona z prezentu a mama Julki niespodzianka 🙂 takze sie ciesze.

My dzis spanko do 8:30 ale mala wstala o 5 pozagnac Tate jak do pracy szedl ale zasnela 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas dzisiaj zabiegany dzień.
Byłyśmy na szczepieniu, Paulinka nawet nie zapłakała taka dzielna była, waży 11 kg i ma 81 cm także duża dziewczynka nam rośnie 🙂
Dziadek nas dzisiaj odwiedził więc całe popołudnie były szaleństwa.
Ja jestem padnięta po całym takim dniu.

Co do spotkania to ja każdy dzień niestety z wyjątkiem czwartku bo mam lekarza i wizyty przełożyć nie mogę bo muszę wziąć L4 a poza tym mamy już umówione usg.

Magda ja właśnie zasiadam do truskawek 🙂 jak się czujesz?

Daga jakoś daję radę ale ledwo ledwo, jak zażyję wapno to jest lepiej ale potem wszystko wraca, no ale co poradzić jak nic innego nie mogę, kicham, smarkam i tak cały dzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂

Ja od rana robiłam pierogi ruskie i wreszcie skończyłam uff ale za to mam ich dużo 🙂
Na 14.45 idę z Nikolką do naszej Pani doktor bo cos jej te plamki pod oczkami nie chca zejść.
To w takim razie spotkajmy się w piatek ,dziewczyny nie wykręcac sie 😜

Asia no faktycznie bardzo duża wam dziewczynka rosnie i jaka dzielna 😘

Magda jak tam u was,ruszyło coś do przodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My tzn ja po strasznej nocy, spałam całe 4 godziny i jestem padnięta.
Paulinka znowu zrobiła pobudkę przed 6 😞 ja już nie daję rady jak ona się tak budzi, najgorsze jest to, że około 9 już by chciała iść spać, tylko jak potem ma wytrzymać do wieczora, ehhh
Mnie przez pół nocy męczyło kichanie i smarkanie więc ze spania nic nie było.

Gosiu to ja poproszę pierożka na piątek 😉 narobiłaś mi ochoty i pewnie będę robić w weekend.

Magda wczoraj w nocy o godz 23:41 urodziła Tomasza 🙂 Waży 3460 i mierzy 55 cm. Niestety była cesarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy kolejne Brzuszkowe maleństwo!!! Gratulacje dla rodziców i zdrówka dla Tomaszka 😘

Pierożki ruskie są dobre, mama mi zrobiła w niedziele i jeszcze na wynos dostalam 🙂

Paulinka spi a ja odpoczne troche. Znow usiluje rzucic palenie, ciekawe co tym razem z tego bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...