Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
100 LAT KAcperus!!!
Kasia 14 kg to nie tak duzo 🙂maly zdrowy to najwazniejsze 🙂
Sandra no i w koncu kupka wylądowala w nocniczku 😁 wiecie co mi sie wydaje ze odkad Oli nie nosi pampersa to juz nie jest dzidziusiem tylko tak wydoroslal hih 😁 😁
ide niedlugo po niego do zlobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dołączam sie do zyczeń - 100 lat dla Kacperka 🙂

wychodzi na to że jedynie mój Grzesiek posikuje jeszcze w majty 😞 no ale wciąż czekam na ten moment ze sam zacznie wołac. U nas pieluchy idą w sumie normalnie - 1-2 dziennie ( jak gdzieś wychodzimy na dwór bo stwierdziłam ze najpierw niech zacznie mi w domu wołać porządnie ) + jedna na noc. Na szczęście uzywamy tych Fitti, więc aż taki majątek to nie jest jak był z oryginalnymi. Będę musiała niedługo kupić Dada 2 dla Michałka bo w domu mam jak na razie jedną paczke huggisów 2 z odzysku, ale pewnie szybko pójdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione życzenia dla Kacperka 🙂

Kasiu jak się czujesz. Moja Majka też jeszcze z nocnikiem wizytowo, więc nie tylko u Ciebie tak jest 😞

Co u was dziewczyny, my jutro kończymy 4 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zis mnie Grzes rozczarowuje bo za kazdym razem leje mi na podłoge, juz nie miałam sił i załozyłam mu pieluche, w pokoju cały dywan osikany bo skubany idzie tam chowa się i leje.. grrr

Marta, jakoś sie tocze jeszcze, za 2 tyg lekarz ma podjac decyzje czy sciągamy krążek czy nie, a jak sciągnie to moze juz w kazdej chwili poleciec bo szyjka taka sobie. MOżna powiedziec ze w tej ciązy czuje sie lepiej, choć wolę nie zapeszać 🙂 nie puchną mi nogi ( raz się chyba zdarzyło jak za dużo chodziłam ), skurczy łydek tez praktycznie nie mam ( bardzo sporadycznie ), jenyne co to kości miednicy bardzo bolą jak w nocy chodzę siku ale w dzień jest ok 🙂 Przytyłam 14 kg i mam nadzieje ze juz duzo więcej nie przybiore 😉
jej, bardzo szybko zleciał ten miesiąc u Julci 🙂 zazdrozczę Ci że juz masz to za sobą, ja się bardzo boje zostawić Grzesia, nie wiem jak to będzie, kiedy będę musiała jechac do szpitala..

Marzena, 30 kg to sporo, ciekawe czy jadłą normalnie czy za dwoje, bo często kobiety sa same sobie winne ze dużo się objadają.. Ja staram sie jeść normalnie, choć czasami mam wilczy apetyt że z lodówki wyjadam wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, ale slodka ta twoja corcia 🙂 jak ten czas szybko leci, jutro juz 4 tygodnie 🙂
A jak tam dziewczynki u was jest z gadaniem dzieciaczkow? u nas Kacper tak sie rozgadal, ze szok 🙂 normalnie trzeba teraz sie pilnowac, bo jak np powie sie cos niestosownego, to on odrazu powtarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Marzena, u nas z gadaniem zastój ;/ ciągle to samo, choć widze u Grześka skok rozwojowy bo jak jest sam to po swojemu sobie tam nawija, jak mu się coś nie spodoba to i potrafi człowieka opieprzyć, ale tez własnymi dżwiękami..

czy ja dobrze pamietam ze dziś Gabrysia Marty kończy 2 latka? 🙂 100 lat 🙂

ide zaraz 2 okna umyć bo świata przez nie nie widać, jutro kolejna dawka okien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Sandra, ale tak trochę mi głupio że Grzesiek ze wszystkim jest do tyłu 😞 ale też wiem, że na niego też przyjdzie pora i z mówieniem i z wołaniem siku.. 😜 pocieszam się, że rugi dziecko szybciej mówi bo uczy się o pierwszego 🙂
Powiedz mi, czy Nadia idzie o stycznia do przedszkola? jesli tak to do jakiej grupy wiekowej? obiło mi się o uszy, że od przyszłego roku od stycznia właśnie tworzą grupy dwulatków w przedszkolach, jesli tak, to chce Grzesia posłać. mam jednak nadzieję, że do tego czasu oswoi się z kibelkiem i zacznie co nieco mówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W miejscowosci pod Poznaniem powstalo pierwsze przedszkole co od wrzesnia ma grupe dwulatkow, ale ciezko sie dostac, bo maja AZ 20 miejsc!!! 😞 i niby bylo losowanie, i cos mi sie nie chce wierzyc, bo zadne z moich znajomych sie nie dostalo 😞 niestety a skladaly 3 osoby...
Heh....

Nadia ma isc od wrzesnia ale do grupy z rocznika 2008, czyli do 3latkow, miesjsce jest, ale sama nie wiem czy ja posylac bede, bo jesli zlozy sie tak, ze bede w ciazy to posiedzi z babcia w domku i pojdzie dopiero od wrzesnia razem ze swoim rocznikiem... wiec wszystko jeszcze do ugadania..Wazne , ze miejsce na nia czeka!!!

Grrrrrr... poklocilam sie wlasnie z mezowatym, ale mnie wkul...Grrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a gdzie tak slyszalas o tych grupach dla dwulatkow??
ja niedlugo chcem wrocic do pracy i Kacper bedzie musial gdzies isc, tak wiec fajnie by bylo jakby takie grupy byly 🙂
no wlasnie Sadnra i jak tam u Was z druga dzidzia, zdecydowaliscie sie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo ten cykl, alko kolejny chcemy zaczac... 🙂 i to juz coraz blizej 🙂
Stwierdzilismy, ze jednak rodzenstwo naprawde wiele znaczy, zawsze sie ma kogos obok siebie... z kim spedzic dziecinstwo, z kim podzielis problemy...itp.. 🙂

A to nie chwalac sie powiem, ze Nadia niektorych 2,5 latkow u mnie w zlobie to bije na glowe... choc moze inaczej zachowuja sie w domku, bo w zlobku dzieci jednak sa w wiekszosci bardziej wyciszone... sa takie co sie otworza, a sa takie co za cholere...

Ae w sumie jest samodzielna, wszystko zrobi sama, ubierze sie, zapnie buciki ( z latwym zapieciem., nie wali w galotki, je sama i gada , a jak ktos podskoczy 🙂 to zawsze sobie poradzi, a jak nie bo za silny to uzre ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
Kasia moj Kacper sie wycwanil mowi mama sisiu, to ja mowie siadaj na nocnik, a on mama, tzn ze ja mam mu sciagnac majtki, leniuch jeden, pozniej jeszcze podchodzi zebym mu podciagnela 😜 dupol jeden 🙂


dobre 🙂
ale przynajmniej woła siku 😜
a mój patrzy mi w oczy , leje po nogach a potem: mama OOOOOOO OOOOO i się dziwi że mokro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
bardzo ladne buciki 🙂
kurcze ja zmartwiona jestem, wczoraj w piaskownicy znow Kacperka komar ugryzl, tak pomiedzy oczkami i strasznie mu to puchnie, daje mu caly czas wapno, juz dwa razy smarowalam fenistilem i mam wrazenie ze nic nie schodzi tylko bardziej puchnie, a do tego kolo oczka juz takie czerwone zaczyna sie robic 😞 Chyba bede musiala sie udac na dyzur do szpitala, co myslicie o tym?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaale tu cisza!
bylam z Kacperkiem w szpitalu na dyzurze, bo sie przestraszylam, przepisali jakies lekarstwo i jak do jutra nie zejdzi opuchlizna to rano do lekarza rodzinnego. Ale mowie wam masakra jakie ma spuchniete, to takie dziwne miejsce bo miedzy oczkami i to opuchniecie idzie mu na prawe oczko 😞
mam nadzieje, ze jutro bedzie juz lepiej. Niestety moje dziecko jest uczulone na komary 😞 swietnie, moja tesciowa z kolei uczulona jest na meszki, jak ja ugryzie no to juz wogole masakra sie z nia dzieje, puchnie i wogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heyo ja podzytuje, ale bylam u kolezanki na 2latkach jej corki, wiec nie mialam czasu pisac...

Musisz miec wapno i jakis fenistil zawsze przy sobie, gdziekolwiek nie idziecie!!! Tej kolezanki u ktorej bylam dzieciaki sa tak pozarte przez komary( z Egiptu. ) ze wyfgladaja masakrycznie.. wszystko podrapane... Cora ma 2 lata a maly 7miesiecy...Nadie w Tunezji tez porazrly ale nie widac, bo ona strasznie ciemna karnacja 😁DD

Oki ide spac, bo jutro piatek 😁 na 6 do pracy 😁 i na 12 do dentysty!!!! RATUNKU!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...