Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

My po wizycie....na szczęście wszystko w porządku. Póki co Weronika nie pcha się na świat co mnie bardzo cieszy, waży 2085 g 🙂

Aneta zdrówka dla Mateuszka 😘
miejmy nadzieję że to nic poważnego i że jutro będzie pełen sił na spotkanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki,
Ja tylko na chwilę, nie mam siły nadrabiać stronek, ale chciałam dać znać, że już jesteśmy w domku 🙂
Tomek przyszedł na świat 30,05 o 23:41, 3460 g i 55 cm, 10 punktów 🙂 Poród zaczął się skurczami, ale niestety skończyło się CC, z powodu rozejścia spojenia łonowego.
Męczę się obecnie z karmieniem piersią - pokarmu chyba jeszcze trochę za mało, ale przede wszystkim mam spory kłopot z prawidłowym przystawieniem - Mały bardzo płytko łapie pierś i sporo się musimy tu namęczyć, żeby ciągnął jak należy. I brodawki mam już nieco obolałe, ale na razie daję radę. Dokarmiamy się butelką niestety, bo nie mam pewności ile zjada, choć liczę na to, że wkrótce przestawimy się już tylko na pierś.
Pierwsza nocka za nami - całkiem spokojna, oby więcej takich 🙂 Choć ze wstydem przyznaję, że wczoraj odpuściliśmy kąpiel :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda, super że jesteście już w domu i malutki jest zdrowy 🙂 Nie przejmuj się, jakoś dacie rade z karmieniem. Obydwoje musicie się nauczyć, tylko najważniejsze żeby się nie denerwować. Dobry krem obolałe brodawki to bepanthen. Ja nim smarowałam i szybko przeszło. Ucałuj małego Tomeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My jesteśmy, net działa 🙂 a już myślałam że odcięli 😉

Magda witajcie w domu 🙂
cieszę się bardzo że już wróciliście i że z Wami wszystko w porządku, co do karmienia to ekspertką nie jestem bo sama poddałam się po miesięcznej walce, życzę żeby Wam poszło lepiej
zaglądaj tu do nas jak tylko będziesz miała czas

Aneta super że z Matim lepiej i że będziecie na spotkaniu 🙂

A u nas noc koszmarna, Paulinka odkryła świetną zabawę w nocy, ściąga sobie piżamkę, potem pieluszkę i wtedy sika, więc musiałam jej wszystko przebierać a potem była dwugodzinna awantura, skutek taki że już padła, ale dzięki temu zdążymy na 15 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Moje Dzieciatko dopiero zasnelo wiec obawiam sie ze mam 2h z glowy jak nie wiecej.No ale takie sa efekty wstawania o 9.

Asiu jak ja czytam co wyprawia Paulinka to za kazdym razem pekam ze śmiechu!!!

Anetko dobrze ze Matikowi przeszla goraczka.

MAgda zagladaj czesciej, jak bedziesz w stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta nie uciekaj 🙂
u nas było też kilka łyżek zupki i tyle, jak jest tak ciepło to dzieciakom też nie bardzo chce się jeść, jak zgłodniej to da znać, a może faktycznie zaśnie Ci na spacerze?

Karina mi nie było do śmiechu jak w środku nocy musiałam ją całą przebierać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...