Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czapka super 🤪 choć ja nie miałabym odwagi nosić takiej, przywzyczaiłam się nosić kaptur, wygodniej, nie przyklapuje włosów i tez jets ciepły 🙂
A Kubuś niech wraca szybko do zdrowia 😘

Marzena, te łyżeczki są super, sa dosyć głębokie i fajnie się z nich karmi 🙂

a my smoczka nie mamy od 2 miesiąca - odkąd Grzeskowi wyszły dolne jedynki, odtąd pluł smokiem, także ominął mnie proces oduczania od smoczka - za to od cyca jakoś nie idzie, w nocy z 2 razy zwykle dostaje. W dzień już dawno nie.

mykam lulu, buzi 😘

ps. przed chwilą ten teges ☺️ ☺️ z mężem - powiedział że wciąz mu się podobam 🙃 🙃 podbudował mnie trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe fajna ta czapka 😁 ja tez zaszalalam w tym roku i kupilam taka ala ruska 😁 😁pilotke z futerkiem 🙂ale taka abrdziej elegancką 😁 i ciepla jest niesamowicie 😁
Duzo zdrowka dla Kuby :* kurcze dobrze ze problem smoczka masz juz z glowy 🙂 moj Oli to chyba do 3 lat bedzie tego smoka trzymal bo nie dosc ze zasypia z nim w buzi to jeszcze drugi musi w raczce trzymac ehh no i w dzien tez obowiazkowo:/ ale staram sie w dzien mu go chowac 🙂
Oliwier lyzeczkami i widelcami plastikowymi nie chce jesc on tylko tymi metalowymi czy tam srebrnymi (bo nie wiem z czego one sa zrobione hehe ) co my jemy 🙂
Kasia czyli co jednak wychodzi na to ze Twoj mąż ma poprostu czasem takie humorki jak baba w ciazy 😁 😁 ma charakterek nie powiem hehe 😁dobrze ze jest miedzy Wami dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zyczymy Kubulkowi szybkkiego powrotu do zdrowia....

Ja probowala oduczyc raz i skonczylo sie zezyganim, wiec poczrkam az bedzi bardziej swiadoma i bedzie rozumiec przyczyna-skutek..W dzien nie uzywa wcale.. tylko do spani

Dzis mala mnie caly dzien zaskakuje.. 🙂
Rano przyszla do mnie do lozka i mowie. wstajemy bo mama idzie do pracy, a ona mnie tuli i sciaga mi glowe ze mam sie klasc 🤪 i za chwile powtqarzam to samo.. to ona sie wtulila w podusie i zamknela oczka.. skubana wstac nie chciala 😁

Pozniej wracam z pracy, a mloda wziela lalke posadzila na nocnik i podchodzi do niej i ksazke jej pokazuje strona po stronie.. ( ja tak robilam jak chcialam zeby siedziala), po chwili ja sciagnela i patrzyla w nocnik czy cos w niego zrobila... 🙂

hehe a i chodzi i wacha lalce i Darka chrzesiakowi, co ma 5 miesiecy nogi 🙂 hahaha bo mamusia lubi calowac po kapaniu.. 🙂 i smierdzace zreszta tez
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe smieszna Nadusia 😁 moj Oli tez wszystko powtarza, dosownie raz cos zobaczy i juz powtarza, trzeba sie czasem pilnowac hehe podobne rzeczy robi co Nadia tylko mi np. kaze podnosic gowe z poduszki a nie klasc sie hehe a na nocniczek sadza żabe bo lalek nie ma 😁 i kaloryfer namietnie odkreca co chwile na 5 i mowi GOC czyli goroce hehe tez podpatrzyl jak my odkrecamy 🙂
Wasze maluchy tez tak gadaja non stop?? Oli tak nadaje caly dzien ze az glowa juz boli 🙂 coraz lepiej mowi niektore slowka cale a niektore np. czekolada KAŁA 🙂 ale potrafi 1000 razy powiedziec np. GO (gąbka) zeby mu tylko dac ta gąbke i dopuki nie dostanie tej gabki to bedzie gadal GO-GO-GO-GO... juz czasem mnie irytuje dosownie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus jak ja Cie rozumiem 😁 tylko ja mam tak w dzien i to nie chodzi o spanie...maly ma czasem takie dni ze potrafi przez caly dzien jęczec i poplakiwac szlag czlowieka trafia poprostu!! 🙂
jutro ok 13 moj tata juz bedzie 😁 i ok 12 w czwartek jedziemy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc Kochane

Marta, mam nadzieję, że Gabi juz Ci zasnęła, a może nie chce się jej jeszcze spać?
Grzesiek dziś byl tak wymęczony, ze połozyłam go do łózeczka to sam zasnął, az byłam w szkou - ale to pewnie tak jendorazowo.
Ja dziś przyjechałam od rodziców, nie dość, że w autku 20 minut Grzesiek mi spał, to potem położyłam go w łóżeczku i spał do 15!! Ja padłam z nim, wstałam z okropym bólem gardła, gorączka 37,6 bólem pleców i krzyża - ogólnie jak na grype. Teściowa mnie zbadała, powiedziała że na razie tylko jakies tabletki na gardło i apap.
Teraz znów nawróciła mi gorączka, eh 😞 zaziębiłam się dziś - buty mi chyba prze,mokły, z 40 minut na dworze stałam i pewnie dlatego.
A kochany synus wiecie co zrobił? zobaczył że leze na kanapie to przyniósł mi koc i się ukłonił - rozczuliło mnie to 🙂

Zajrzę jutro, buziaki, lecę do wyrka się wygrzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, z tymi naszymi dziecmi..

Mloda tez dzisiaj zasypiala az 50 minit ale dlatego ze wychodzila z lozeczka i stala sobi pod sciana.. hehe,bo wie ze do pokoju nie wolno jak jest pora spania 🙂 i tak biedna staa.. jak kazalam jej isc do lozeczka to biegla z bekiem.. 🙂 haha...
w koncu jak znajomi wyszli to zasnela , wiec pewnie byla ciekawa 😁 i do towarzystwa chciala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziewczyny w ogóle nie mam czasu wpaść do Was.. jest 22.40 a ja dopiero się kładę bo za cel obrałam sobie posprzątać dzisiaj wszystko 😉 no i udało się 😁

Po Kielcach nawet spoko 😉 z kolokwium na chybił trafił wystrzelałam sobie 5 😁 chociaż tyle mniej do zaliczania będzie 😉

Przygotowania do świąt pełną parą;p jeszcze tylko 2 prezenty muszę zrobić.. szwagrowi - nie mam pomysłu dalej 😞 i Kubkowi.. bo wygląda na to, że zabawka, którą mu zamówiłam nie dojdzie 😞 Kur..! a kuriera wzięłam.... :/

a.. i chyba kończy się moje karmienie... nie mam w cyckach nic.. a wszystko przez zepsuty laktator... nawalił w kielcach i jedyne co mi się udawało to delikatnie odciągnąć żeby tak bardzo nie bolało... a w aptekach koło uczelni oczywiście takiego asortymentu brak 😮
Karmię więc małego butlą i czasem (rzadko już) przystawiam do cyca.. ale jeśli mu nawet leci to malusio.. bo ani kropli mleka na nim nie widać a zwykle cały upaprany był jak cycał...
I wiecie.. tak strasznie cdhciałam przestać karmić.. a teraz mi szkoda, że to poszło tak szybko... nastawiałam się raczej na 5-6 miesięcy.. tym bardziej, że cycki już na dobre przestały boleć..

No;p rozpisałam się 🙂 a co tam u Was?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

Gosia2, a może spróbuj b.często przystawiać małego do cycka, może pokarm powróci? ale to tak z 2 -3 dni musiałby Ci na cycu wisieć.

Ja dziś planuję wysprzątać domek, a jutro wieczorem zabiorę sie za robienie sałatek, by już w wigilię nie stac przy garach 😜

no, aktualnie wcinam pstraga z piekarnika i się wkurzam bo ma ości ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam dzisiaj odebrac moj nowy dowodzik z nowym nazwiskiem 😁 W KONCU!!!! 2,5 miesiaca czekalam na niego!!ale juz jest 😁
Oli spi od pol godziny a ja pije kawusie 😁 i zarz biore sie za sprzatanie 🙂 za 2h tato juz bedzie 🙂
Kasia jaki Grzes slodki przykryl Cie kocykiem 🙂 moje dziecko to wszystkko na odwrot robi bo kocyk to mi albo Michaowi zabiera a nie przykrywa 😜 🙂 no lobuziak rosnie jak nic 🙂ale ogolnie jestgrzeczny i sie slucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey, ja od dzisiaj urlopik... 🙂
ale jutro musze poskoczyc do zloba,b nadia dostanie paczke 🤪

Naducha wlasie robi rozpierduche w lozeczku od 30 min i za cholere nie chce sie polozyc, a ja mam tyle roboty, ze szkoda gadac.. w chacie jakby tajfun przelecial ... nic do jedzenia nie zrobione.. no masakra.. 😁

ale mam nadzieje, ze zaraz zasnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zdązyłam jedynie umyc 2 łazienki. Po godzinie mały się obudził i musiałam czekać na teściów by go wzieli a ja domyłam podłogi.
Na dziś koniec, nic już nie robię 😜

Gosia, ja na swój nowy dowód cały dzień patrzałam 🙃 😁

Sandra, a to kaze dziecko w żłobku dostaje paczkę czy tylko dzieci pracowników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to Nadia najje se teraz slodyczy 😁 😁
Ja jutro rano jeszcze do rosmana musze leciec po jakies danie z hippa dla mlodego 🙂na podróż 🙂 o 10.30 wyjezdzamy mąż sie wczesniej urwie 🙂
jutro zajrzę ale dopiero wieczorkiem z domku mojego juz 😁 😁 😁 😁
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Ja teraz mam mało czasu na zaglądanie na brzusio...dzisiaj ostatni dzień w pracy, od jutra do 3 stycznia wolne!!! Mój M tez ma więc będziemy się lenić razem we trójeczkę 🙂 Jutro jedziemy do rodziców. Wrócimy w poniedziałek, a potem na sylwestra 🙂

Dzisiaj wyrznęłam się w Factory Outlet tak, że mam całe napuchnięte kolana 😞 Bolą jak cholera....kurde ale mi było wstyd....hehehe - sobie ludziska pomyśleli...nie to, że się chwalę no ale byłam ubrana tak trochę bardziej odświetnie, bo dzisiaj miałam wigilie w szkole -więc obowiązkowo spódniczka, kozaczki ...hahahaha i taka gleba, że masakra...szła dama i się wypier...

Szukałam jeszcze prezentu dla mojej mamy....kurde i nic nie ma w tych sklepach. Jutro muszę jeszcze zobaczyć..
Sandruś, to fajnie masz że Nadusia dostała paczuchę ze żłobka 🙂 A powiedz mi = macie teraz przerwę do kiedy w żłobku>> Bo nasz klub malucha zamykają jutro o 12:30 i otwierają dopiero 3 stycznia, a karzą płacić całe czesne!!! Nawet za obiady nie kazali odliczyc, bo niby za te pieniądze robią wigilię...jestem ciekawa co będzie na tej wigilii dla takich maluszków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Martus wybacz ale nie moglam sie powstrzymac od smiechu 😁 jak czytalam to Twoim wypadku 😁 😁 😁 😁 ☺️ 😉
ale Wam fajnie tyle wolnego 😁 moj M to juz w poniedzialek musi isc do pracy... ale obiecal mi ze na Dzien Babci i Dziadka pojedziemy do dziadkow 😁 na 2 tygodnie bo pojdzie na zwolnienie aby w koncu odpaczac trochce bo szczerze mowiac co 2 dzien krew z nosa mu leci ze zmeczenia...:/
klade sie juz bo rano pobudka 😁
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...