Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
dawno mnie tu nie było ale to dlatego że za tydzień wyprawiamy roczek i mamy salon do pomalowania (w którym był wymieniany komin), kuchnię i oczywiście to wiąże się z myciem okien, praniem firanek itp...:/ no a jutro czekają nas zakupy na roczek bo robimy w domku więc sporo pracy szykuje się na przyszły tydzień...
Gratuluję Gabi pierwszego ząbka 🤪 No a mojemu wyszedł 3 ząbek i teraz kolejne ida więc nie stety nie przesypia tak ładnie jak wasze dzieciaczki 😞 No i od 3 czy 4 dni uczę małego zasypania samego i już szło ślicznie i zasypał mi nawet po 10 minutach a dziś miał załamkę i rano usypiałam go pół godziny 😞 Już chciałam się poddać ale nie ugięłam się bo szkoda było mojego wysiłku który włożyłam przez ostatnie dni w tą naukę... Później Was nadrobię a teraz mykam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey.. Nadia tez sie ladnie bawi.. ogolnie wszystkim zabawkami..niedlugo to fakt...
lubi bardzo z fishera zyrafe... i hipcia pchacza.. 🙂

My na wesele dzisiaj.. wiecie co Wam powiem.. nienawidze sie malowac, chodzic w sukienkach...a dzisiaj jak mialam czas dla siebie.. wykapalam sie ubralam, pomalowalam.. to jakos tak dobrze sie czuje...
tak hmmmmmm... kobieco... 🙂 mimo, zem grubas 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już jesteśmy u rodziców 🙂 Gabi grzecznie spała przez całą drogę. Ale przed wyjazdem myślałam, że męża zamorduję przez telefon!!! Już siedziałyśmy w aucie - odjeżdżam i patrzę że coś fotelik się rusza. Okazało się, że mąż zapomniał go zamontować!!!!!!!!!!!!!!! Ja tego nigdy nie robiłam, a bardzo się trudno go zapina - tak klęłam, że szok! Musiałam wszystko rozpakować żeby wózek z bagażnika wyciągnąć - wsadzić Gabi i zamontować ten pierd....fotelik - 15 minut się chyba męczyłam. No ale udało się. Jakbym nie zamontowała to nie odważyłabym się jechać z Gabi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra udanego wesela 😉
Na wspomnienia mnie wzięło bo my też zażyczyliśmy sobie zdrapek zamiast kwiatów i większość gości tak zrobiła 😁 nawet dostaliśmy bukiet ze zdrapek zrobiony - w liście ozdobne zamiast kwiatków wplątane były naklejone na patyczki zdrapki 😁 świetnie to wyglądało! 😉

heh.. a ile zabawy potem przy drapaniu było;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, a Ty masz rodziców w Poznaniu? Ile średnio jedziesz do nich? 🙂

My na ślubie mielismy kwiaty, jakoś nie wpadlismy, aby poprosić o zdrapki. Za to w domu przez tydzień była pełna chata kwiatów - a jaki zapach.. 😁

Grzes zasnął, a ja wypiłam sobie gin z colą.. i mi sie lterki plączą i co chwilę wykasowuję by napisac poprawnie 😜 dziwne uczucie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he z tymi zdrapkami to świetny pomysł 😁 My reż mieliśmy same kwiaty tylko moja przyjaciółka dała nam maskotkę zamiast kwiatów. teraz jak siostra szła na wesele to zaproponowałam aby też kupiła maskotkę bo jak by nie patrzeć jak będą chcieli dzidziusia to będzie już miał czym się bawić:P
Marta my wyprawiamy w następną sobotę bo jak by nie patrzeć każdy ma zazwyczaj niedzielę wolną i będzie można dłużej posiedzieć.
Ale się wkurzyłam 😠 pojechałam z małym do pradziadka bo M od 16 pracuje. I mówię jemu że za tydzień po niego podjedziemy a on na to że najchętniej nie szedł by na ten roczek tylko przyszedł by w poniedziałek to ja cała już wkur... i mówię że i Patrycji i Sebastiana był więc czym Alek się różni że u niego nie może być na roczku? A on na to kto tam będzie i takie tam 😠 Już się przymknęłam bo to w końcu dziadek i nie chciałam się z nim kłócić, ale później zaproponowałam aby nocował a on na to "Gdzie tam sraty taty..." i było widać że jest wkurzony- ehs ma szczęście że jest moim dziadkiem i ostatnio choruje ale brak mi słów na niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Twoj dziadek jest starszy wiesz o co chodzi jak chce przyjsc sam w poniedzialek bo tak bedzie sie lepiej czul to niech przyjdzie nie zlosc sie na niego 🙂

Wiecie co u nas kolejna oc rewelacja 😁 Oliwier zasnal o 19.30 i obudzil sie dopiero o 6.10!!!!!! szok totalny on wogole jakby sam zrezygowal z cycka...nic sie nie dopomina super 🙂 ale dzisiaj juz czuje lewego cyca :/ laktator sprzedalam juz dawno i teraz sie mecze recznie odciagajac 🙂ale daje rade 🙂tylko Oli nie chce pic zadnego mleka 🤨dodawalam soku malinowego , kakao i tez nie chce, zrobilam krowie mleko z kakao tez niestety nie...jak go zmusic do picia mleka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe to gratulacje dla Oliwierka! 😉 Mądre te nasze chłopaki i tyle 😁
Ja też się bawiłam w odciąganie ręczne.. bo tak mi było wygodniej (szybciej pokarm zanikł.. odciągałam tyle, żeby sobie ulżyć a nie tyle co odciągnęłabym laktatorem..)
A jak nie chce pić mleka to po prostu dawaj mu coś w zastępstwie (jogurty np.) a potem sam za mleczkiem zatęskni 😉 u mnie Kuba też czasem nie chce... to zostawiam mu butlę gdzieś na jego wysokości - chwila nie minie a on sam ją łapnie i w biegu wypije wszystko 😉 A rano jak wstaje to się kłóci, że pusta;p no ale rano nie dostaje mleka więc idziemy na porządne śniadanie 😁

A co do udanych nocy - u nas Kuba wczoraj zasnął później, ale to dlatego, że wieczorkiem jeszcze na spacer poszliśmy 😉 Ale zasnął niesamowicie;p włożyłam go do łóżeczka, on zasłonił się kołderką no więc ja do niego "nie ma, nie ma Kubusia" i wyszłam.. zwykle odsłania się dopiero jak powiem "jest".. 10 min później Grzesiek poszedł sprawdzić czy młody śpi, a on dalej pod tą kołderką czuwa i czeka na "jest" miał radochę jak go mój odsłonił ;p Grzesiek wychodząc podobnie jak ja mówił mu "nie ma nie ma" - reakcja Kuby oczywista - zasłonił się kołderką. Pół godz później idę sprawdzić co młody robi - a on śpi nadal trzymając kołderkę na twarzy 😁 nikt mu nie powiedział "jest" więc nadal go "nie ma" 😁 a pobudkę zrobił 6.20 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u nas nocka ok, choć mogłoby być lepiej. Zasnął po wilekich bólach o 21.30 i ok.1.00 sie obudził, nie dałam mu cyca, ale potem się kręcił i budził co chwilę, więc dostał pociamkać. Zasnął i wstał o 4.00, znów pociamkał i potem spaliśmy do 8.30 🙂 teraz własnie zasypia na drzemkę.

Kupiłam mu zapas kaszy mannej, na noc będę mu dawała by lepiej spał. W rosmanie jest promocja, za 3,99 kaszki bobovity na mleko, kupiłam, robie ma na zwykłym mleczku i są dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu moi rodzice mieszkają niedaleko Gorzowa Wlkp więc mamy do nich ponad 100 km. Jak teraz siedzę w domku to jeździmy średnio co drugi tydzień na kilka dni. No ale niedługo to się skończy jak wrócę do pracy 🙂

Gosiu super, że Oli tak dobrze śpi. Moja też śpi lepiej bez cyca. Mam wrażenie, że dzieci cycusiowe budzą się tylko żeby pociamkać cycuszka. Tak jak napisały dziewczyny - Oli na pewno zatęskni za mleczkiem i będzie pił. Zapomni za chwilę jaki smak miało Twoje mleko i będzie pił to zwykłe - zobaczysz. A póki co dawaj mu inne produkty mleczne w zastępstwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie nie wiem czemu tu tak cicho. Weekend jest, pewnie dlatego 🙂

dziś wrócilismy ok 18.00 i Grzesiek przegapił drugą drzemkę, tzn. był spiący, ledwo co patrzał na oczy, ale jak połozyłam go w nie jego lóżeczku, to dupa blada, nie mógł usnąć. Więc wstał, a tym czasie Pawła siostra zamówiła pizze, skubnał trochę i pojechalismy. W domu padł nam o 19.50 przed tem zjadł 200 ml kaszy mannej 🤪 zobaczymy do kiedy pośpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu moje cycki dziewczyny to masakra jakas bomby mam doslownie odciagam recznie co jakis czas ale bola mnie jak cholerka 🤨 🤨 🤨 co tu zrobic chyba zamowie aktator bo nie wyrobie 🥴
ale Oli normalnie jakby nie wiedzial ze byo cos takiego jak jego ukochany niegdys cycus..smutno mi przez to troszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, rzeczywiście, lepiej kupić te tabletki i nie męczyć się tak bardzo.
Mnie jakoś tak teraz wolniej napełniają się cyce i przez to mogę powoli dostawac okres,, póki co wciąż niewielkie plamienia.

Sandra, fajnie, że zabawa się udała. Moje wesele trwało do 2.00, ale bawilismy się od 18.00 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...