Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia u nas mini mini niemal cały dzień idzie 😉 Kuba uwielbia Elmo i te o pociągach;p a i o kotkach i małej mysi;p Piosenkę z mysi to na dobranoc śpiewa 😉 "Myja mała myja" hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przyszedł do nas mikołaj z bobovity 🙂 Grzesiu dostał komplet 5 łyżeczek ze zwierzątkami 🙂 kiedyś Wam pisąłam, że brałam udział w konkursie, wysylało sie nakrętki ze słoiczków i losowało nagrody. Nic wtedy nie wygrałam, ale dziś bobovita pozytywnie mnie zaskoczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Kasia gratuluje wygranej hehe 😁
a co to za bajka o malpce Oliwierku 🤪 😉

Moja kuzynka z Poznania urodzila dzisiaj o 14.10 chlopca Mikolaj sie nazywa 🤪 3060g i 55cm 🙂 🙂

Brak mi jakiejs witaminy bo na kazdym paznokciu mam biale plamki... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta kiedyś pisała co to za witamina jak są te plamki.

A o tym Oliwierku to fajna bajka - chodzi sobie małpka i bawi się z dziećmi.
a tu masz Oliverka 😁
http://www.youtube.com/watch?v=48Z31BaYxFE

a to Grzesia najukochańsza bajka - http://www.youtube.com/watch?v=EqZw59J-myk&feature=related tyle że wszystko na babytv jest po polsku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najczesciej to brak cynku: bierz 2 tabletki zincas forte i 4 filomag b6 - magnez + wit b6

mozliwe ze jest to spowodowane tzw. mikrourazami, np. jesli masz odruch pukania paznokciami w blat stolu..

My nadal z mezem tez nie gadamy 😞 Siedzi do 22 w pracy, wiec tez nie jestem zmuszona.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie odpukac jest okej dawno sie klocilismy 😉

wiecie co Oliwier to normanie wlazi mi na glowe on taki sie niegrzeczny zrobil ze szok jak mu czegos zabronie to jęczy, marudzi, krzyczy i placze!!! musze od jutro byc konsekwentna i nie dawac sie jego placzom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziecko spiocha..
Wczoraj probowalam ja polozyc bez smoka.. i skonczylo sie to tak, ze wsystko zazygala 😞 wiec jescze sprzatanie mialam...

Mysle intensywnie czy od wrzesnia ja dawac do przedszkola i sama nie wiem.. mysle i mysle.. 🙂 i nic nie moge wymyslic.. 🙂

Kurcze jedno z dzieciatek w zlobku wylalo na siebie wrzaca kawe, poparzenia rozlegle bo 2 i 3 stopien...raczka szyja i klatka.. dobrze, e buzka nie ucierpiala.. nie wiadomo czy przesczepu miec nie bedzie 😞 Rzem z mama sie dzisiaj poplakalam.. a mama to jak wrak czlowieka po prosru wyglada.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kiedys to wizialam, ale jakos dzisiaj nie mam astroju na bajki.. Ogolnie ryczec mi sie chce.. maz mnie wkurwia, ze szkoda gadac...
momentami zadaje sobie pytanie: Czy ja go kocham?
i sama nie moge znalezc odpowiedzi..
Wiem, ze Nadia jest dla niego calym swiatem.. ale ie wiem czy ja dam rade, a nie chce sie zmuszac i poswiecac.. 😞 Kurde nawet seksu z tego zwiazku nie mam, no po prostu zal.pl...

a apropo jego pracy to Byl niby na jakihs dwoch rozmowach, nic nie mowil, bo chcial zrobic niespodzianke..
i znowu gowno z tego wyszlo.. 😞 Bym wolala szczerz mowia, zeby pracowa chc jakis czas powidzmy w piotrze i pawl na magazynie, bo sa miejsa i mamy pod domem,a przede wszystkum umowa o prace.. mam dosyc po prostu mam dosyc.. i oczywiscie sie pobeczalam.. 😞

Martus oboje z tych lekarzy sa z Polnej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny.. skopać po dupach tych facetów!
Mój mnie też notorycznie wkurza ale ostatnio raczej się przegadujemy niż kłócimy na szczęście 😉

pasowałoby nadrobić co klepałyście ale oczy mnie bolą 😜 u fryzjera dzisiaj byłam.. i do efektu chyba muszę się przyzwyczaić 😉 ehh.. Dawno już nie poświęciłam całych 4 godz tylko i wyłącznie sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
mysle nad tym od pond roku i nie potrafie znalezc odpowiedzi...

Ale myślisz nad tym tylko w takich chwilach jak teraz? Bo jeśli tak to myślę, że emocje biorą górę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, jeśli zadajesz sobie to pytanie to kurde nie jest dobrze 😞 ja mimo naszych kłotni wiem ze go kocham. Są chwile że się na niego złoszcze i mówię że mam go dosyć, ale w głębi serca wiem ze go kocham. noo ☺️

Gosia, dziś założyłam konto na facebooku, ale kurde jeszcze odnaleźc się na nim nie moge 😜
a co do tv, to my mamy enkę, wykupilismy wszystkie pakiety w tym dla dzieci i tam są kanały babytv, jim jam, mini mini. Na youtube możesz też oglądac. jak wejdziesz na www.babytv.com to bęa rózne gry i zabawy 🙂

Gosia2, zaj**** kolor włosów - jak ja bym chciała taki miec, no i fryzurka fajna 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie, ze nie chce.. nie sprawia mi to zadnej przyjmnosci 😞 nawet mam problem z podnieceniem sie.. 😞 nie wim co sie stalo.. 😞


to normalne, jesli dla Ciebie seks łączy sie z uczuciami, a obecnie jakby nie ma tych uczuć, to mogą wystąpić takie problemy.
ja gdy mam okres że jestem na meża wkurzona, jestem na niego obojętna, to wtedy też mam problemy ze zbliżeniem. A jak relacje się poprawią to wszystko wraca do normy.
proponuję abyście usiedli na spokojnie, powiedzieli o swoich odczuciach - to oczyści atmosferę i może wiele wyjaśnić między Wami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
Gogr super wygladasz naprawde 🙂
Kasia no ja karmie piersia caly czas w ciagu dnia tak z dwa razy, no i pozniej w nocy jak sie obudzi 🙂
Dzisiaj bylam z Kacperkiem na kontroli u lekarza bo kaszlal itd, zmienila mu antyniotyk, kazala robic inhalacje, musielismy kupic inhalator elektryczny, ale kurde za nic nie chce sie inhalowac 😞 i jeszcze mamy do zrobienia badanie moczu w poniedzialek. Kurcze nigdy mu nie robilam jak to sie dziewczyny robi z tymi woreczkami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...