Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj Sandra.. pechowy Ci się ten marzec zaczął... oby się jednak okazało, że nic pęknięte nie jest :*

Kasia a Ty jak się czujesz? 🙂

ehhh.. straszny dzień 🙂 chłopcy śpią... a ja chyba się za ćwiczenie biorę zaraz.. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra powiem Ci ze ja mialam pekniety lokiec i kosc promieniowa złamana tuz przy lokciu... bol straszny, lekarzl musial mi nastawiac łokiec pod pełną narkozą bo musial go złamac brrrrr 4 tygodnie w gipsie i ketonal przez tydzien codziennie taki bol... obys Ty tak nie miala...
ale fakt pechowy marzec a to dopiero poczatek... UWAZAJ SANDRA NA SIEBIE!!!

Kurcze moj Oliwier to normalnie taki łobuz sie zrobil ze masakra nie wiem czy to przez ząbki czy przez co ale jesc nie chce, slina leci jak z kranu niegrzeczny i marudny do tego placze co chwile... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Sandra no to wspolczuje, pewnie bardzo sie meczysz z bolu 😞 oby to nie bylo nic powaznego i szybko Ci przeszlo.
Goshe u nas tez Kacperek ostatnio wczesnie rano wstaje, dlatego zeby rano dluzej pospal, to kladziemy go pozniej spac 😜
dzisiaj padl przed 21, bo w dzien nie spal, bo byl u mojej mamy, a tam jak zaczal sie bawic, to juz nie mial czasu zeby spac 😜 hehe zobaczymy do ktoreej jutro pospi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie jest najgorzej, dlatego sadze ze to mocne zbicie.. 😞 zobaczymu jutro po RTG..
Nadia spi dzisiaj pierwszu raz w doroslym lozku 🙂 trzymajcie kciuki, zeby nie spadla na ziemie...

Juz mam okolo 20 osob do oddania krwi na Hawiera 😁 Ale jestem szczesliwa!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIA JA ROWNIEZ ZYCZE DUZO SZCZESCIA I MILOSCI!! 🙂
a Oli to napewno nie podlapuje mojego nastroju bo ja nie jestem zdenerwowana, pelen luzik hehe 😁
NO to Nadusia ma dorosle lozko hehe 🙂 ja to napewno nie dam mlodego narazie na takie lozeczko bo on tak sie wierci w nocy i kreci ze na 100% by spadl, do tego by jeszcze nie chcial zasnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja musze się zastanowić jakie łożeczklo kupic, bo w wakacje chce by mały spał już w innym pokoju, to obecne łóżeczko zostanie dla małej, a on emigruje do sąsiedniego pokoju.
Ja wolałabym kupic mu łożeczko 70x140 z opcją zdejmowania szczebelków

dobra, lece spac, papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO KOBIECEGO DZISIAJ MAMUSIE 🙂 🙂 🙂
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/kwiaty-na-dzien-kobiet.jpg[/IMG]

Doczytałam, że na tapecie łózka dla dzieci hihi 😁 😁 😁.
My z mężem też o tym dyskutowaliśmy i zdecydowaliśmy, że kupimy Majce takie:
[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/1484513933.jpg[/IMG]
Tylko tą barierkę ochronną zamówię dłuższą i łóżko zamówię 140x70,
i kolor inny ciemniejszy. Mai łóżeczko będzie dla dzidziusia, a potem jak Majka
z tego wyrośnie malec będzie w nim spał.
Najpierw była opcja, ze poprostu kupujemy drugie łóżeczko dla dzidziusia, ale po zastanowieniu się uznaliśmy, ze to bez sensu. Jak dzidziuś się urodzi Maja będzie miała 2 lata. Więc pewnie i tak niedługo zaczęła by z tego łóżeczka wyskakiwać (tak robi syn mojej przyjaciółki, ma 2,5 roku i trenuje wspinaczkę 🙂 mimo wyciągniętych szczebelek). Więc zdecydowaliśmy, że Majka dostanie nowe łóżko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Wszystkiego NAJ Kobitki 🙂

Marta, łóżeczko które pokaząłas jest bardzo ładne 🙂 tylko własnie obawiam się że z takiego Grzesiu będzie spadał 🤢 chociaz jak byłaby dłuższa barierka..? 🙂
a po ile jest to łóżeczko?
W sumie z tymi falowanymi brzegami jest droższe i kosztuje 520zł jeśli chcesz inny kolor. Ja na pewno będę zamawiać dłuższą barierkę myślałam taka na 80cm (łożko na 140cm, więc będzie tam wejście na 60cm 🙂). Możesz zamówić proste brzegi, ale mi się te fale podobają. I w sumie Majka pośpi w nim przynajmniej 2-3 lata, potem maluszek też. Więc na minimum 6 lat to 520zł nie jest masakrycznie dużo. Oczywiście musisz dokupić materac, ale 140x70 łatwo znaleźć. I nie mają wygórowanych cen, jak do normalnego łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta2 moj juz trenowal takie wyskakiwanie z lozeczka i nawet wyskoczyl gorą z niego i spadl na podloge 🤢 a tez ma szczebelki wyciagniete... 🙂
to lozeczko jest swietne bardzo mi sie podoba 😁

Kobietki wszystkiego co najlepsze!!!! 😁 dla tych duzych i tych małych hihi 🙂 od OLIWIERKA! 🙂

NO a mojemu malutkiemu przebilo sie dziaselko gorna 3 ... od rana plakal co chwile i o 9.30 juz zasnal...tak mi go szkoda ze szok 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe napisał(a):
Marta2 moj juz trenowal takie wyskakiwanie z lozeczka i nawet wyskoczyl gorą z niego i spadl na podloge 🤢 a tez ma szczebelki wyciagniete... 🙂
to lozeczko jest swietne bardzo mi sie podoba 😁
Matko czy te nasze dzieci od tarzana pochodzą hihi.... Moja Emilka jak miała pół roku to wspinała sie po baldachimie masakra. Teraz przy Majce nie mam baldachimu, bo i tylko się to kurzy, a pozatym mam takie ustawienie w sypialni, że baldachim by się nie zmieścił 🙂.

Nio my się zdecydowaliśmy na to łóżko, teraz trzeba przemeblowanie zrobić malutkie i łózko zamówić i piękną pościel, spójrz ta różowa hihi http://allegro.pl/kubuś...100x135cm-i1474738012.html. Majka uwielbia prosiaczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe "śpi pod kołderką" to za dużo powiedziane 🙂 Wiesz nakrywamy ją, ale nie cierpi mieć coś na nogach i zaraz jest rozkopana. Czasem oczywiście śpi pod kocem, kiedy jest cieplej. Ale tak samo to wygląda. Dlatego ubieram ją do spania w pajace, mają stópki i przynajmniej nogi jej nie marzną. Musiałabym poprostu przywiązać jej tą kołderkę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pościel rzeczywiście śliczna. Ale czy nie za droga? 😮jej, ja bym chyba nie dała 130 zł za pościel. ja Grzesiowi nie kupowałam pościeli, jako prześcieradło stosuję takie zwykłe prześcieradla z gumką, a reszte materiału zawijam pod materac, ma 3 zmiany kołderki po moim bracie a poduszke wkładam mu w "naszą" powłoczkę".
ogólnie kryzys jets u mnie jeśli chodzi o ładne pościele. Zawsze mamy coś nie do pary, nie do kompletu i przestałam się już tym przejmowac, że każda powłoczka z innego domu dziecka 😁

Grzesiu też w nocy sie odkrywa, ale staram mu się zakładac skarpetki by mu nogi nie marzły no i przykrywam go w nocy jak się budzę na siku, min. 3 razy w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...