Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo 🙂

Zaczęłam wczoraj Szarego 🙂 Fajny....

Dzisiaj cały dzień poza domem,
Najpierw Ikea potem zakupy w tesco 🙂
W poniedziałek K. leci to trzeba się w zaopatrzyć.

Brzuch pobolewa tak nie fajnie,
mam tylko nadzieję, że to nie żadne stawianie się macicy ( zresztą chyba w tak niskich tygodniach to to nie występuje )

Chłopaki próbują dojść do łazienki ale coś kiepsko im to wychodzi.
Ja odpoczywam.

Aniu już Ci to chyba kiedyś pisałam, że Maks bardzo podobny do Twojego męża 🙂

Asiu to z gazem to przegięcie po całości, nie wiem jak tak w ogóle można traktować ludzi 😞

A my dzisiaj mieliśmy nie fajną sytuacje w Ikei
Chłopaki poszli do kibelka i strasznie długo ich nie było więc idę za nimi.
A tam już akcja,
Babka się drze po Krzysku i Kacprze bo byli w toalecie dla inwalidów ( przystosowana również dla dzieci, bo nocnik, podnóżek i inne bajery ) a jej mąż na wózku nie miał jak iść do toalety.
A Kacprowi zachciało się kupy więc zanim wyszli to trochę czasu im to zajęło.
I babka jedzie równo, że co to znaczy, że gówniarz może gdzie indziej, jak mi ciśnienie podniosła tym gówniarzem to myślałam, że krzywdę jej zrobię.
Kacper biedny nie wie co się dzieje, jedyne co zrozumiał, to , że źle że kupę robił 😞
Nie fajnie 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

nie dawno wróciliśmy z zakupów, szybko kolacja, kąpiel i Dziewczynki już w łóżkach 🙂 ale ostro dokazują, spania pewnie szybko nie będzie
my już relaksik 🙂

golonka dla Rafała na jutro już mi się gotuję, jutro tylko podpiekę i będzie miał na obiadek
a dla nas krem z cukinii bo bardzo wszyscy lubimy (Rafał też dostanie 🙂 🙂

u nas dzisiaj też była akcja, ja gotowałam obiad a Rafał poszedł w tym czasie sprzątać na dół, odkurzył, pomył podłogi i przyszedł na obiad, po obiedzie Weronika tradycyjnie poszła spać a my zeszliśmy na dół, patrzymy a tam ślady, ktoś nam chodził bo tam można wejść od piwnicy a Rafał zapomniał zamknąć.............wyobrażacie to sobie?

już mieliśmy kilka razy taką sytuację, taki stuknięty sąsiad wchodził (dostał kilka razy od Rafała za to ostrzy opieprz), ale oni się wyprowadzili więc nie wiem kto to, w każdym razie bez komentarza

Daga sytuacja w Ikei okropna. Jak tak można?
ja ostatnio dość ostro reaguje na takie sytuacje więc myślę że pani by się dostało
a gdzie Krzysiek tym razem się wybiera?
a powiedz mi Twoje wydanie Grey'a też jest na takim cienkim papierze? zupełnie inne niż poprzednie

u nas zima na całego więc jutro pewnie na sanki się wybierzemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babce się też dostało, bo Krzysiek wybuchowy,
ja w ciąży też jestem agresywna.
Ale chciałam szybko akcję kończyć,
żeby Kacper nie potrzebnie się na takie sytuacje nie patrzył.

No masz rację cienki ten papier bardzo,
dużo kartek musieli druknąć
to zaoszczędzili na papierze.

Jezu jak mi by koś chodził po domu to bym chyba zwariowała 🤪
Trzeba sąsiada pstro do poziomu postawić.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
U nas miło spędzony dzień, praktycznie cały poza domem 🙂 Odwiedziliśmy koleżankę więc Mati się wybawił z dzieciakami, popołudniu spacer i zakupy.
Daga co za wredne babsko 😠 😠 Ciśnienie mi się podnosi 😠
Asia normalnie monitoring trzeba założyć :/ szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

My dzisiaj po super udanym dniu.
Sanki, sanki i jeszcze raz sanki.
Chłopaki już w łóżku czytają bajki,
a ja mam luz 🙂
Coś bym zjadał 🤪

K. jutro leci 😞
Tym razem Praga a za 2 tygodnie do Holandii 😞
no cóż
nie będę narzekać 😉

Powinnam się zabrać za prasowanie
ale tak mi się nie chce,
jutro to zrobię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

U nas też dzis rodzinny saneczkowy dzien 🙂
Poza tym wszystko ok czuje się dobrze,aż za dobrze trochę mnie to martwi dziewczyny jak myślicie przeszłam już to co najgorsze czy to dopiero przedemna 🙂?
Denewuję się środą bo mam pierwsze usg i w ogóle ciekawa jestem jak i co to bedzie i bardzo bym chciała L4 bo ja nie chce pracować bo pierdziele narażać dziecko dla jakiegoś hipermarketu jak myślicie jest szansa że dostane,bede mówić że źle się czuje itd ale cholera jak mi nie da...

Asia ale jaja z tym sąsiadem 🙂 ale powiem Ci,że np,zawsze jak jestem u mojej siostry to się dziwie ona nie zamyka w dzień drzwi na klucz i normalnie sąsiedzi wchodza kiedy chca bez dzwonienia pukania itd.bez sensu ja sobie tak nie wyobrazam.
Daga nie fajna sytuacja w tej Ikei szczególnie jesli chodzi o Kacpra 😞
A ty jedz tyle na ile masz ochote bo musisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia nic się nie martw i nic sobie nie wkręcaj,
chociaż wiem co czujesz,
bo jak ja się 2 dni świetnie czułam,
to też się przestraszyłam,
że może coś się stało.

L4 powinna CI dać bez problemu,
jak będziesz jej smęcić, że się bardzo bardzo źle czujesz,
to na pewno Ci da.
Chyba, że da się z nią otwarcie pogadać
i powiesz jak jest na prawdę,
że nie chcesz już tam pracować bo się boisz o dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga no ja mam zamiar jej powiedziec,że pracuje po prostu jak maszyna a z tym się wszystko wiąże dziwiganie wymuszona pozycja ciała itd a to że xle sie czuje to też bede mówić źe wymiotuje mam mdłości itd i co mam na ludzi wymiotowac haha dobre by to było swoją drogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uciekam pod prysznic,
Wysmarować się wszystkimi specyfikami
i do łózka do Greya 😉

Po 7 latach związku dorobiłam się w końcu rewelacyjnej kołdry,
kupiliśmy wczoraj w Ikei,
zakochałam się w niej i o dziwo K. też 🙂
Jest taka milusia i tak fajnie otula 😉

Spokojnej nocy 🙂

A Gosia może się jakoś w tygodniu na jakoś kawkę umówimy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
No strasznie zimno ja póki co nigdzie nie wychodzę bo mi się nie chce na taki mróz.

Daga no to pewnie super się spi pod nową kołderką 🙂 a na kawke jak najbardziej daj tylko znać kiedy Ci pasuje ja sie dostosuję no tylko środa odpada czwartek mam wolny a piatek nie wiem bo jak nie dostane L4 to będę musiała już iść do pracy 😞 nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry---

podczytuje ale nie pisze jakos nieiwme co mam napisac...ostatnio brak mi weny...

czekam na maame ma przyjechac zostac z malym ja wybieram sie do pepco musze mlodego zaopatrzyc no i zkaupy spozywcze a niechce go brac opatulonego kombinezonem kocem do sklpeu bo sie zgrzeje a jeszcze bedzie marudzil wiec lepiej niech ie pobawi z babaica;]

ida mu zabki wiec ciagle marudny palce w buzi trzyma....a mnie o strasznie denerwuje wole zeby mial cumla niz palce a ooo wlasnie chcialbaym sie was zapytac w jakim wieku i jak oduczalyscie swoje dzieci od smoczkow oraz tu pytanie do dagii..jako mamy chlopca kiedy i jak zaczelas nauki nicniczka mozesz mi cos podpowiedziec bo niewiem czy juz czy jescze/??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu - Kacpra zaczęłam odpieluchowywac po 2 urodzinach, wcześniej nie widziałam sensu.
Udało się nam osiągać 50 % sukcesu.
Bo Kacper do dzisiaj w nocy musi mieć pieluchę 😞
Rano jest cała mokra, więc nie wyobrażam sobie kiedy on przestanie sikać w nocy 😞
Ale podobno u chłopców tak się zdarza 😞

A ze smoczkiem u nas było tak, że w sumie od zawsze służył nam tylko do zasypiania, nigdy Kacper nie chodził ze smoczkiem po domu, czy na spacery.
Tylko jak zasypiał.
I tak ok 1,5-2 lat zaczęliśmy się oduczać i nie było najmniejszego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper zasypia,
ja daję odpocząć moim plecom, b bolą jak cholera.
Przy wieczornym czytaniu bajki,
Kacper mi opowiada,
Mamusiu bo ja muszę CI coś opowiedzieć,
Bo mi dzisiaj Antek powiedział,
że ja brzydko maluje,
i mi się smutno zrobiło 😞
No myślałam, że się popłaczę 🤔 🤔 🤔


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

a u nas mrozu nie było 🙂
Dziewczynki już śpią 🙂 Rafał się pakuje 😞
i znowu 3 dni same, nie lubię!

Gosia ja myślę że prywatnie lekarka nie powinna Ci robić żadnych problemów z L4, ja nigdy nie miałam z tym problemu i moja lekarka wręcz sama się zapytała czy nie chce iść na L4 troszkę odpocząć i poszłam i tak już zostało

Ania u nas z pieluchą też zaczęło się po 2 urodzinach i jak się wzięliśmy porządnie za to, to poszło dość szybko. W nocy pieluszkę Paulinka odrzuciła sama i tak już zostało także z nią mamy spokój. Teraz pora na Weronikę ale jeszcze troszkę czasu jej dajemy, jak zacznie się robić cieplej to wtedy zaczniemy.
A ze smoczkiem obie dziewczynki przestały używać tak około 16 miesiąca ale u nas też służył tylko do usypiania.

Daga coś się miałam Ciebie pytać ale nie pamiętam 😉

a my w przyszłym tygodniu tak na 80% będziemy w Krakowie, jutro dokładnie się wyjaśni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...