Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe ja też bym teraz chciała córcięale znając możliwości rodzinki od strony męża to nawet sie nie nastawiam. Na 11 wnuków są tylko 2 wnuczki 😉 A ja kurteczkę mam jeszcze z jesieni i będzie ok, bo kupiłam na rozmiar 86 aby właśnie na wiosnę też starczyła. Jesienią podwijałam rękawki na 2 razy a zawsze tak robię bo na wietrzną jesień miał dobrze osłonięte nerki 😉 A na szczepieniu w lutym miał 79cm więc będzie ok.
Co do nocnika to ja nie przymuszałam. miałam od wiosny dać go w majteczkach po domu ale niecały miesiąc temu zaczął naśladować kuzyna więc strwierdziłam że nie ma sensu czekać jeszcze 2 miesięcy skoro sam chce teraz. No i jakoś tak mi woła tylko nie kupka :/ Dzisiaj taką kupę zrobił że musieliśmy dac go pod prysznic, a ile przy tym było płaczu...
U mojego wkońcu od jutra rusza się z robotą 😁 A we wtorek idę z małym zapisać go do przedszkola. Będę usiała naściemniać że od września mam nagraną pracę, bo u nas najpierw przyjmują dzieci gdzie oby dwoje rodzice pracują, a na resztę nie ma już miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
goshe napisał(a):
Aga u Was do przedszkola od 2 latek przyjmują?


Aga pisąła ze mają punkt żłobko- przedszkolny od 1,5 roku 🙂


Tak właśnie. U nas najwcześniej można oddać dziecko od 1,5 roku i to taki w sumie żłobek i przedszkole w jednym budynku. Nie chciałam go dawać od wiosny ponieważ dali by go do już istniejącej grupy a wiadomo tamta dzieciaczki zdążyły by się już zaprzyjaźnić i nie wiadomo jak przyjeli by Alusia. Mogli by go bez problemu "wprowadzić" do swojej grupy, ale też mogli by go odsunąć na bok. więc nie chciałam ryzykować i chcę go dać od września aby miał równe szanse z innymi dziećmi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi dzięki wam dziewczyny za gratulacje.
Głosik oddany 🙂 🙂 🙂
U nas dziś cieplutko +14 stopni. Byliśmy na małych niedzielnych zakupach,
ale przy okazji udało się kupić Majce buty.
Jeszcze pozostaje sprawa starszej, a z tym bywa trudniej 😎
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde żeby mój też chciał na nocnik.. znów się pokłócili:P
Normalnie wierzyć mi się nie chce jak Kuba się kłuci ze mną;p i kłamie 😮
dzisiaj jak chciał żebym podniosła zad z łóżka to podszedł do kołyski i powiedział " o nie! ujało Matikowi" że niby młodemu się ulało.. no masakra z nim:P

A i dziewczyny dzięki za głosy 😘 ale nie nastawiam się już na tę chustę bo spadliśmy na 2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2, mam pomysł gdzie można uderzyć po głosy, ale to na nk Ci napisze

Dzis jest wyjątkowo ciepło, zobaczyłam, że Grzesiowi powoli zaczyna pocić si e główka w zimowej czapce i jest mu za ciepło w kurtce zimowej. Niedługo przerzucamy się na lżejsze rzeczy 🙂

zaraz ide go połozyć na 2 drzemkę, bo wstał mi o 7


Kuba niezły spryciarz ;p ujało matikowi - niezłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh ale Kuba cwaniaczek 😁 niezły jest 😁 az strach sie bac co bedzie pozniej jak on juz tak od malego oszukuje 😜 😜 😁
Kasia Grzes sporą ma nóżke 🙂 moj to 22 dopiero 🙂
napaliam sie na te adidasy

teraz sprzedaje za małe ubranka i buty młodego i kupie mu takie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe napisał(a):
napaliam sie na te adidasy http://allegro.pl/disney-adidas-kubus-puchatek-buty-rozm-22-i1462643058.html teraz sprzedaje za małe ubranka i buty młodego i kupie mu takie 🙂
Fajne buty 🙂 Ja mierzyłam dzisiaj Majce i Adidasy (też ma 22), ale miały taki niski tył, że same jej zlatywały z nóżki. W końcu kupiliśmy takie pól na pół, pół sportowe, pół do spódniczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Kasia doczytałam na "Mamusie z pasją", że masz przeczucia co do córci 🙂 🙂 🙂 Ja ci powiem, że teraz byłam pewna, że synuś. A tu trzeciia dziewczynka hihi 🤪 🤪 🤪 Wróżka ze mnie żadna 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajne adidaski 🙂
rozmiar 22? łojej, Grzesiu miał taką girę rok temu w wakacje 😉 no mówię Wam, ma taka teraz wielką stopę że szok 🙂

tej wiosny będzie musiał się zadowlić butami z ccc, bo nie mamy kasy ostatnio, więc standaowo pewnie za 39,90 jakies adidasky walky wciągnę.

a kaska z mojej sukni już się prawie rozeszła. Kupilismy za to przybory do łazienki ( sztotka do kiba między innymi bo nie mozna było w pełni korzystac z ubikacji 😜, mydelniczka, śmietnik i inne), do tego dołożyłam trochę do płytek na ścianę zewnętrzną łazienki ( imitacja kamieni w kolorze cegły), trzeba kupic jeszcze zaprawe do kafelek, wczoraj w lidlu na zakupy troche poszło. Na szczecie odłozyłam jeszcze na lekarza jutrzejszego bo mam wizyte i 100 zł na buty dla mnie i małego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie nie są trzewiki co ja kupiłam, ale i nie trampki hihi. Takie, że dziewczynce i do dresów pasują 🙂. Ale i tak musze kupić jeszcze jedne sportowe i sandałki jakies później. Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Marta, no coś tak czuje, i wg obliczeń kiedy to sie mogło stac to tez wynika ze doleciał tam chyba plemnik XX 😁
No wiesz ja jednak jestem zdania, że to kompletnie od nas nie zależy.
U mnie wg tych wyliczeń powinien być chłopak. Jest panienka 🙂
Najważniejsze że zdrowa jest. Zobaczymy jak u Ciebie będzie.
Ja w piątek jadę na 3D, pewnie sie potwierdzi płeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
wiesz, jak sa jajca to jest niezbity dowód, a jak jest szparka, to zawsze jest ryzyko, że ogonek się podwinał 😜


Hihi no zobaczymy. Na 3D w piątek 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...