Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do duchow to ja wychodze z zalozenia ze dopuki nie zobacze to nie uwierze wiec narazie nie wierze 😁
coraz ciezej mi zostawiac Oliwierka w zlobku bo tak strasznie placze i doslownie jak malpka trzyna sie mojej szyji ze szok!!! 😞 😞musze wytrzymac 😞naszczescie pozniej juz jest grzeczny i ladnie sie bawi. Pani powiedziala dzisiaj ze intelektualnie dorownuje 3latkom i nawet lepiej od nich mowi 😁 Mowila to Michalowi 🙂tatus oczywiscie dumny heheh tylko narazie nie umie sie bawic razem z dziecmi, sam sie woli bawic i z Paniami,,, 🙂
Kasia Grzes w koncu bedzie spal w swoim lozku, moze jest jeszcze za maly na oddzielny pokoj wiesz calwe 2 lata z Wami razem w pokoju a tu nagle musi spac sam bez rodzicow obok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta my lecimy do Tunezji, ale dopiero 28.07...choc juz nie moge sie doczekac 🙂

Przyzywczai sie na pewno, choc ja Nadie usypiam odkadpamietam 😉 byl czas,zezasypiala sama...alepozniej byl szpital i zasypiala u mnie na rekach no i od tego czasu ja usypiam.. jakis czas przez to spala znami, bo nawet jak wrocila ze szpitala to mi wymiotowala, wiec sie balam...

Gosiu uwierz, ze Oliwier nie jest jedyny.. zachowuje sie tak statystyczna wiekszosc dzieci. Mi sie zawsze smiac chce,bo przy mamie histeria, kopanie, zrywanie dziecka z mamy na sile..a zamkne drzwi i postawie na ziemie i koniec placzu.. Wielokrotnie zdarzylo mi sie zawolac mame zeby spojrzala ukradkie,, ze naprawde tak wlasnie robi ich maluch 🙂
Takie dwulatki sa jednak jeszcze indywidualistami i tez potrzebuja wiekszosc uwagi tymbardziej ze Oli dopiero co poszedl do Zlobka...Mam nadzieje, ze choc troche lepiej Ci 🙂

No nie dziwie, sie ze zla jestes... 😞 my mamy teraz 500 zl mandatu do zaplaty, 200 ubezpieczenia za auuto i przeglad, ktoery nie wiem czy to prochno przejdzie.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedny Oli, wkoncu sie przelamie.
Wiecie co dziewczyny idzie sie zalamac, dzisiaj maz byl sprawdzic auto przed wyjazdem nad morze, no i mechanik powiedzial, ze trzeba cale zawieszenie wymienic, hmm a to jest koszt 1000 zl, no super poprostu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie czeka teraz na dniach ubezpieczenie auta i przegląd wiec tez duzo kasy pójdzie ;/

Marta - czyli wychodzi, że załapiesz sie jeszcze na lipiec z porodem 🙂

Sandra, zazdroszczę wyjazdu, ale nie zazdroszcze latania samolotem - ja bym już 2 raz nie wsiadła, poważnie.. wiem juz na czym to polega i ja dziękuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, jak już wzlecisz w powietrze... to już nic nie możesz zrobić, jestes zdana na łaske masyzny, więc emocje opadają. Szczytować będziesz w momencie startu, kiedy wszystko tak fajnie podnosi się do góry 🙂 lądowanie podobnie, tyle ze wszystko opada Ci na dół :P
a środek lotu niebędę opowiadała - toż to indywidualna sprawa każdej maszyny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no masz racje Sandra bo Oliwierek pozniejh jest grzeczny tylkko na poczatku placze... dzisiaj nawet caly obiadek zjadl 😁
ale mam wiadomosc ale narazie nic nie bede pisac zeby nie zapeszyc 😁 😁 😁 😁
hmm ja samolotem nigdy nie lecialam (zacofanie hehehe)ale jakos sie nie boje 🙂
no i w koncu caly weekendzi wolnyk jupi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
nie ciaza no co Wy!! hehe wlasnie mam 3 dzien okresiku hehe
nie moge jeszcze nic powiedziec bo nie wiadomo na 100% czy to wyjdzie 🙂 😁


no patrz, a pierwsze to co przyszło na myśl to ciąża hehe 🙂

hmm.. no to strzelam dalej - macie na oku łanie mieszkanko do wynajęcia i być może sie z nim uda, tak? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):

Marta - czyli wychodzi, że załapiesz sie jeszcze na lipiec z porodem 🙂

Sandra, zazdroszczę wyjazdu, ale nie zazdroszcze latania samolotem - ja bym już 2 raz nie wsiadła, poważnie.. wiem juz na czym to polega i ja dziękuję :P

Kasiu hehe no to raczej pewne. Ja wiedziałam, ze będzie lipiec, ale liczyłam na później 🙂

Sandra nie jest tak źle z tym lataniem. My w zeszłe wakacje lecieliśmy z dwójka dzieci, Majka miala 11 miesięcy. Było więcej strachu niż to warte. Majka zasnęła w czasie startu, a obudziła się dopiero na kontroli paszportowej 🙂 Hehe ja nie zdążyłam myśleć o strachu, bo byłam zajęta dziecmi. Jak dzieci nie śpią to najwiekszym problemem jest nuda, więc warto o tym pomyślec wczesniej (moz kredki, kolorowanka, puzzle).
Hehe ja chciałam rodzić 29 lipca, ale wyglada na to że nie doczekam.
Milych wakacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia czyli cala wyprawka skompletowana?super 😁 juz masz z glowy 😁
No Marta teraz to ma na glowie domek i wykańczanie go 😁
Juz moge Wam powiedziec o co chodzilo 🙂 Kasia bylas blisko z ta praca ale to Michal dostal propozycje pracy w Niemczech w firmie wysylkowej amazon w Bad Hersfeld 😁 😁 i jedzie juz 31 lipca!!!! tylko ze od nas wyjezdza juz 27 lipca bo jeszcze na spotkanie jedzie do Wroclawia i tam przez te kilka dni juz u Babci sie zatrzyma 🙂 a my z Oliwierkiem dojezdzamy do niego po 1,5-2 miesiacach i ok 3-4 lata tam bedziemy 🙂
nie wiem jak ja wytrzymam te 2 miesiace bez miska 🤨 🤨 🤨 😞 i o niego tez sie martwie bo sam tam bedzie ehhh ale damy rade jakos... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego tez wzgledu urodzinki Oliwierka i nasza pierwsza rocznice bedziemy obchodzic we wtorek 26 lipca 🙂 🙂
dzisiaj kupila moja mama malemu laptopa 😁 w tesko fakt ze jakis taki dziewczecy bo ciemno-rozowy ale ma myszke hehe matko gdybyscie widzialy jego radosc az skakal i piszczal z radosci hnehehehehhheheh i teraz caly czas sie nim bawi 🙂 sam go sobie wybral nic innego go nie interesowalo tylko tez wlasnie laptop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...