Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JA WRÓCIŁAM JUŻ I SZYKUJĘ ŻAREŁKO BO POPOŁUDNIU CIOCIA Z RODZINKĄ WPADNIE I BABCIA TO CHCĄ JAKĄŚ FLASZKĘ WYPIĆ WIĘC MUSZĘ ICH UGOŚCIĆ 🙂

NA ZAKUPACH NICI,NIC SOBIE NIE KUPIŁAM 😠 WSZYSTKO MI SIĘ WYDAJE BEZNADZIEJNE I TANDETA,DALEJ MARUDZĘ JAK BABA W CIĄŻY:P :laugh: ZA TO MOJEJ NIUNI KUPIŁAM KOLCZYKI ZŁOTE,BO JAK BĘDZIE MIAŁA KILKA MIESIĘCY CHCEMY JEJ USZKA PRZEKUĆ,A OSTATNIO BYŁA U NAS MOJEJ MACOSZKI MAMA I PRZYNIOSŁA DLA MAŁEJ 2 STÓWKI WIĘC ZAINWESTOWAŁAM 🙂NIECH MA PAMIĄTKĘ!!!

MOJA MAŁA WCZORAJ MIAŁA TAKI MARUDZĄCY DZIEŃ,ALE NIE ŻE PŁAKAŁA TYLKO POD NOSKIEM MARUDZIŁA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja też nie płacze tylko marudzi więc chyba te nasze lalunie tak czasem mają 🙂

ja jestem bez samochodu bo jest u blacharza i czuje się jak bez ręki a w lodówce mam tylko światło i ketchup z musztardą więc postanowiłam wykorzystać szwagra i pojedzie ze mna do auchana muszę zrobić zaopatrzenie dla całej rodzinki 🙂

anula i bardzo dobrze że kupiłaś jej te kolczyki moja dostanie od szwagierki na chrzciny bo jak skończy 4 miesiące to idę jej przekłuć tak jak Oli wtedy dzidzi nie jest świadome tego co sie dzieje i nie interesuje ją co tam ma

lecę zjeść obiadek i do sklepu buziaczki

a co z bichito czyż by Mario miał rację i w nocy urodziła?
a sercia miała zaglądać i nic zaraz napiszę do nie sms-ka

Zosi tez nie ma chyba macierzyństwo ją pochłonęło do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIUNIA TAK SZYBKO PRZEKŁUWASZ USZKA???JA JESSI PRZEKŁUWAŁAM JAK MIAŁA ROCZEK,A VANESSIE MYŚLAŁAM,ŻE JAK BĘDZIE MIAŁA Z PÓŁ ROCZKU,BO MYŚLAŁAM,ŻE WCZEŚNIEJ NIE MOŻNA ZBYTNIO 🥴 ALE SKORO OLI PRZEKŁUŁAŚ TAK SZYBKO TO JA SIĘ TEŻ CHYBA SZYBCIEJ WYBIORĘ 🙂 BARDZO MI SIĘ PODOBAJĄ MALEŃSTWA Z KOLCZYKAMI I RACJA WŁAŚNIE,ŻE IM MNIEJSZE TYM SIĘ MNIEJ BOI BO NIE WIE CO TO JEST.

JA JUŻ MAM ZAKUPKI ZA SOBĄ NASZCZĘŚCIE Z MAMUSIĄ ZALICZYŁYŚMY REAL I WRÓCIŁYŚMY TAXI BO JUŻ NIE MIAŁYŚMY SIŁY Z TYMI TORBAMI,A ŁUKASZ BYŁ Z MAŁĄ W DOMKU 🙂CHOCIAŻ MOJE DZIECKO I TAK JUŻ ZWIEDZIŁO KILKA MARKETÓW 😁

I W REALU WYCZAIŁAM NAJTAŃSZE MLEKO BO NAN 1,PO 11,88,A WSZĘDZIE W TESCO,AUCHANIE,LIDLU ITP JEST PO 13,99 WIĘC NA PACZCE 2 ZŁ TO DUŻO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane...no ja tez tego forum szukalam pare dobrych minut.
my po wizycie, pan doktor troche nas "poszturchał", główka niby trochę niżej, i rozwarcie na opuszek (bardzo, bardzo duze... 😠 ). stwierdził, ze 90% babek to rusza, i niby cos mnie pobolewa podbrzusze, ale to pewnie kolejny pic na wodę. stwierdził, ze on tego na dzis za bardzo nie widzi, ale jak sie do srody-czwartku nic nie podzieje to mam się zgłosic do szpitala. szkoda że mi wyjezdża na wakacje 😞((

zeby to wszystko rozchodzic pospacerowaliśmy z Grześkiem ze 2h po centrach handlowych, i jestem bardzo happy,bo kupiłam mojej najlepszej przyjaciółce na urodzinki kolczyki z APARTA przecenione z 74 na 37zl 🤪 sa absolutnie cudne!!!!
kocham przeceny i wyprzedaze 😉)))
teraz tez sie jeszcze pozginam ze szmateczką i zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Widze że nas tutaj troszke przybyło. I mamy kolejne kochane maleństwa!!!

Ależ ja tu dawno nie byłam! Co tu u Was słychać? Mnie pochłonęło macierzyństwo na dobre i nadmiar nowych obowiązków. Świat się wywrócił z Kubusiem o 360 stopni. A u nas leci pomaleńku. Kubuś rośnie w oczkach już ma ponad 3 tyg, ja ucze się każdego dnia opieki nad nim. Bywa ciężko ale staram się nie poddawać. Pozazdroszcze wszystkim karmiącym mamusiom, bo ja niestety karmiłam tylko niespełna 2 tyg., po czym po wypadku samochodowym straciłam pokarm. Ledwo co moge wycisnąć z piersi i malenkiego musze dokarmiać. Nie wiem czy któraś z Was czuje to samo, ale ja z każdą podawaną mu butelką mam straszliwe wyrzuty sumienia, że musze to robić. Chyba uraz po dokarmianiu w szpitalu. Poza tym kuruje sie pomaleńku, rana po cc się goi, czasem mnie coś pobolewa, ale to ze zmęczenia, łąpnęłam po cc hemoraidy i na razie z nimi walcze. MOże teraz uda się mi częściej do Was zaglądać, bo sesje skończyłam została mi obrona pracy, przynajmniej obiecuje że się postaram tu częsciej zaglądać. Buzaiczki dla Was kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!
Bichito nie ograniczaj tak meza,bo po porodzie bedzie niezbedny i wtedy moze poczuc sie taki ubezwlasnowolniony...wlasnie teraz powinien sie wyszalec a pozniej pomagac Tobie w domu.
u mnie jest teraz tak,ze maz jest w domu i gotuje a ja zajmuje sie reszta- czyli mały plus pranie i jakies sprzatanie, poza tym troche drzemie i jest ok.
nie moglam wczoraj juz wejsc,bo zasnelam po karmieniu i od 16 do 19 spalismy, pozniej o 20tej byla kapiel, papu i lulu , karmienie ok.0:30,3 i 7 rano wec spimy grzecznie.
dzis tez rano maz zrobil sniadanko, ja karmionko, siebie wykapalam i umalowalam i przyszla tesciowa wiec nie bardzo moglam wejsc na brzuszek..teraz jestem po rosolku a maz z tesciowa pojechali do tesco na zakupy.
pogoda nawet jest ladna wiec ja sie zabiore z malym na krotki spacer a maz w tym czasie odkurzy chate- i mi tez tak jak zoltri wydaje sie ,ze wszedzie jest brud- chyba po tym szpitalu zostalo...mam nadzieje,ze szybko przejdzie ,bo w sterylnych warunkach Tymka chowac nie bede!!!

Gos , ja wczoraj rozmawialam z Zosia i napisalam ,ze u niej juz lepiej z kroczem i z Kamilka dobrze,jest slodkim przytulaskiem 🙂 ma troche biegania( jak to Zosia hihi) wiec zapewne jak znajdzie chwile to napisze 🙂

ja sie dzis zwazylam - 7 dni po porodzie i waze prawie 60kg 🤢 to mam jeszcze do zrzucenia ok 7kg, ale sie nie łamię,bo to przeciez dopiero tydzien po porodzie a ja nawet na spacery nie chodze tylko w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni! ja tez nie mialam pokarmu ale walczylam i pomimo butli dostawialam malego ciagle do piersi i jest efekt, bo jestesmy na cycu, nie wolno sie poddawac po jednym czy dwoch dniach!!!!! trzeba pobudzac laktacje! jak nie dzieckiem to laktatorem ciagnac plus herbatki na laktacje i wieczorem melisa. takie dostalam zalecenia i mi sie udalo. wygodnie jest przejsc na butle ale czy nie warto jednak troche sie pomeczyc dla dobra dziecka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Czerwcoweczki, ktore juz sie rozpakowaly?
W poniedzialek wyladowalam w szpitalu bo mialam wysokie cisnienie, we wtorek okazalo sie, ze mam zawezona miednice, malo wod i zero rozwarcia, w srode rano decyzja o cc i o 12.45 urodzila sie moja kochana Nadia. Dzisiaj wyszlysmy ze szpitala.
Ogolnie nie bylo latwo, mam problem z pokarmem. Napisze wszystko dokladnie jak bede miala wiecej czasu. Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gdzie moje forum wrrrrrr

tak pieknie tam bylo postow a moze to z tego powodu ze za duzo napisane wbylo i musieli skasowac bo serwer nie wytrzymal heheheheh naszego gadana!!!!

ja dzis po prezenciki bo jutro tutaj dzien ojca jest i kupilam koszulki z napisami naj tatko...od Ethanka musze dac prezencik taki tutaj glupi zwyczaj!!!!


edith dziewcz\yny mialy to samo po badaniach...plamily i przeszlo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, w koncu działa u nas internet,bo dwa dni nie działał, a wczesniej mnie stad wyrzucało.
Napiszcie skrót kto kolejny urodził 🙂
Ja jak juz pewnie wiecie urodziłam w niedziele, 14 czerwca o 15.30. Miałam koszmarny poród i mała utkneła barkami...było chwili grozy 😞 ale na szczescie mała jest zdrowa, tylko uszkodzili jej splot ramienny, co bedzie wymagało rehabilitacji...Na szczescie uszkodzienie nie jest az tak cięzkie i Kamila bedzie miała sprawny bark. Od wtorku, to jest od wyjscia ze szpitala wciąż biegamy po lekarzach i rehabilitantach, więc jestem zmęczona..no ale będzie wszystko dobrze 🙂
Moja Kama jest nocnym markiem, bo w dzien by spała, a w nocy jadla.Musze ja wybudzać w dzien na karmienie. a kąpiemy ja tez ok 19, 20
Kwiatek dla Niebo- zasłowa otuchy 😘
A jak Paulina, jeszcze w dwupaku?Noi cała reszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...