Skocz do zawartości

czerwcóweczki | Forum o ciąży


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 810
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂KURDĘ CZEMU MI TYLKO POKAZUJE OSTATNIEGO POSTA DODANEGO 😠 A RESZTA ZNIKNĘŁA 😠 😠 😠

HEHE BĘDĘ LASKI WYRYWAĆ CHŁOPAKÓW,A JA SZAŁU DOSTANĘ JAK ZACZNĄ SPROWADZAĆ:P :laugh: :laugh: :laugh:

JA MAM NOCKĘ DZISIAJ SUPER,SPAŁAM OD 24 DO 8 RANO:P :P :P BO MOJE DZIECIĄTKO TYLKO O 4 SIĘ OBUDZIŁO RAZ I MĘŻUŚ JĄ PRZEBRAŁ I DAŁ BUTELKĘ,A JA SIĘ WYSPAŁAM NA CAŁEGO,POTEM MNIE MAŁE ŁE,ŁE,ŁE OBUDZIŁO(BO VANESKA TAK FAJNIE PŁACZE,ŻE WYDAJE Z CIEBIE WŁAŚNIE DZWIĘKI ŁE).

ZARAZ SIĘ SZYKUJĘ I WYBIERAM NA MAŁE ZAKUPKI,BO CHCĘ SOBIE JAKĄŚ MAŁĄ TOREBECZKĘ SPRAWIĆ NA DŁUGIM PASKU,BO NIE WYGODNIE Z WÓZIEM I MOIMI MEGA TORBAMI CHODZI SIĘ NA SPACERKI:P 🙃

MIŁEGO DNIA KOCHANE MAMUSIE I DZIDZIUSIE 😘 😘 😘 KWIATUSZEK DLA OLIVECZKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien porodu...

juz z wlazonym cewnikiem-na ochodzie z rana 16 czerwca...
ordynator powiedzial,ze nie bede rodzila tego dnia bo jeszcze za male rozwarcie i cewnik nie wypadl i ze moge sobie spokojnie zjesc siadanko bo nie bedzie porodu jeszcze...wiec zjadlam sniadanko 😠 i za godzine poszlam do polozne sparwdzic cewnik...ktory wypadl a rozwarcie bylo juz na 3 cm...i juz mialam skurcze dosc silne-wiec zostalam na porodowce...nie mogli podlaczyc mi kroplowki bo bylam po sniadanku...ok.13.20 przebili mi wody polodowe 🤪 (co za bol ) 🤢 i dalej nic...polozna do mnie z tekstem,ze chyba z wioski jestem... 😠 bo nie umiem oddychac...i w ogole 😠 i ze powinnam zapisac sie do szkoly rodzenia wczesniej-a ja do niej z tesktem,ze moja babcia rodzila bez szkoly rodzenia i mama wiec ja tez 😠 i pare innych nie milych rzeczy uslyszlam w trakcie skurczy porodowych... 🤨 nastepnie mowila,ze mam slabe skurcze...co ze mnie za dziewczyna??? 😠 i tak meczylam sie do godziny 19...

po godzinie 19 zmienila sie zmiana-przyszly dwa anioly doslownie i w godzinke urodzilam mala...okazalo sie,ze nie mialam slabych skurczy tylko mala zabarykadowala sie raczka i byla zle ulozona-powinnam miec cc... 😠 -popeklama cala jestem pozszywana ale szczesliwa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy075 napisał:
dzieki 🙂

swietna pani doktor Magdalena Czyzo zycze wszystkim mamom aby to ona wlasnie pomagala przy porodzie 🙂 niesamowuita kobieta


KATHY ona jest lekarzem czy połozną??bo jako lekarza to jej nie kojarzę??

zreszta u mnie juz cc jest zaplanowane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak karmie piersia-troszeczke boli ale miejmy nadzieje,ze sie wszystko unormuje

p.s.Gosiu te zdjecie co trzymasz malutka jest slodkie wygladacie slicznie 🙂 poza tym widac,ze schudlas Gosiu bynajmniej na twarzycce widac-nie wiem jak z reszta ja mam smieszny flaczek 😲 🤢 mam nadzieje,ze zejdzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzucholki malutka mi sie budzi...uciekam papapa zajrze pozniej 😘 😘
Karola nie martw sie cc...ma swoje plusy i to konkrtene-dzidzia w pelni bedzie bezpieczna i...bez zadnych inefkecji
p.s.nie mialam tego diabelstwa paciorkowca :0 ukatrupilam dziadostwo 🙂 jestesmy zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ KATHY,JESZCZE RAZ GRATULUJĘ ŚLICZNEJ CÓRECZKI,MA BUJNĄ CZUPRYNKĘ 🙃 A TOBIE KOCHANA WSPÓŁCZUJĘ TRUDNEGO PORODU,NO ALE WIDZISZ KURDĘ JA TO BYWA 😞 NAJWAŻNIEJSZE,ŻE JESTEŚMY WSZYSTKIE CAŁE I ZDROWE Z NASZYMI BOBASAMI 🙂

HEHE A JA SIĘ ZAPOMNIAŁAM POCHWALIĆ OD NIEDZIELI ZRZUCIŁAM KOLEJNY KILOGRAM I MAM JUŻ CAŁE 10 KG ZA SOBĄ,CZYLI CAŁĄ CIĄŻE:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kathy slonce witam!!

porod mialas nie mily...dziewczyny wychodzi na to ze to tylko ja tak pieknie urodzilam bez zadnych mend i ingerencji osob trzecich....jejku współczuje wam....ja ogoelm podziwiam kobiety rodzace na lozku w jednej pozycji ...bo ja z 50 w wodzie ich przybieralam..i peklam tylko na wargach w gornej czesci i cos tam w srodku ale tez na gorze a do konca to nie wiem !!!! ale wczoraj bylo tak samo watek wyskoczyl zalozony przez anulke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewuszki te rozpakowane i nie rozpakowane 🙂

co jest z tym forum??wczoraj wieczorem nie mogłam wejsc, a dzis wogole nie ma czerwcoweczek aby was poczytac 😞

ktos rodzi??

wpadam znów na chwilke bo moj mały terrorysta nie daje matce odpocząc 🙂 zdązyłam upiec dwa placki, a babcia bawiła, teraz narazie bąbel spi wiec mam chwilke 🙂

witaj Kathy!!cieszymy sie ze juz jestes z nami!!!i ze swoja malutka 🙂)to przykre że niektóre osoby mają takie podejscie do swojej pracy, ważne że na sam koniec trafiły Ci sie odpowiednie dusze! To jest bardzo istotne...ja miałam niesamowitego farta, bo jak rodziłam to trafiłam na swoja położna ze szkoły rodzenia- kobieta stworzona do tego zawodu- nawet mogłam sie troche na nia podrzec i nie miała mi tego za złe 🙂))a pozniej sie sciskałysmy i całowałysmy hehe
no i był moj lekarz- równiez okazał sie cudownym człowiekiem...
kfiatek dla was na powitanie!!

musze juz mykac mleczarnie otworzyc, ale bede zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski

widzę że nie tylko nasz watek wcieło ale i lipiec też, cos im sie posypało z systemem, to chyba znak że trzeba założyć nowy watek "wiedźmy czerwcowe" 🙂

kathy współczuje ci co za znieczulica ale ja też miałam taką france jak rodziłam Olcie dołowała mnie maksymalnie ale najważniejsze że dochodzisz już do sił i malutka zdrowa a przede wszytskim śliczniutka 😘

a małgosia daje stokrotke dla Olivci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...