Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biedne Maleństwo...no ale wyzdrowieje na pewno 🙂 Trzeba być dobrej myśli 🙂
Z meżem już ok, ale nie przeprosił ;/ Zgoda jest, ale nie rozmawialiśmy na ten temat co było....

Gabi na śnieg jest całkowicie obojętna- nie robi na niej wrażenia ani też się go nie boi...
KURDEEEE - jak ja nienawidzę sprzątać - chętnie bym komuś płaciła żeby sprzątał mi w domu... 😁 😆 😆 😆 😜 😜

Jeszcze musze umyć podłogi w pokojach i lecę po Gabi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martawierz mi ze ja tez nienawidze sprzatac, jeszcze teraz kiedy maly tak brudzi ze 2razy dziennie sprzatanie calego domu to za malo... :/
moj lubi jezdzic w wozku ale za raczke tez grzecznie chodzi 🙂 no teraz nie bo snieg ale jak na chodnikach jest odsniezone to jakos idzie 🙂
jutro ide znowu na rozmowe o prace aj juz mam dosc na tylu juz rozmowach bylam i kurde lipa!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kuchnię to jeszcze mój M dba - tzn. wstawia naczynia do zmywarki i je wyjmuje - czasami 😉 Ogólnie to nigdy nie lubiłam sprzątać - teraz wmawiam sobie, że mam taki bałagan, bo mamy za małe mieszkanie - po prostu nie mam gdzie wszystkiego schować 🙂 Gabryśki zabawki rozwalone na środku pokoju, już na samym wejściu powodują, że wydaje się, że jest bałagan...mam nadzieję, że jak się przeprowadzimy do domu to będzie lepiej...bo nie dopuszczam myśli, że będzie gorzej - hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, poradziłam sobie z piętami 🤪
uzyłam kremu:


na noc nałozyłam skarpety i pięty się wygładziły 🙂 dziś 2 dzień stosowania kremu i stopy wyglądają o wiele lepiej 🙂
zawsze mam zwyczaj kończyć jedne kosmetyki i zaczynac nowe, ale nie wytrzmałam już z tymi stopami. Do tej pory uzywałam kremu do stóp z avonu z masłem shea i właśnie po nim taka jazda się zrobiła.

a co do bałaganu, to ja też mam go w domu, choć lubię porządek to nie nadążam ze sprzątaniem - Grzeska zabawki walają się po całym domu, w kuchni jak w kuchni, w salonie pełno rzeczy akwarystycznych.. ale powiedziałam sobie ze nie bede cdziennie ze ścierą latać, mam dni ze sprzątam, a mam dni że mam to gdzieś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ale ja napisalam ze sprzatanie 2 razy dziennie domu to za malo a nie ze ja SPRZATAM 2 RAZY DZIENNIE 😁 😁 😁 😁 🤪 🙃 cos ty u nas tez mega balagan codziennie zabawki wszedzie sa dosownie, w pokoju, w kuchni , w lazience, w przedpokoju 😁 naczyn nie chce mi sie zmywac wiec zostawim w zlewie przezcaly dzien i na noc niestety musze juz zmyc(czasem rano 😁 ) a zmywac to poprostu MEGA NENAWIDZE!!! 🙂 marze o zmywarce.... 😁 podloge to fakt zamiatamy z moim M codziennie po 2 razy bo maly doslownie te okruchy to w rekach nosi i rozrzuca ( a pozniej mowi BRU czyli BRUD hehheheh i leci po zmiotke 😁 ) codziennie gdzies cos rozleje i sie lepi wiec zmywac tez musimy :/
a książe dopiero zasnal czyli o 21.10 bo jak bylam z nim na spacerze po 15 to nawet nie wiem kiedy mi zasnal heheh dopiero w sklepie zauwazylam jak siedzial i spal 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli wogole nadal sobie takie cos ostatnio ze z 10 razy w ciagu dnia podchodzi do mnie i wola MAMA, MAMA i przytula mnie raczkami i glowe wtula we mnie 😁 a potem glaszcze po glowie heheh i mowi GAGU GAGU czyli głasu głasu 😁 😁 😁: 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Sandra ale Nadia jest slodka hehehh sliczna dziewczynka 😁 ja Oliwierowi nie dawalam farbek do malowania jeszcze ale podlapie pomysl heheh , narazie tylko dlugopisami rysuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja mam zmywarkę ale bardzo rzadko z niej korzystam. Staram się naczynia myc na bierząco ( ups., teraz leżą w zlewie, trzeba będzie później umyć ), a ze zmywarki korzystam głownie jak mam dużo garów po obiedzie. Ogólnie fajan rzecz, ale czesto mi nie domywa i musze jeszcze raz poprawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIA czyli jednak oriflame 😉 Zapomniałam o tym kremie a też z niego korzystałam 😉 -- tylko oczywiście ja dobra samarytanka oddałam siostrze bo chciała 😜

Gosia - mój też miał dzisiaj dzień na przytulanie 🙂 Tylko on jak się przytula to mówi mi "Mamo, kokam" 😉

A tak z innej beczki.. pokłóciłam się z Grzeskiem... właściwe to wyszedł do pracy obrażony.. cały czas mówi mi co mam zrobić olewając jakby zupełnie to co robię albo muszę... widzi, ze piszę, że się denerwuję bo mało czasu a do napisania dużo.. to ryje tylko ,że on by się tak nie denerwował (pewnie, że nie bo wszystko odbębniłam za niego ja!) i swoje.. ja mu, że źle się czuję, że mnie podbrzusze boli a on jak ten turek - jakby nie rozumiał.. Teraz też.. ja napierdalam w wordzie bo miałam dzisiaj 2 prace napisać ale że czasu nie było a potem Matiego brzuszek bolał to kończę dopiero jedną a on na mnie, że mam płyty pochować.. a skąd one się na wierzchu wzięły? Bo Grześ je wyjął i jak skończył to nie umiał odłożyć. i jeszcze pretensje, że powiedziałam, że schowam je jak skończę.. no kur..
Do szału mnie czasem doprowadza.. mam wrażenie, że on w ogóle nie zauważa moich potrzeb, mojego samopoczucia.. Że jego świat zamyka się na nim i na dzieciach - reszta się nie liczy.. a ja jestem na pierwszym miejscu.. tej reszty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia no jka ten krem zamówiłam sobie bo był ok. Nie moge tylko tej serii srebrno zerwonje używać. A ten zielony miał yć avocado a mi mięta zajeżdża. Ale wazne ze pomaga 🙂
Ja mam podobnie z męzem, jak on cos chce to mam rzucić wszystko i zrobic, posprzątać.. eh
też nie wyrabiam się ze szkołą, bo za dnia trzeba w domu porobić, a wieczorem to jestem padnięta i praktycznie nic nie robie. Treaz lezą przed emną notatki do nauki i zaraz bede się musiała zabrac do niej. A jutro dalej bęe pisąła mgr.

to ja uciekam, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry 😘
A Wy jeszcze śpicie?? 😮
ja po fatalnej nocy (obydwaj się budzili 😞 Kubie znów zęby idą bo dziąsełka pękają...) biorę się za pisanie...
A i znów mnie podbrzusze boli 😞 masakra jakaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie śpie od 8.20, ale wczesniej nie miałam kiedy zajrzec do kompa. Teraz Grześ uciął sobie drzemkę a ja mam chwilę dla siebie.

Gosia, a nie za długo boli Ciebie to podbrzusze? Coś mówli lekarze do kiedy może Ciebie podolewac?
Musisz być teraz niewyspana jak nocna była feralna - połóż się w wolnej chwili, bo potem Ci się nawarstwi zmęczenie i będziesz wieczorem nieprzytomna 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie zapytałam gin o ten ból tak mnie rozwalił tym, że tego zastrzykami nie dał... teraz przestało boleć więc udaję, że nic nie było 😉
Położyłabym się z chęcią.. ale pisania jak stąd do daleko więc musze korzystać, że Kub z babcią a Mateusz śpi.. poza tym.. tylko tym, że mam tego pisania tyle tłumaczę bałagan w domu.. pewnie gdybym nie była do worda przywiązana to teraz stałabym przy desce do prasowania, pralce i mopie jednocześnie...

Oj.. na chwilę dla siebie to ja jeszcze poczekam.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zdecydowanie spokojniej.. bo on chciałby się bawić z Mateuszem więc go budzi kiedy tylko uda mu się do niego przedostać.. No a jak tu pisać jak obydwoje wrzeszczą 😞
Jedyne co mnie pociesza to, że to już ostatni rok. Czekam na wakacje. Chcę mieć już spokój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
Gosia podziwiam Ciebie naprawde, dwojka dzieci i jeszcze studia do tego
kurcze my dzisiaj bylismy na kontroli u lekarza i Kacperek ma juz zmiany w oskrzelach, no idzie sie zalamac, jeszcze ostatnio nic nie mial, zmienila mu antybiotyk i nic 😞 inhalacje robimy dwa razy dziennie, dzisiaj przepisala dodatkowy lek do inhalacji i mamy sie inhalowac 3 razy dziennie, nastepne wizyta u lekarza w czwartek, mam nadzieje ze juz bedzie lepiej bo zwariuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...