Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
oj biedactwo 🙂 wiesz co Kasia ja juz tez fiksuje jesli chodzi o ogorki, bardzo bym chciala zjesc, ale jakos sie boje, niby napisane ze z polski ale ja i tak sie boje 😞
A Grzesiu tez ma takie objawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie, wszyscy w domu zdrowi, tylko mnie coś opadło.
jako jedyna jadłam gruszki z lidla - moze to o nich. Na wieczór zrobiłam też sobie bułke z salami i sałatą..
nie wiem co to było, ale bałam sie o małego. Wciąz sie boje bo dzis na diecie, same suchary, herbata, czasami cola, kisiel.. i z czego on tam będzie mi czerpał pozywienie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
podczytuje ale nie mam kiedy odpisaxc 🙂
Kasia no to pewnie jakas wirosowka ale pewnie po tych wiadomosciach z ogorkami to kazdy by sie bal 🙂ale mimo wszystko jak sie czujesz i jak Grzesiu??
Sandra to rob jutro rano nowy test chociaz gdybys byla w ciazy to by pokazal od razu, ja po 2 dniach spozniajacej sie miesiaczki zrobilam wieczorem i wyszly 2 kreski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec mały dostał łyżeczkę diferganu, odczekalismy umylismy go i jest spokój. Przed snem dostał trochę wody. Póki co cisza.
Ja już czuje się ok, choć wiadomo, za dużo nie jem i mały sie domaga strasznie jeść. jutr jae do moich rodziców i tam czeka na mnie rosół.
Rano jak miałam przeboje to teciowa doglądała mnie, sprawdzała co i jak to było miłe z jej strony..
Wkurzyłam się jedna na teścia, bo ten jadł zupkę chińską a Grzes jak to Grześ, mniam mniam i ten dał mu - praktycznie od razu wszystko poszło na zewnątrz..

A co do Sandry, to rzeczywiście, przy regularnych okresach test nawet w południ wykaże ciąże. A jak nie miała regularnej, albo przesunęła się jej owulacja ( jak mi) to musi jeszcze poczekać. Ja za pierwszym razem 4 dni po ) miałam negatyw, potem 10 dni po - już pozytyw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myle ze powinno byc lepiej. Ja zwracałam o 5 rano do 9. Potem napiłam się coli, spałam od 9-11 i potem jak ręką odjął.

Szkoda mi Grzesia bo takie małe dziecko nie zdaje sobie sprawy co się tam z nim dzieje, mały nawet płakał i tulił się jakby zrobił coś złego - a to przecież nie jego wina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Woda malymi lykami i rpobowac podawac Orsalit preparat nawadniajacy...
my juz jak mala mi 4h ponad wymiotowala woda i nic nie przyjmowala to bylysmu w szpitalu, bo juz mi slabla w oczach...

Mam co do dnia zawsze.. spoznial mi sie raz w zyciu w ciazy z Nadia 😁 Dzis zrobilam drugi test i wyszedl negatywny wiec loozik...Na czwartek w razie w mam umowionego ginekologa i sie zobaczy...ale juz jestem spokojniejsza...

po wakacjach jak najbardziej i najpierw musze kierowniczke uswaidomic , bo jakos mam taki bliski z nia kontakt, ze swteirdzilam ze wypada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć

w nocy był spokój z Grzesiem, jedynie miał stan podgorączkowy. Jadł ładnie o rana, jak zwykle. Ale o 14 na ogrodzie znów mi chlusnął 😞. Dostał difergan, popił troszkę wody i poszedł spać. Na razie jest cisza, ale kolejny dzień nerwówki. Widocznie jezcze jakas bakteria w nim siedzi.

Sandra, no to czekaj na okres, choć jak się nie pojawi to znów test z krwi, wteyd będzie 100% pewność 🙂
a co zrobisz jak kierowniczka nie będzie przychylnie patrzała na TWoje plany powiekszenia rodziny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobieta kobietę na pewno zrozumie. Mój były szef jak sie dowiedział o ciąży to się tak zapienił i zburaczał, że szkoda słów, chciał mnie z pracy wyrzucić ale niestety nei wiedział, że cięzarne są pod ochroną...

Odpukać Grzes przestał zwracac, tzn w ogrodzie wtdey tylko raz. Spał mi od 15 do 18 😮 😮 dostał rosołku, tesciowie wcisnęli mu 2 banany 😠, chceli jeszcze grila ale uciekałam do góry byle dzis smazonego tam nie jadł. Zobaczymy jak dzisiaj minie nocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Kaisia jak czytam czasem to co piszesz to jestem w szoku... tesciowa pediatra i dziecku wymiotujacemu chce dawac grilla??????????????

Heh.... rece opadaja!!!!!!!

Mloda od dwch dni korzysta z prezentu na dzien dziecka.. czyli kask i fotel na rower... przeszczesliwa jak wsiada na rower 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu no to dobrze ze juz lepiej. Wiesz co naprawde dziadkowie wiedza ze dziecko sie meczy, a chca jeszcze dawac mu cos z grilla, dobrze Kasiu ze tam bylas 😜
Sandra ja tak samo jestem nerwus, poprostu az mnie nosi jak ktos robi inaczej niz ja mowie, ehhh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie, kiedy Grzes schodzi na dół to wiem, ze dostaje to na co ma ochotę, czyli np zelki zagryza kiełbasą, a potem na deser ogórek.. niestety moje sprzeciwy są komentowane "że nic mu nie będzie". Dlatego tez mam zasadę, ze przed sniadaniem nie schodzi się tam pobawic bo nakarmiony byłby wszystkim i niczym. wiem, ze chcą dla niego źle, ale mam całkowicie inny sposób żywienia malca.
Jak widze ze przy mnie za duzo czegos je to po prostu mówię, zeby juz tego nie jadł..

dobra, koniec narzekania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja to samo mialam z szefem zapienil sie normalnie jak powiedzialam o ciazy heh
ja tez do gina sie zapisalam na 7 czerwca 🙂 zobacze co sie tam dzieje bo odkad skonczyl sie mi okres to mam brazowo krwawe uplawy :/
idziemy w koncu kupic cos malemu na dzien dziecka, od dziadkow juz dostal kilka ubranek 😁 my chyba ta kosiarke co puszcza banki mu kupimy bo najbardziej zainteresowany ze wszystkiego,Gosia2 taka ma chyba 🙂
a ogolnie to od 3 rano nie spie bo Oli sie obudzil i ani myslal spac ehhhhhhhhhhhhhhh bawil sie heh 😮 🙂 pewnie zaraz mi padnie

a i wczoraj bylam na rozmowie i w sumie 3h stalam w sklepie z ciuchami dla kobiet, dziewczyn 🙂w galerii 🙂 w sobote i niedziele tez ide 🙂 moze dostane ta prace, narazie dobre i to bo zawsze pare groszy wpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to super Gosiu, ze moze coś z pracą wypali 🙂 mnie zawsze podobała się praca w sklepie z ciuchami, ale zawsze jak sie starałam to nie przyjmowali mnie ;/

my jeszcze nie kupilismy nic na dzien dziecka - chyba w weekend pojedziemy i kuopimy mu coś, tylko nie wiem jeszcze co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...