Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
u mnie ostatnio z internetem to dramat jakis!!!ciagle jakies zawieszki lapie a ten wifi w komorce w pracy to wogole nie dziala a jak dzisla to na chwilke i znowu sie wylacza:/ takze stad tak zadko ostatnio bywam... 😠
Gosia chlopaki super!!! slicznosci Mati a Kubus jaki przystojniak fiu fiu 😁
Kasia spokojnie jeszcze tydzien i krazek Ci zdejmie i zobaczysz na 2 dzien urodzisz 😁
Moj Oliwier to taki sie niegrzeczny zrobil ze masakra!!! przez ten zlobek chyba ehh ale za to nauczyl sie liczyc do 3 i rozroznia 2 kolory niebieski i czerwony 🙂 (chyba w zlobku go nauczyly Panie bo ja go nie uczylam 🙂 )wierszyk tez zna ten z babką 😁 i zna piosenki śląska Wrocław piłkarskie bo Michał go uczy heheheh 😁
kurcze ja ostatnio przez ta durna prace gdzie nic nie robie tylko siedze i sie nudze i JEM!!! przytylam z 2 kg!!!! w spodnie sie mieszcze ale sa takie opiete ze szok!!! probowalyscie moze te saszetki na odchudzanie goodby apetite? 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gocha Sandra ma rację 🙂 i ja Ci to mówię nie dlatego, że nie wierzę tylko, że sprawdziłam na sobie:P
te wszystkie specyfiki sa o dupę rozbić! i to nie prawda, że hamują głód bo jak jesteś zajęta to owszem nie czujesz głodu ale jak Ci się nudzi to i tak podjadasz - nie ma różnicy tak na prawdę.. a są wstrętne w smaku..

poza tym Tobie akurat dodatkowe 2 kg nie zaszkodzą:P

ja teraz staram się ograniczać żarcie 9co nie specjalnie mi wychodzi:P) i ćwiczyć codziennie (wczoraj wstyd ale sobie odpuściłam..:P) i cierpliwie czekam na jakiekolwiek efekty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2, kto jak kto ale z Ciebie to laska, widziałam na fb, chiałabym miec taką figurę po urodzeniu 2 dzieci 🙂
a chłopaki superaśne! mnie też to czeka hehe, takie 2 małe diabełki 😜

Gosia, pamietam ze ja też podjadałam mocno jak pracowałam w sklepie meblowym i tez tam były nudy.. może na przekąski bierz ze sobą jakiś owoc? 🙂

Sandra, widzę że niezły z Ciebie kibic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manka27 napisał(a):
hej 🙂
Kasia a ty jak tam przed porodem, jak nastawienie?? 😜


BARDZO BOJOWE!!

dziś urodziła przez cc dziewczyna, która miała termin 2 dni przed e mną. A moja gin twierdzi, że jeszcze za wczesnie na rozwiązanie, a jak widać już a tym czasie to jest piękna i zdrowa dzidzia. MOgła mi już ściągnąć ten krążek i nie pierdzielić głupot że dziecko ma się w brzuchu jeszcze "dopieścić". nie pomyślała tylko jak ja dopieszczę kolejną stówę na wizytę..
Boli mnie dziś mocno krzyż pewnie stąd takie nastawienie, żeby było już po wszystkim. No ale czekam do 12.09 i niech już lepiej się szybko ruszy z porodem. W weekend ogarne chatę by było czysto jakby mnie nie było. W niedzielę jeszcze jedziemy do lasu na ognisko więc powdycham leśnego powietrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaa czyli juz wiadomo dlaczego nie sciagnela Ci teraz krazka... Poprostu stowka piechota nie chodzi co za ludzie matko!!!ja myslalam ze Ty panstwowo chodzisz..
No macie racje z tymi saszetkami, nacztlytalam sie na forum ze sa gowno warte! Musze sie wziac za siebie bo naprawde zle sie czuje taka pulchna 😉 nie wpieprzam juz byle czego czyli czipsow i princessy i zaczynam biegac wieczorami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia sliczny brzuszek 🙂 no to fajnie, ze rozstepow nie ma 🙂
no to troszke kosztuje ta twoja ginekolog, ale juz niedlugo Michalek bedzie na swiecie i nie bedziesz pieniedzy na wizyty wydawac..
Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki codziennie robia kupke?? moj kacper od jakiegos czasu ma straszne problemy zeby zrobic kupke, a juz jak zrobi to prawie jak kamien, nie wiem dlaczego tak jest, nic takiego nie je zeby miec takie problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Dokladnie!!! Ja wlasnie ogladam TOP MODEL!!!

Czytalyscie co sie stalo na wrzesnioweczkach 😞


co się stało?? 😲 masz na myśli śmierć jednego z dzidziusiów? eh, niestety 😞 serduszko przestało bić w 37 tc..

a co do kupy to Grześ robi raz na dzień, raz na 2 dni, zależy co zje.
Marzena, a Kacper dużo pije? bo jak ziecko mało pije to kupy potrafią być twarde. A Spróbuj też dać mu brzoskwinię, morelę, cos rozluźniającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie doczytałam niestety przyczyny smierci ;/ no ale skoro serce przestało bić to możiwe, że nagle przepływy ustały albo cos w tym stylu..
Było to już jakiś czas temu i faktycznie poleciało trochę przykrych słów, ale wszystko się już wyprostowało. nie pisałam tu nic bo nie chciałam robić z tego sensacji. tak na prawdę przez to co się stało mam jeszcze wiekszego stracha i co jakiś czas wyczekuję ruchów małego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...