Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O lala... ale sie jajca porobily
A wszystko to za sprawa jednego znaku zapytania... 😁

Ineczka ale zobacz jak fantastycznie, tyle razy Ci beda gratulowac.. 🙂

W szpitalu kwitne dalej...Poziom bilirubiny spadl z 17 na 15, wiec troszke malo, ale sadze ze kolejna doba naswietlan sprawi, ze jutro nas wypisza...

Szkoda mbardzo, bo chcialam z mezem weekend spedzic...a od poniedzialku chodzi do pracy, wiec z dzidzia same bedziemy...ale damy rade 😁
Pewnie miliony gosci sie zjawia..

Ineczka mam nadzieje ze sie inie gniewasz... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Sandruś pewnie,że się nie gniewam,tylko tak śmiesznie wyszło 😉

Jutro idę na wizytę do mojego gina i mam nadzieję,że się czegoś dowiem.Ciekawa jestem ile waży moja niunia. W szpitalu mówili,że jak nie urodzę w terminie to mam przyjść na wywołanie 10 września,więc pewnie tak będzie,jeszcze jutro się dowiem dokładniej bo niby do 14 dni po terminie to norma,ale teraz to już mi wszystko jedno,będzie co ma być,e tam...

A jeszcze niedawno miałam nadzieję,że 6 września będę już dawno po porodzie,widocznie,nie ma co się nastawiać,bo tylko się człowiek rozczarowuje i popada w jakąś głupią paranoję,więc od pewnego czasu wrzuciłam na pełen luz i wcale o tym nie myślę,tylko strasznie rozczulam się jak widzę foteczki Waszych skarbeczków 🙂
Dobrej nocki kochane,buziaki dla Was i waszych pociech od jeszcze nie rozpakowanej spóźnialskiej Ineczki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanko Mamuśki 🙂

dokarmiacie swoje Bąble mlekiem modyfikowanym? Jeśli tak, to jakie używacie?
Ja próbuję dojść jaka jest przyczyna tego, że Grzesiu ma problemy z gazami. Może to własnie wina tego mleka? Kupiłam mu Nan 1 z żelazem ( i coś wydaje mi się, że żelazo ma na to wpływ) chociaz karmię go tym mlekiem raz na dobę.. więc sama już nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam, że bebilon comfort jest dla dzieci z takimi problemami co Grzesiek. Poczytam jeszcze o innych mlekach i pojadę dziś coś mu kupić.

Agatka - tak nagle straciłaś pokarm? 😞 mi mały włos tez przepaliłby się w piersi bo miałam zatkane kanaliki, ale na szczęście szybko mi je udrożniono i póki co coś tam leci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Agatka szkoda ze nie masz juz pokarmu 😞
KAsia a dlaczego go dokarmiasz mlekiem modyfikowanym??mowilas ze masz duzo pokarmu..moze faktycznie to zelazo zle na Grzesia wplywa albo poprostu zjadasz cos co mu nie pasuje..
SAndra czyli malutkiej spadla zoltaczka 😁 super w koncu w domku najlepiej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, dokarmiam, bo muszę mu powoli wprowadzić mleczko, które będzie pił w trakcie mojej nieobecności, kiedy będę na zajęciach :P A potem okazałoby się, że plułby na babcię mlekiem, i z cycem trzeba byłoby na gwałt przyjeżdżać :P
a czy mam dużo pokarmu? hmm.. jakoś tak normalnie w tych cyckach się dzieje, już się unormowało i mam pokarmu tak w sam raz 🙂

Sandra - nareszcie w domku odpoczniecie sobie z Małą 🙂

Agatka - ah, kupiłam mu ten bebilon comfort, zobaczymy jak się będzie po nim zachowywał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu koszulka wcale nie jest za duza 🙂 Słodziak z tego Grzesia. A nie wolisz odciągać mleko laktatorem i żeby babcia podawała Twoje?

Sandra super, że już będziecie z Nadią w domku 🙂

Inka no to do 10 wrzesnia niewiele czasu zostało 🙂 Wiem, że jest Ci ciężko, ale tak jak mówisz...najlepiej wyluzować, bo człowiek może zwariować od tego czekania.

Agatko szkoda, że nie masz już mleczka 😞 No ale nic na to nie poradzisz...

Moja Gabi bije dzisiaj rekordy w spaniu. Przed chwilka musiałam ją obudzic na karmienie, bo spała prawie 4 godzinki. Ale zjadła tylko trochę i śpi dalej 🤨 hmmmmm...........zaczynam się martwić 🙂

Jak nie śpi źle....jak śpi za długo tez źle :P hehehe...uroku macierzyństwa - ciągłe zmartwienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajny ten Twoj Grzesiu 😁 a do koszulki dorosnie i za 3 tyg bedzie juz pewnie za mala 🙂ale kocyk ma boski 🤪
aha no jak do szkoly bedziesz jezdzic to faktycznie musisz juz teraz wprowadzac nowe mleczko 🙂 ciekawe jak przyjmie to bebilon
my kuplismy dzisiaj taka mate edukacyjna ale OLiwierus jeszcze do niej za malutki troszke, polezal chwilke i mu sie znudzilo 🙂
ja dzisiaj zrobilam sobie malutka sesje z malym hihi ale cos nie chcial sie popatrzec w obiektyw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale moj synek minki strzela hihi
no wlasnie Oliwierus to wykapany tata 🙂 moje to ma tylko uszka, raczki i stopki 😁 😁 😁
dziewczyny Wam tez jeszcze leci krew??bo kurcze ja juz mialam taki zoltawy sluz a tu dzisiaj patrze i mam znowu krew 😞 za tydzien do lekarza ide ale matrwie sie tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć dziewczyny 🙂
Ja nie dawno wróciłam od lekarza i dostałam skierowanie na pojutrze(środa)do szpitala na wywołanie 🙂Gin po badaniu na pocieszenie powiedział mi,że szyjka miękka,skrócona,wszystko jest rozpulchnione ale rozwarcie tylko na opuszek.
także rano w środę mam się stawić do szpitala,fajnie by było gdybym zdążyła jeszcze w środę urodzić,bo po pierwsze fajna data(9.09.2009) ale przede wszystkim dlatego,że mój M w czwartek na 12 ma jakiś zaległy egzamin pisać,a do pracy chodzi na popołudniówki,a my chcemy razem rodzić i mam nadzieję,że nam się uda,ale skierowanie mam na patologię ciąży więc pewnie w środę porobią mi badania i nie wiadomo czy jeszcze zdąże urodzić,czy dopiero w czwartek albo później.

Gosiu śuper wyglądasz,faktycznie bardzo szybko wróciłaś do formy po porodzie,tylko pozazdrościć 🙂


Sandruś fajnie,że dzisiaj już wychodzicie z Nadią do domku 🙂

Martuś sen to zdrowie,tylko,że pewnie jak malutka wyspała się w dzień to będzie w nocy buszować 🙂

Pozdrowionka dla Was wszystkich 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnosnie mleka to najlepsze jest Bebilon peptil 1 stosowany jest do ulewania na kolki na skaze bialkowa i dzieci je bardzo dobrze przyswajaja wiec bardzo polecam 🙂.

Goshe co do krwi i uplawow jeszcze przy pologu ja mialam podobnie jak ty lecialy zolte uplawy a potem zaczela leciec krew to normalne 😁 u ginekologa bylam i wszystko jest na swoim miejscu i w jak najlepszym stanie 🙂. Pojdziesz sama do lekarza to zobaczysz 😁 nie martw sie za wczasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia - super zdjęcie 🙂 Oliwierek to wg mnie wykapany Ty ;]

Marta - Niestety, ociąganie pokarmu u mnie nie wchodzi w grę, bo udaje mi się ściągnąć z obu piersi niewiele, ok. 20 ml 😞 więc tym by się dziecko nie najadło..
A tym, że mała śpi tak długo to się nie przejmuj. Widocznie potrzebowała tyle snu, wszystko jest ok, dzieci jak śpią to rosną! 🙂

Grzesiu dostał niedawno na spróbowanie ten bebilon comfort. Zrobiłam mu na początek 60 ml. Dodałam mu do niego probiotyk Biogaia i witaminę D. Zjadł bez problemu 🙂także nie zapeszając, nie mam wybrednego synka 🙂 będę go obserwować, może jego problemy z gazami troszkę złagodnieją.

Tak porównałam smakowo te mleka ( spiłam na spróbowanie :P ), to mi osobiście lepiej smakuje NAN 🙂 jet słodszy, a bebilon jest ciutkę gęstszy .

Inka - super, że już w środę urodzisz 🙂 9.09.09 miała urodzić siostra mojego męża, ale się jej pospieszyło i urodziła 27.07 😉
Rzeczywiście, jak położą Cię na patologii, zanim zrobią badania, to możesz zahaczyć o czwartek.

Co do upławów i krwi, u mnie już prawie nie ma śladu, mogę już nosić wkładki bo krew już zniknęła, jedynie żółtawo-brązowe plamienia, czasami mniejsze, czasami większe.
Okres połogu teoretycznie trwa 6 tyg więc przez ten okres ma prawo lecieć nam krew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...