Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia ale Grzesiu ladnie przybral na wadze 😁 moj jest troche mniejszy 🙂 4550 wazy, w glowce ma 36cm a mial 31cm 🙂 a w klatce piersiowej 35cm 🙂 a co do smiania to masz racje Kasia Oliwierek tez jak zmieniam pieluszke to najbardziej radosny hehe
Elasia ja tez nie dawalam nic malemu bo nic mu nie bylo, moze tylko wiecej jadl niz zwykle hehe 🙃 a z usmieszkiem mialam ten sam problem hehe ale w koncu udalo sie 🙂
Majeczka jaka juz duza 🤪 rosnie jak na drozdzach 😉
Inka widzialam zdjecia na nk sliczna krolewna a ile ma wloskow 🤪

DZisiaj piekna mialam noc 😁 moj malutki mnie normalnie zszokowal 😁 hehe obudzil sie na jedzonko tylko raz o 2.05 i spal dalej az do 6.15 uwierzycie 🤪 fajnie jakby tak co noc bylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ah.. co ja bym dała za przespaną noc.. :P

Gosia, co do wagi Grzesia to trochę mnie to przeraża że tak szybko przybiera, ale nie widać tego po nim że tyle wazy.Urodził się długi i pewnie dlatego tak u niego waga się rozkłada. Zresztą, jak zacznie chodzić to zgubi te fałdki :P Dziś próbowałam załozyc jemu kaftanik na 62 i niestety, opięty w klatce 🤨 . Zrobiłam więc porządek w szafie. Ma już ciuszki od rozmiaru 68 😲 :laugh: - mój koszykarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nasza kurcze nosi ubranka na 62-68 jak ten czas leci ona taka juz duza 😁.
A ja wczoraj jeszcze o 21 do dentysty jechalam bo kanalowke mi robia i zaczelo mnie tak bolec ze masakra i od nowa kolejnaa kanalowka jeszcze z 2 do tego zeba i mam nadzieje ze dobrze bedzie jak go do konca wylecza ;D.

A co do spania naszej dzidzi to strasznie lubi gaworzyc smiac sie itp 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 a niech ściga 😉 Elasia, ważne, żeby chętnie jadła 🙂
Ja swojego karmię cycem średnio co 1,5 - 2 h bo tak mi się za dnia budzi i pierwsze co to szuka cyca 😉 w nocy jest podobnie. Zauważyłam, że woli zjeść mniej a częściej. Już momentami czuję, że w piersi nie zdążył się uzbierać pokarm, to wtedy butelkę mu daję.

Gosia, ja była u ortopedy jakiś tydzień temu, wizyta trwała.. 5 minut ( bo państwowo, dlatego.. ). Ortopeda przyłożył tylko usg do bioderka, wszystko ok - kazał ubrać i do kontroli za 3 m-ce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no moj to bije rekordy hehe dzisiaj w nocy to o polnocy sie obudzil na cycka a pozniej to o 5 dopiero mowie Wam fajnie sie wysypiam 😁 😁
No ja u tego ortoperdy bylam tam gdzie Asnet i facet nie robil usg tylko zbadal go, poprzewracal na boki hehe (ale maly byl dzielny 😁) wypytal sie czy w rodzinie nikt nie mial krzywicy itp i tyle...
Asnet juz konczysz zęby a ja jeszcze nie zaczelam jakos nie mam odwagi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe raczej nie koncze jeszcze jednej kanalowki mi nie skonczyli co najmniej z dwa razy bede szla jeszcze na jdednego zeba.
A jeszcze zwykle co najmniej z 3 i mam nadzieje ze to juz bedzie koniec ;(((.
Jutro na 10 mam nastepna wizyte na ta kaalowke 😞(( i mam nadzieje ze bedzi ejeszcze jedna i koiec a potem zwykle borowanie bo juz naprawde mam tego po dziurki w nosie :P zreszta dentystka powiedziala mi ze w ciazy ladnie zeby leca wiec wybieraj sie szybciej bo potem bedziesz miala przekichane jesli bedzie jakas kanalowka 😁

A my wlasnie skladamy komode bo stwierdzilam ze za malo miejsca jest na mojego dziecka ciuszki :P i pojechalam do ikei i kupilam :P i lampke w ksztalcie kwiatka :P no i oczywiscie nie moglam sie obyc od bluzy takiej zoltej do kompletu :P.

Dziecko moje juz wykapane grzecznie lezy ale cos sie wyproznic nie moze 😜

A oto sesja zdjeciowa mojego dziecka :P [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/miki.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajniutka Myszka Miki 😉

Gosia - ładnie Ci synuś pospał, 5 godzin 🙂rzeczywiście, można się wyspać ;]



Jutro czeka Grzesia dzień pełen wrażeń, najpierw jedziemy pod Choszczno na mszę za babcię męża, a potem jedziemy w kierunku Chociwla na zlot użytkowników radia CB 🙂 Grzesiu po raz pierwszy pojedzie do lasu 🙂
A ta poza tym, to dziś dość mocno marudził, praktycznie całą noc - walczył z bączkami 😞

Co do dentysty, to ja miałam się wybrać parę lat temu.. do tej pory mam stracha, a pewnie po ciąży to i parę nowych ubytków mi się zrobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka mala myszka 😁 😁
Asnet ja juz raz mialam kanalowke ze 3 lata temu i dziekuje wystarczy mi tego na cale zycie, bolalo cholerstwo mimo znieczulenia:/:/:/
Tak u nas dwie noce super a dzisiaj za to koszmar 😉 nawet nie liczylam ile razy wstawalam ehh niby nic go nie bolalo, nie jeczal ale zrobil mi az 5 kupek przez cala noc i domagal sie cycka co doslownie 30 min 🤨 dzisiaj juz tez 3 zrobil kurcze zaczynam sie martwic bo moze to biegunka???niby konsystencja ta sama co zawsze ale tak duzo ich robi ze szok!!....chyba to od tortilli bo wczoraj robilam i chyba mu cos tam zaszkodzilo ehh
Kasia to Grzesiu dzisiaj tyle przygod bedzie mial ze noc to pewnie przespi cala:laugh:
a moj maluch dzisiaj przewrocil sie z brzuszka na plecki i to 3 razy hehe juz coraz wiecej umie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwire szaleje 😁 A co do kanalowki mnie tam nie bolalo no moze juz po ale trzeba to przetrwac 😁 mus to mus 😁 a teraz sprzatalam bo kupilismy nowa komode i wszystko ukladalam jeszcze tylko ciuchy w mojej komodzie poukladac ;D
Babcia zajmuje sie wnuczka a ja mam czas zeby to porobic i jutro znow do dentysty to juz przejdzie do rutyny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia - ja dawałam dicoflor, teraz daję probiotyk biogaja, dla mnie wygodniejszy w użyciu, bo w kropelkach 🙂
apropo tych jego przygód, to gdy wróciliśmy do domu, to był koszmar 😞 dostał goraczki, od wieczora przez całą noc był marudny.. 😞 dostał panadol i po godzinie sie uspokoił.Zauważyłam, że każda zmiana otoczenia u niego powoduje stan podgorączkowy i rozdrażnienie.. taki typ wrażliwca, ja ponoć też taka byłam 🤨

Co do ogórków, to mojemu też szkodzą, miał po nich sensacje z bąkami ;/

trzymajcie się :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dzisiaj znowu robi duzo kupek w nocy 1 a od rana juz 4 ehh zadzwonilam do poloznej i wcisnela mi malego w grafik na 14 chociaz nie bylo miejsc kurcze ale sie denerwuje pewnie juz go pupka od tych kupek boli 😞 😞
Czyli Grzesiu nie lubi przygod 🙂
a ten probiotyk to dajesz mu codziennie czy jak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daję mu na wieczór, wlewam 5 kropelek do mleka 🙂
Jutro wykupię mu witaminę D, też w kropelkach, bo teraz to co ma to zbyt tłuste jest 🤢 ( VitaD w kapsułkach )
Gosiu, nie powinnaś się obawiać tych kupek, mój też często je robi ( dzisiaj już w sumie 5 ), raz rzadkie jak woda, raz inne - na cycu to normalne. Być może zjadłaś coś co rozluźnia stolce, np. jabłko czy kefir 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja daję Biogaję raz dziennie - najlepiej ponoć rano przed karmieniem.

Moja Gabi też robi dużo kupek. Przynajmniej z 5 w ciągu 24 godzin.

Jesteśmy już po chrzcinach i po pierwszej rocznicy ślubu 🙂
Gabi obudziła się na koniec mszy - strasznie się obawiałam, że będzie mi się darła w kościele, a tu taka miła niespodzianka 🙂 Tylko na samym początku trochę popłakała ale jak ją wzięłam na rączki to się uspokoiła, bekła 🤪 że pół kościoła słyszało i spała dalej 🙂

Najbardziej się wkurzyłam, bo dzień przed chrzcinami dostała strasznej wysypki 😠 a od urodzenia nie miała ani krostki. Nie mam pojęcia od czego. Nic takiego nie jem.

Gosia to Ty pozwalasz sobie na takie jedzonko jak np tortilla?? Kurcze ja to prawie codziennie jem ten sam zestaw. Chciałabym powoli coś nowego wprowadzać, ale się boję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
A ja dzisiaj pierwszy raz wyszłam do miasta od dwóch tygodni.Julka została z babcią a ja pojechałam na zakupy.Tak się martwiłam o małą a ona podobno cały czas spała jak mnie nie było 🙂
W nocy wstaję do niej 3,4 razy bo się budzi na karmienie.
Wogóle mały żarłok z niej,bo ciągle by chciała leżeć przy cycu a ja nie mam chyba za dużo pokarmu i dokarmiam ją trochę bebiko.
Jutro przychodzi do nas położna ściągnąć mi szwy i zrobić pokaz kąpieli.

Moja Julcia dzisiaj skończyła tydzień 🙂!!!

Ja nadal nie czuję się za dobrze,bo krocze boli na maksa,ale tak poza tym to ok.
Miałam wcześniej trochę doła,że po porodzie zaraz nie miałam pokarmu i Julka ciągle mi płakała z głodu.
BUZIAKI DLA wAS,MUSZĘ LECIEĆ DO MOJEJ CÓRUNI:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka - a Ty nie masz takich rozpuszczalnych szwów? Mnie założyli właśnie takie, o wiele bardziej wygodniejsze, po 2 tygodniach same się rozpuściły i śladu po nich nie ma.


Marta - czasami krostki wyskakują z powodu zmian hormonalnych -mała z Ciebie "spija" i czasami coś tam może ją wysypać. Mój Grzesiu do tej pory ma takie białe krostki na twarzy :P

Buziaki dla Waszych Dziewczynek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bylam u pani doktor i moj malutki ma poczatki odwodnienia 😞 😞przez te kupki 😞 ślinke ma nie taka jak trzeba tzn za sucho w ustach, mam go bardzo czesto do cycka przystawiac i jakis lek przeciw biegunce i odwodnieniu przypisala no ale powiem Wam, ze pomaga bo od 14 nie zrobil ani jednej kupki 😁 (do 14 bylo ich 6)normalnie to robi ok. 5 na dobe...jejku zlapal jakas infekcje biedactwo ale ciekawe skad??
Ja tez daje to vitaD i vitaK w tych kapsulkach i mi odpowoadaja - wygoda 😁 😁
No te krostki to czasem nie wiadomo skad sie biora...moj dostal po czekoladzie i prpduktach mlecznych ale nie jjem juz ich od 3 tygodni a on nadal jeszcze ma troszeczke tych krostek ehh boze tak trzeba uwazac na wszystko co sie je jak karmimy ze szok!!czasem nie wiadomo co moze zaszkodzic dzidzi
MArta fajnie juz po chrzcinach 😁 jak masz jakies fotki to pochwal sie 🙂
dobranoc kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja ja bym również chciała mieć chrzciny za soba! Własnie najbardziej boje sie kościoła, ze moja córeczka bedzie chciala księdzą przekrzyczec 🙂Koniecznie wstaw pare fotek z imprezy!

Ineczka tak to bedzie juz teraz-ja za kazdym razem jak wychodze z domu to lece na łep na szyje zeby jak najszybciej wszystko pozałatwiać i wrócić do domu do dzieciaczka 🙂

Goshe jak dzis sie dzis Oliwierek czuje?Mam nadzieje ze już infekcja znikneła i maluszek odespał złe samopoczucie w nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O zdjęciach to Wy mi nic nie mówcie 😞 Robiła je naszym aparatem siostra mojej mamy...a po mszy okazało się, że ani ja ani mój mąż karty nie opróżnił i żadne zdjęcie nie wyszło. Pojawił się jakiś błąd 😞 Myślałam, że ryczeć z nerwów będę. Więc praktycznie nie mamy zdjęć z kościoła 😠 Ale na imprezie kuzyn robił więc jak je od niego wezmę to się pochwalę 🙂

Gosiu mam nadzieję, że z Oliwierkiem wszystko już dobrze. Musimy strasznie uważać na te odwodnienia. Dobrze, że zadzwoniłaś do położnej.

Dziewczyny czy robiłyście szczepienia na kasę chorych czy kupowałyście skojarzone szczepionki? Kurczę ja swoją muszę zaszczepić na pneumokoki, bo na pewno od września następnego roku będzie szła do żłobka i położna mówiła, że lepiej zaszczepić...no a to koszt 1000 zł 😞 i chyba będę musiała ją szczepić normalnie...obawiam się gorączki i złego samopoczucia. Jak to było u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...