Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiu ja słyszałam, że rok musi minąć... ja czekam teraz na czerwiec bo u nas wtedy zawsze jest zbiórka 🙂 a przez ostatnie 3 lata z rzędu nie mogłam oddać a naprawdę bym chciała..

Sandra łobuzie! przecież to jest bardzo wczesna ciąża.. 🙂 będzie dobrze!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
przekazuję info od marta-lion 🤪 i pozdrawiam

"Witam dziewczyny. Przepraszam, ze nic nie pisałam, ale najpierw organizacja "domu" a potem skasowałam konto na brzuszku i nie miałam jak napisać. Dzięki uprzejmości koleżanki moniczek moge skrobnąć dwa słowa. Kasiu ogromnie ci gratuluję. Sandra Tobie też i trzymam kciuki.
Teraz piszemy na mamusiach 🙂 Zapraszam was na wątek Sierpień2009 na mamusie.net. Pozdrawiam. Marta-lion z sierpnióweczek2011."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
przekazuję info od marta-lion 🤪 i pozdrawiam

"Witam dziewczyny. Przepraszam, ze nic nie pisałam, ale najpierw organizacja "domu" a potem skasowałam konto na brzuszku i nie miałam jak napisać. Dzięki uprzejmości koleżanki moniczek moge skrobnąć dwa słowa. Kasiu ogromnie ci gratuluję. Sandra Tobie też i trzymam kciuki.
Teraz piszemy na mamusiach 🙂 Zapraszam was na wątek Sierpień2009 na mamusie.net. Pozdrawiam. Marta-lion z sierpnióweczek2011."


Dziękujemy Marta za pamięć 🙂
nie wiem jak reszta dziewczyn, ale jakoś przyzwyczaiłam się do brzuszka inie wiem czy chcę na mamusiach siedzieec.. może potem sie tam zarejestruje.

Sandra, miałam Ci wcześniej pisac, zebyś jeszcze wstrzymała się z usg, włansie dlatego, że może być sam pęcherzyk i teraz mam niepotrzebny stres 😞 poczekaj jeszcze z 2 tyg i na pewno już będzie widać Saszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ledwo ogarniam po tym wyjezdzie miska...od poniedzialku bylam w pracy i wogole nie mialam przez dostepu do neta (telefon z wifi Michal wzial :/ )
nawet nie wiem co odpisac Wam bo przeczytalam kilka stron i zapomnialam ☺️ ☺️ 😜
Sandra nie panikuj masz 5 tydzien ciazy wiec ma prawo jeszcze nic nie widac na usg 🙂 idz tak jak wczesniej pisalas 17.10 napewno juz bedzie wszystko jasne 🙂
Moj Oli dzisiaj rano wymiotowal jakas flegmą, glutami 3 razy (jako tako kataru nie ma ...) a okolo 9 ostatni raz zwymiotowal tak normalnie tzn duzo i z żołądka poszły mu 3 małe kęsy omleta ... nie wiem czy moze sie czyms podtrul czy jaki wirus znowu ,...dalam mu smecte i narazie do tej pory spokoj teraz spi :/
a mi z kolei nie wiem jak to napisc w niedziele odkrylismy z Michałem ze w srodku w pochwie mam jakas narosl albo nie wiem jak to okreslic kurde dotknelam to palcem i wyglada mi to COS na jakby palec wyrastajacy od srodka w pochwie ale zakonczony tak jakby wklęśle kurde do gina ide dopoiero za tydzien (wczesniej nie moge bo pracuje a pozatym nie ma miejsc) boze a jak to rak albo cos podobnego??????????nic mnie nie boli ale okresu tez nie mam a powinien zaczac sie we wtorek (to akurat pewnie przez stres zwiazany z wyjazdem M. ). Sandra moze Ty sie orientujesz o co chodzi?? bylam przeciez chyba w maju u gina i bylo okej wszystko cytologia tez I grupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ogolnie to dobrze, tylko bardzo niespokojnie spi w nocy 😞
Dzisiaj na 18 idziemy z nim do okulisty, bo na bilansie dwulatka wykazalo, ze prawe oczko mu ucieka, idziemy dzisiaj to sprawdzic, mam nadzieje, ze wszystko bedzie jednak dobrze.
No Gosia czym predzej idz do tego gina, bo to nie ma zartow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie, czuje sie w sumie dobrze.. jedynie cycki mi sie nie mieszcza nawet w najwiekszy stanik.. 😞


pomyśl, że moga być jeszcze większe! 😜 a tak poważnie to współczuję, domyślam się jaki to ciężar.
ja po 2 dobie miałam takie twarde balony jakbym była po operacji powiększnaia piersi i powiem, że źle czułam się z rozmiarem C.

Kurcze rano Grześ mi zwymiotował, nie wiem czy to wirus czy po prostu jednorazowa akcja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam w obwodzie tyle 🙂 heh...

Kurwa.. jeszcze mnie prad kopnal przed chwila.. 😞

Dzisiaj mamy impreze, idziem na 18tke mojej siotry, i juz widze te pytania: dlaczego nie pijesz?? matko swieta , zwariuje,..wersja jest taka, ze sie z mezem zalozylam o miesiac abstynencji 🙂

Marze o srodzie... niby juz sie uspokoilam, ale od dwoch nocy mam takie jakies fatalistyczne sny, ze normalnie zasypiac mi sie nie che... 😞 jednak podswiadomosc cos tam posuwa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...