Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale fajnie tańczy! 🤪
jak Ci się udało tak duzy format filmu zrobic? Ja wrzuciłam z komórki to Gosia mówiła ze obrazek tyci tyci 3x3 😮
Gosia, kible są takie same prawie, tzn w sklepie otworzyłam wszystkie i dla mnie dziury były takie same, ale tu chodzi o deskę. Ma siedzisko jakoś do środka zrobione i przez to otwór jest jakby mniejszy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu ma drug bardzo podoby 🙂 tyle ze sobie tupie 🙂
http://img140.imageshack.us/i/iuv.mp4/

wrzucam z aparaciku, al z funkcja nagrywania fimow w HD wiec to pewnie dlatego...

I to wlasnie cala Nadia.. caly dzien by mogla albo biegac albo skakac albo tanczyc.. ani chwili spokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu ma drug bardzo podoby 🙂 tyle ze sobie tupie 🙂
http://img140.imageshack.us/i/iuv.mp4/

wrzucam z aparaciku, al z funkcja nagrywania fimow w HD wiec to pewnie dlatego...

I to wlasnie cala Nadia.. caly dzien by mogla albo biegac albo skakac albo tanczyc.. ani chwili spokoju 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Nadusia tańcuje - jest boska....uwielbiam takie "żywotne" dzieciaki 🙂 A jak sobie fajnie podskakuje....

Ja dzisiaj pójdę sobie do ambulatorium, które działa u nas w weekendy, bo czuję się coraz gorzej - tzn. kaszel mam cały czas suchy i strasznie mnie męczy - głos juz mam, ale chrypkę...może dadzą mi antybiotyk - nie chcę być chora na święta....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Nadia jest swietna 🙂
moj to non stop probuje dotykac telewizora albo laptopa... juz nie mam sil do niego 🙂 jak sie krzyknie na niego to na chwile odchodzi ale zaraz wraca i jest to samo 😁
oto sweet focia lazienkowa 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia bardzo ładny kolorek, i dobrze obie wyszedł, tzn pokryło Ci wszystkie włosy, a to przy samodzielnej koloryzacji ciężko.

Sandra, a Nadia nie wybrudziła Tobie ubranek tymi farbkami? Ciekawie się nimi bawi 🙂

ja na chwilke , dziś już nie wpadnę, na jutro do egzaminu musze sie przygotowywac.

Będe tesknic, do jutra wieczorkiem 😘 😘 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To powodzenia juterkiem.. 🙂 trzymam kciuki...

Ano wybrudzila, ale ta kamizelka brzydka jak noc wiec moze isc do smieci 😁DD
Mamy specjalny fartuszek do malowania, wiec nie jest zle w razie w.. 🙂

Mloda wlasnie zjadla 5 mandarynek.. gdzie ona to miesci wszystko? i cale prince polo.. no dobra moze gryza ukradlam 😉

My dzis caly dzie same, bo dariusz pojechal robic remont wujkowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pokrylo caly blond bo lepsza farbe kupilam wiec pewnie dlatego 🙂
manadrynki ehh fajnie ze Nadia Ci tak chetnie je wszystko...Oliwier to jak chcialam mu dac kawalek mandarynki to nawet nie wzial do raczki - od razu mowi NIE i kreci glową..z nim to normalnie DRAMAT z jedzeniem!!!

Kasia powodzenia na egzaminie!!1zdasz napewo 🙂

Oli zasnal w koncu a meczylam sie z nim z 40 minut 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 Gosiu, bardzo fajny kolorek 🙂 Do twarzy Ci w ciemnych włoskach...ale trudno powiedzieć w których lepiej 🙂 Zresztą ....ładnej kobiecie we wszystkim jest ładnie 🙂
My dzisiaj byliśmy w hm - kupiłam Gabi kilka ciuszków, ale nie było za bardzo rozmiarów tego co chciałam, ale dla chłopców jest dużo ciuszków na przecenie....

Jeszcze nie mam wszystkich prezentów. Co kupujecie swoim M??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mojemu kupie chyba jakies fajne bokserki obcisle 😁 moze z reniferkami jak zanjde hehehhe a mi moj kupuje bielizne 🙂 idziemy w poniedzialek bo moj ma zawsze wolne poniedzialki 😁 mam nadzieje ze w moim hm sa jeszcze fajne ciuszki dla chlopcow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chcę coś z biżuterii - dzisiaj przymierzałam pierścionek żeby mąż w razie czego wiedział jaki mam rozmiar 😉 Jestem ciekawa co wybierze 😉 No i mam nadzieję, że nie babcine albo komunijne 😁 😁 😁 Ja niby już mu kupiłam prezent, ale chciałabym coś mu jeszcze dokupić...i nie mam pojęcia coooo

Gabi jeszcze wojuje 🙂 Wykapana lata po chacie...Nie chce jej sie spać, bo o 17 przysnęła w aucie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, fajnie, że Michał ma wole poniedziałki....kurcze mi brakuje czasu spędzonego z moim M ...chciałabym żeby pracował trochę krócej...no ale cóż....dobrze, że ma robotę - chociaż teraz znowu wymyślił sobie, że będzie robił weekendową praktykę z zarządzania nieruchomościami ;/ KURDE...nie dość że w tyg jestem sama z Gabi to jeszcze weekendy będzie w szkole...no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to rzeczywiscie... bedziecie mieli malo czasu dla siebie...ale pamietaj ze to zaprocentuje...

ja dzisiaj w hm dokupilam jj bluzeczke getry i gumki do wlosow...

Jesli chodzi o owoce naprawde ie moge narzekac , bo ladnie je...
wczoraj sie poczulam dumna, bo bylam na spotkaniu z bylym wykladowca i tak obserwowala mloda i stwierdzila, ze w odniesieniu do rowiesnikow jesli chodzi o rozwoj spolecznosciowy jest na etapie prawie dwoch latek 🙂 wiec mama sie poczula wyrozniona 😁
i mowi, ze nie mam co sie bac jesli o nia chodzi i jej pojscie do przedszkola w wieku dwch lat...

Darek mnie wkul.. caly dzien go nie bylo, bo malowal u wuja.. wrocil jak dla mnie troche podpity, bo wujek lubi sobie wypic i poczestowac oczywiscie..wlcial po 20...poprosilam zeby wyniosl wanne i reczniki to oczywiscie wielki problem, bo on jest zmeczony..to pow. ze kolacje ma sobie tez sam robic, bo jestem zmeczona...to stw ze nie je i poszedl spac.Grrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my na swieta jedziemy do mnie do domu takze prezenty czyli zestawy kosmetykow :P bo nie wiedzialam co kupic heh juz zapakowane i czekaja na wyjazd 🙂 moj tata w srode juz bedzie u nas i w czwartek ok poludnia jedziemy 🙂
Martus a co kupilas mezowi? 😁
z ten kurs nieruchomosci to tak dla siebie chce zrobic tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa my mieslimy robic wigilie u siebie w domu, ale w sumie tesciowa pow. ze chyba nie dotrze, wiec sama nie wiem czy skoro ona nie przyjedzie to nie pojade do rodzicow.
choc darek nie chce.. ale plus taki, ze nie trzeba wozic krzesel stolu zastawy.. i wszystkiego innego.. no i cieplej w domu.. bo u nas w kuchni 11 stopni 😁hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...