Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marta co powiesz wstepnie na srode? jak nie znajde opieki do Naduni to mozemy sie wybrac na spacer. Ogolnie to w srode mam szkole, ale mama jest w pracy, wiec pewni bede msiala zrobic sobie wolne...Tak wiec badzmy w kontakcie.

Mieszkasz dlaeko od Gorczynu?

Wszystkiego naj, naj... 🙂

ja w weekend oczywiscie zwara z tesciowka...heh..a kupilam jej nawet prezent na Dzien Tesciowej 🙂 ale niestety za swoje zachowanie dostanie go na imieniny 🙂 🙂 Ale jestem podla baba...

Zbieram sie bo dzisij neonatologie zczynam... na 11 a trzeba jeszcze mała przemiescic do babci...
]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystkiego naj kobietki 🙂

Ciekawe czy mój mąż mi cos kupi:P

Kurcze Marta sporo kosztował Wasz wózek!Zadowolona jestes z niego?Faktycznie sprawdził sie?

Ja mam Graco http://dino.sklep.pl/nowy/quattro-tour-sport-fotelik-graco-2009-kurier-gratis-p-3407.html

minusy to ze ciężki jest i kolor mi się nie podoba-czarny wiec strasznie ponury 😁

Fajnie Wam że się spotkacie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rowniez zycze Wam wszytstkiego co najlepsze kochane kobitki :*:*:*

Marta sliczny kolorek wozka 🙂

Wiecie jaka mi Michal zrobil niespodzianke hehe o 8.07 dzwoni domofon a tam pani mowi ze ma kwiaty dla mnie hehe 😁 😁 😁
no i odebralam bukiet slicznych tulipanow z liscikiem hihi

moze teraz uda mi sie to zdjecie wstawic 🙂 [img size=221]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/jem_sobie.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu...no to niespodziankę miałaś świetną 🙂 🙂 Kochany ten Twój przyszły mężulek 🙂 🙂 Oby mu po ślubie nie przeszło :laugh: :laugh:
Oliwierek słodki...i jaki umazany 🙂 🙂

Ja własnie czytałam o tych plastelinowych kupkach i dzisiaj odstawiam na trochę wszystkie słoiczki z warzywami...najprawdopodobniej Gabi nie toleruje jeszcze jakiegoś składnika...musze zobaczyć czego. Pozostanę przy kaszce i jabłuszku, bo jak jadła tylko to, to nie było problemów z kupką. Tak myslę, że to przez marchewkę...bo ona zatwardza mocno kupki...no ale marchew jest we wszystkich zupkach!! Chyba będę zmuszona jej gotować sama... 😞


Elasia co do wózka to ja jestem bardzo zadowolona z Mutsy...tyle, że jest ciężki...ale ja mam windę więc nosić nie muszę 🙂 Chociaż jak jedziemy do rodziców to nie powiem, bo wkurzam się na te kilogramy ( rodzice mieszkają na 4 piętrze bez windy). Ale ogólnie wózek jest super.

Ty tez masz bardzo fajny...a co do koloru to muszę Ci powiedzieć,, że sama chciałam na początku czarny. Może nie gondolkę ale zastanawiałam się nad czarną spacerówką. Przynajmniej nie widac tego brudu...a wiadomo, że dziecko czym starsze to wózek bardziej się brudzi i trudno utrzymać w nim 100%-ą czystość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Martus i to jaką 🤪 juz ja sie postaram zeby mu nie przeszlo 🙂
wiesz ze moj dzisiaj az 2 razy zrobil takie bobki plastelinowe:/ ale po czym przeciez nic nowego mu nie daje...
Sprzedalam wozek 😎 😎 😎 wczoraj wieczorem wystawiony a dzisiaj o 12 juz kupiony za 600 zl 😁
no i poszlismy kupic malemu spacerowke ta w koncu wybralismy ale jest swietna naprawde, najwazniejsze ze maly ma w koncu wygodnie 🙂 🙂 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1010026.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze z zakupkami hehe (mamie wysylalam zdjecie i nie zdazylam usunac zakupow ☺️ :laugh: ) [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1010028.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu...wózek prezentuje się świetnie i mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona 🙂 To szybko sprzedałaś swój wózeczek 🙂 Fajnie...przynajmniej masz wygodną spacerówkę w cenie tamtego kompletu (bo rozumiem, że komplet sprzedawałaś).
Zaraz zrobię przegląd zakupów w koszyku:laugh::laugh:

Moja Gabi aż 3 razy dzisiaj wydusiła takie bobki...nie wiem od czego to...naprawdę...jak nie urok to sraczka!! Masakra z tymi naszymi pociechami 🙂 🙂 🙂

My dzisiaj aż dwa razy na spacerku byłyśmy...bardzo ładna pogoda tyle, że troszkę mroźno jest i za każdym razem zapomniałam rękawiczek i mi ręce strasznie marzły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey, tyz chcialam te spacerowke i co zadowolona jestes?
Ja chcialam czarno- czerwona.. 🙂

Nie mialam opieki do NAdusi na srode i udalo mi sie przelozyc szczepienie z pt na srode..

Tak wiec 11 10 mamy szczepienie 🙂 wiec Mart jakbys miala ochote to skoro jestescie z Gabi mobilne moze wlecicie do nas...
U nas znowu na tapecie ciezkie spanie w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny 🙂

Gosiu, wózeczek fajny 🙂 bardzo mi się podoba, no i super, że już ten stary sprzedałaś - problem z głowy 😉
No i wspaniała niespodzianka z tymi kwiatami 🙂

mój szanowny małżonek tez mnie zaskoczył 🙂 on niestety nie z takich co kwiaty lubią dawać, ale inaczej mnie zaskoczył - najpierw dostałam od niego mms-a.. na którym widniał on w pracy w swoim gabinecie.. stał tylko w czerwonych bokserkach w serduszka.. i słał buziaki. A potem przyszedł do domu i dał mi wafelka 🙃 rozczulił mnie tym 🙃
tak samo na walentynki.. kwiatów nie dostałam.. ale dostałam akwarium :P

Marta, coś wiem o "bobkowych" kupkach.. Grzesiu też takie robił, poniekąd po marchewce, ale zaczęłam dawać mu zwykłą wodę przegotowaną do picia ( łyżeczką, z butki nie chce ), i stolce się unormalizowały - widocznie musiał organizm się trochę nawodnić. Wczoraj i dziś miał na obiad rosołek i po nim były fajne kupki. Może próbuj dać Gabi rosołku? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Martus sprzedalam komplet i jeszcze 130 zl do przodu jestem bo wozek 470 kosztowal w hurtowni a kjak narazie bardzo zadowolona jestem z niego 🙂
Kasia moj tez nie z tych co kwiaty kupuja dlatego bylam taka zadowolona z niespodzianki 😁 a Twoj to tez pomyslowy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂 My dzisiaj się nie nudziłyśmy, bo rano po 10 wyszłyśmy na dwie godziny na spacerek...potem przyszła do nas koleżanka z pracy, a potem przyjechała moja przyjaciółka w odwiedzinki 🙂 Dopiero teraz zostałyśmy same 🙂 Fajnie jak tak jest z kim pogadać 🙂

Sandra na prywatną skrzynkę wyślę Ci mój numer tel i się zgadamy...oczywiście możemy podjechać i pospacerujemy sobie Twoimi ścieżkami 😉 😉Tylko musisz mi przesłać gdzie mam przyjechać.

Gosiu super, że Oliwierek zaraz ząbka będzie miał 🙂 U mojej to jeszcze nie widać nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Marta spróbuj dać Gabi wody 🙂 ja mam tak, że jak długo nie piję, to też mam problemy.. 🤢

wiecie co? dziś po raz pierwszy dałam Grzesiowi słoiczek Hippa, zawsze kupowałam bobovitę. I muszę Wam przyznać, że jak dla mnie Hipp ma znacznie lepsze obiadki. Nie dość, że w słoiczku jest 220g a w innych 190, to jeszcze obiadek ma gęstą konsystencję, dobrze smakuje ( próbowałam :P ) to i dziecko może się tym na prawde najeść. Są ciut droższe, ale wolę dołożyć i żeby było la maluszka smaczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...