Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam laseczki :*
Sandra pewnie nie spojrzalas czy cos fajnego jest dla chlopcow?? :P
ale znajac zycie to nie :/
Kupilam jakis czas temu DADY biedronkowe na wyprobowanie i do dzisiaj byly ok, do dzisiaj bo rano o 6 jak maly wstal to wzielam go do mnie do lozka i za jakies 5 minut normalnie siuski wylecialy mu górą i bokiem...nie wiem czemu pampers nie byl jakis zasikany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, może dieta - ogranicz jedzenie do minimum - przede wszystkim nie słodź kawy i herbaty, pij tylko wodę itp. Zacznij od ćwiczeń w domku - np. 20 brzuszków dziennie + 20 przysiadów...zwiększaj co 3 dzień o 5....małymi kroczkami - nie usprawiedliwiaj się brakiem czasu,. bo nie wierzę, że nie znajdziesz 10 minut na brzuszki - możesz z Nadusią ćwiczyć....a przede wszystkim dieta - pamiętaj, że to wszystko zależy od Twoich chęci i Twojego samozaparcia. Sandruś ja w swoim czasie ważyłam ponad 70 kg i to nie w czasie ciąży, ale długo przed. Któregoś dnia postanowiłam coś z tym zrobić, pomimo tego, że wcale nie czułam się źle w swoim ciele - byłam pulchniutka ale starałam się o sobie dbać 🙂 To właśnie w tym okresie poznałam mojego męża 🙂 ale wracając do diety - Zaczęłam od prostych rzeczy - odstawiłam cukier do kawy,przestałam jeść szybkie dania - tzn. wszelkiego rodzaju gorące kubki, kisielki, pizze, kebaby czy coś w tym rodzaju, koniec z gazowanymi słodkimi napojami, niestety przestałam jeść śniadanie 🙂 Na kolację jadłam mało - ogólnie niestety mniej jadłam. Nie mówię, że było lekko, ale w ciągu 1,5 roku schudłam 15 kg...stopniowo....ale efekt był zamierzony.Tak więc życzę Ci powodzenia, ale to Ty musisz stwierdzić, że naprawdę chcesz coś ze sobą zrobić. Teraz pozwalam sobie na wszystko, ale nadal nie jem śniadania...obiadu troszkę no i kolacja (z tego nie umiałam zrezygnować). Ograniczam słodycze - pozwalam sobie na nie raz na jakiś czas, ale nie myślę więc mnie nie ciągnie do jedzenia słodkiego.
Życzę powodzenia Sandruś.........................nie zadręczaj się tylko DZIAŁAJ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj robię mielone z serem, albo pulpety w sosie pomidorowym. Mój mąż nie przepada za pulpetami więc chyba będą mielone z serem 🙂
Gosiu żadne zdjęcie nie wskoczyło...a kiedy przyjeżdżasz do Poznania?????Mam nadzieję, że dasz znać 🙂 Musimy poznać nasze dzieci 🙂 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia nigdz nie miala i w sumie nie wiem czy biegunka naezy do mozliwych objawow poszczepiennych??

Mi sie podobaly bluzeczki w tygryska 🙂 zawsze patrze czy jest cos dla chlopcow. bo choruje jak wiecie na synusia.. 🙂

jestem wkuta jak nie wiem.. przdluzyli mi umowe... uwaga na.......3 miesiace 😞
czyli do marca... spodziewalam sie minimum rok.. ale coz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Sandra, że niby śniadanie ważniejsze, ale łatwiej mi było zrezygnować właśnie z niego ponieważ lubię sobie zjeść wieczorem 🙂A bez śniadania łatwiej mi, bo w pracy nie mam czasu na myślenie o jedzeniu.
Parodia z tą umową....na 3 miesiące ;/ No ale na pewno Ci przedłużą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czemu tylko na 3 miesiace??co potem moga Ci nie przedluzyc??albo moze po tych 3 miechach na czas nieokreslony dostaniesz 😁
Moj nigdy nie mial zadnych skutkow ubocznych szczepionek 🙂
Bylismy w tesco, ostatni raz moja noga w tym sklepie stanela!!jak tam przynajmniej w tym tesco jest beznadziejnie!!bieda taka ze szok!ale dobre przynajmniej jest to ze babka nie policzyla nam proszku Vizir hehehehe 😁 😁 jakos jej umknał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...