Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Krocia dzieki za odpowiedz w sprawie temperatur. rzeczywiscie cieplutko to rano nie jest 😞

Tusienka jaką piękną ma sukieneczkę Lenka!! 😁 To o tej mówiłaś ostatnio że kupiłas?? Ale superanckaaaaaaaa!! Plus dla Lenki za olśniewający wygląd :P:P:P I widze że Lenka też w spacerówce 🙂

Tak sie zastanawiałam ostatnio nad kolejnym dzieckiem 🤪 tzn. nad imieniem dla niego. Dla chłopca mamy wybrane (Tymek) a dla dziewczynki chciałam Jagoda ale mąz sie nie zgadza więc może właśnie Lenka by mu sie spodobało gdyby sie siostrzyczka urodziła Biance 😎

Tusienka może rzeczywiscie mleko Malutkiej nie odpowiada?? 200ml to reczywiscie bardzo mało 😞 A jak jej podajesz to nowe mleko to odsuwa butelke, wypluwa ją i płacze czy poprostu przestaje jeść i już?? Mozesz spróbowac innego mleka, moze byc to samo co w Polsce a jednak miec troszke inny smak i juz jej nie odpowiada. Moja Bianka je wszystko co jej sie poda- dawalismy dwa rodzaje Aptamilu, kilka razy Cow&Gate w szpitalu (tak kazały położne) i mleko sojowe jakis czas i wszystko jadła bez mrugnięcia okiem. Ale wiadomo- każde dzieciątko jest inne...

krocia- mi tez jest smutno ze Bianka rośnie chociaz cieszy mnie wszystko nowe czego sie nauczy np. łapania zabawek czy pokazywania języka mamie :P Ja tez odkładam za małe ciuszki ze wzruszeniem ale tyle nowych, większych czeka na nią że tylko licze dni kiedy jej te nowe założę 😉

Dobranoc dziewczyny- obyśmy spały jak nadłużej 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ruda Rybko-Jak podaje Lence mleko to chwile possie i wypluwa smoczek. Dzisiaj rano ladnie zjadla wiec moze juz po akcji, moze po prostu nie miala apetytu po tej chorobie. Zobaczymy co bedzie dalej...
Tak to o tej sukieneczce mowilam. 😉
A moj maz jak zobaczyl Bianeczke to powiedzial, ze moglaby dac troche wloskow dla Lenki, bo to taki lysolek. :P
A Lenka jeszcze nie jest w spacerowce to taki gleboki wozek, ale mysle juz o spacerowce, juz mam nawet wybrana i jak bedziemy jechac do PL to jej zamowie. 🙂

Milego dzionka kochane. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny nier bylo mnie , wczoraj wrocilismy ale w zlym humorze i juz nie wchodzilam tosia wczoraj skonczyla 3 mc hihihi 🙂 nie chca dac nam slubu bo jak bylismy pierwszy raz zalatwiac termin na wrzesien to nie wpisali tego w ksiegi a teraz sie okazuje ze musi byc zachowany termin od wpisania w ksiegi mc i jeden dzien czyli naj predzej mozemy wziasc slub 26 wrzesnia a my wszystko juz mamy zalatwione na 5 wrzesnia masakra pojade tam i zrobie awanture chyba bo za slub juz dawno zaplacilismy i co mnie to obchodzi ze ktos nie wpisal

odzia zadowolona bardzo sie jej podobalo tylko kurde tyle czasu jej nie bylo i troche zachowuje sie jak z buszu chalasuje toska zasypia a ona chodzi i do niej gada ta zaczyna plakac i co chwile musze jej uwage zwracac a ona sie wtedy obraza mowie wam szkoda gadac juz mam takie nerwy i jestem taka zmeczona ze wieczorem padam poprostu musi sie odzia przyzwyczaic do nowych warunkow w domu do tej pory byla sama ale tak to wszystko poda dla tosi jak nie spi to ja zabawia wiec z jednej strony to mam pomoc tylko nie potrafi odroznic kiedy tosia chce juz spac ale powoli sie nauczy a ja musze uzbroic sie w cierpliwosc 🙂

krocia mozesz jeszcze raz wstawic link tego fotela bo ja bym kupila tosi

ruda rybko schodzi tosi to uczulenie po tej masci

tusienko ciesze sie ze lence przeszlo moja odzia miala 3 dniowke jak byla mala

ruda rybko , patrysiu asiula sliczne dzieciaczki

tusienko moja tosia ma tez taka sukieneczke dzinsowa slodko wygladaja
lece zloizyc lozko poki tosia spi

dzieki za oklaski

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli ale napisałaś- wszystko w jednym poscie 😁
cierpliwości- Odzia sie przyzwyczai do tego ze nie jest sama w domu 🙂 szkoda ze trzeba jej zwracac uwage ale to dziecko jeszcze- nie martw sie ze sie obraza- moze powiedz ze jest teraz starszą, ważną siostrą i Tosia liczy na jej pomoc (i na ciszę kiedy chce spać:P)

No to fajnie, Tusienko, że Lenka juz je normalnie. Moze rzeczywiscie to taki brak apetytu po chorobie? Oby juz sie unormowało 🙂

Hi hi hi- wiecie, Bianka ma duzo włosków ale na przodzie bo z tej strony ich nie wyciera- z tyłu i po bokach jest prawie łysa i to dopiero wygląda komicznie. Poza tym powiem Wam ze z takimi włoskami to tez problem, trzeba codziennie myc a ona nie bardzo to lubi, czasami jak trze buzie to chwyta sie za włosy i ciągnie i jest straaaaaaaaaaaaszny krzyk jakby kto ją bił.

oli- my juz w soote bedziemy w polsce wiec w poniedziałek lub wtorek idziemy do pediatry zeby ogólnie zobaczył Małą i od razu pokażemy mu te krostki. Juz jej troche zeszły ale czasami wyskakują jej takie czerwone plamy na brzuszku lub plecach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
ja niewiem co sie z hania dzieje, prawie cala noc nie spala 😞 zasnela wczoraj o 2 no a o 4 sie obudzila potem zas niechciala spac 😞 jak miala 2 miesiace przespala prawie cala noc a teraz ciegle sie w nocy budzi 😞

krocia
ja pozniej bede podawala jedzenie malej bo karmie piersia jeszcze a jak sie karmi to pozniej sie podaje tak kolo 6 miesiaca

tusienka, krocia, ruda rybka
sliczne wasze dziewczynki i tak fajnie poubierane :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli
wszystkiego najlepszego dla tosi z okazji trzymiesiecznicy 😘

wspolczuje ci oli ja bym sie wkurzyla, planujesz wszystko a ktos zrobil blad ze swojej winy a tobie wszystko psuje 😞 nie daj sie, trzymam kciuki za was, bedziecie mieli duzo gosci na slubie?

u mnie teraz juz sie zaczyna duzo zalatwiania, od przyszlego tygodnia mam przymiarke sukienki, musze jechac do kwiaciarni, zamowic ciasto itd. no i kurs tanca, wczoraj tak nas wykonczyl, bedziemy miec pierwszy taniec pokazowy, strasznie sie boje ze cos mi nie wyjdzie bo ja to taka jstem ze zawsze cos zapomne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki,nie bylo mnie pare dni na Brzuszku bo bylam zajeta a juz znalazlam chwilke to nie mialam nawet glowy zeby cos napisac.Wchodzilam tylko i czytalam.
Ogladalm zdjecia ...ale te dziewczynki to laski,Lenka to w tej sukience normalnie na podryw by mogla isc,Juleczka oczywiscie Sweet Princess,Bianeczka to urodzona modelka no i ta fryzurka,a Franio jak oglada te wszystkie laski to potem stroji sie w takie eleganckie kamizelki :P
Ruda Rybko Bianka ma sliczne te wloski.A pamietasz pisalam ze ja obcielam Julce i ostatnio jak powiedzialam to mojej kolezance to tak na mnie nawrzeszczala ze jest jakis chory przesad ze do roku sie nie scina wloskow!!!!Bylam w szoku 🤪 Po pierwsze pierwszy raz o czyms takim slyszalam a po drugie ja nie wierze w jakies glupie przesady!!!I to moja sprawa,przeciez jej nie zrobilam zadnej krzywdy. 😠
Ja nie wiem czy jeszcze kiedys sie zdecyduje na drugie dziecko mam tragiczne wspomnienia z porodu i dlugo nie bede sie pewnie mogla przelamac.
Oli wszystkiego naj dla Toski.I wyobrazam sobie jak sie wkurzylas jesli chodzi o ten slub,musisz sie z nimi klocic bo to nie Twoja wina ze oni zapomnieli cos tam zapisac a ty nie bedziesz ponosic z tego tytulu dodatkowych kosztow jakie pewnie lacza sie z przesuwaniem wszystkiego!!!
A Odzia pewnie przyzwyczaji sie do nowej sytuacji,chociaz to dla niej pewnie nie latwe,zawsze byla na pierwszym miejscu a teraz musi sie dzielic Twoim czasem z Tosia.
Jak ja sie urodzilam to moj starszy brat (5 lat) wchodzil pod maszyne do szyci(pamietacie takie duze maszyny jak biurka wygladaly) siedzial tam calymi dniami 🤪
Beti ja tez chce karmic pozniej ale gdzies moze ok.5 miesiaca zaczne podawac jakies zupki itp.ale ja chce sama wszystko robic dla Julki.
Tusienko dobrze ze Lenka juz zdrowa.Razem z Julka martwilysmy sie o nia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item721703527_bawi_pierwszy_fotel_interaktywny_ze_stolikiem_6m.html

Oli to jest ten fotelik. 🙂
Ale przesadzili z tym slubem, normalnie poszlabym na Twoim miejscu i zrobilabym taka awanture, ze szok. I walcz o swoje to nie jest Twoja sprawa, ze oni nie wpisali do ksiegi, ze ma byc slub, nie bedeziesz placic za ich bezmyslnosc!!!
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA TOSIENKI!!! 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti mojego męża bratowa karmiła piersią i mimo to dała młemu pierwsze stałe pokarmy po 4 miesiącu. Więc to różnie bywa. Ja czekam aż minie 12 września i mała dostanie w końcu jeśc. Zresztą i tak coraz bardziej patrzy na to co jak jem. Wczora wzięła mi chleba z ręki. hihi

Wszystkiego najlepszego dla Tusienki :laugh: 😘

Beti a jak Hania budzi się w nocy to jet głodna czy poprostu marudzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysia24 napisał:
Ruda Rybko Bianka ma sliczne te wloski.A pamietasz pisalam ze ja obcielam Julce i ostatnio jak powiedzialam to mojej kolezance to tak na mnie nawrzeszczala ze jest jakis chory przesad ze do roku sie nie scina wloskow!!!!Bylam w szoku 🤪 Po pierwsze pierwszy raz o czyms takim slyszalam a po drugie ja nie wierze w jakies glupie przesady!!!I to moja sprawa,przeciez jej nie zrobilam zadnej krzywdy. 😠


tez o tym slyszalam ale to przesady wiec nie ma sie co martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti- tak bede we wrocławiu kilka dni bo rodzice musza sie nacieszyc Bianka a potem bedziemy w Olesnicy u rodziców męża.

Patrysia- nic sie nie martw takimi bzdetami jak ścinanie włosów przed ukonczeniem 1 roku zycia!! Ja najprawdopodobniej w Polsce zetne Małej grzywke bo włosy lecą juz jej do oczu i musze odgraniac jej włoski a widze ze i ona sie denerwuje. Tesciowa tez piszczała ze nie wolno ale mam gdzies takie pierdoły :laugh:

dziewczyny my tez mielismy ponad 100 osób na weselu i tez nogi mi odpadały a tymbardziej bo strzeliłam sobie takie obcasy ze o 4 rano chciałam sobie sama odgryźć nogi z bólu 😞 A najgorsze ze jak faceci wypiją to myślą ze sa królami parkietu i jak biorą pannę młodą do tanca to rzucają nią na wszystkie strony- mi od strony męża podeptali sukienke ze podarli ją i tren sie rozwalił (miałam taki podwiązywany z tyłu), wściekła byłam jak nic. A najlepsze jak teść, niby to żartem, nakrzyczał na mnie ze tańczyc nie umiem, że mam sie dać prowadzić mężczyźnie a nie sama prowadzić 😞 Tragedia, mówie Wam. To najgorzej wspominam z calego wesela :/
beti- u mnie było tak samo ze większośc gości było od męża bo u mnie to malutko 🙂
Wspólczuje Tobie i Hani ze sie tak budzi cały czas w nocy bo obydwie sie nie wyśpicie 😞 A patrzyłaś na jej temperaturę? Moze dlatego takie problemy ma ze spaniem??

oli- mam nadzieje ze uda sie to jakos załatwic w USC. Ja wiem ze to trzeba czekac własnie 1 m-c plus 1 dzień bo nawet jesli dadzą Ci slub to moze byc później nieważny- moja koleżanka tak miała a wzięła ślub w ambasadzie tylko kilka dni wczesniej niz trzeba!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ma podwyzszona temperature ale nie wiecej jak 37.

Mi wlasnie przszla ta gabka do wanny, zamowilam ja sobie na allegro 🙂 Hania zaraz bedzie kapana :laugh: zamowilam jej jeszcze gryzaczek na dziasla tez go wyprobujemy, no i mezus kupil masc zelowa mam nadzieje ze pomorze i nie bedzie sie tak meczyla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam jakies doly,czytam te wasze posty ale mam straszna pustke w glowie i nawet nie wiem co pisac,jestem taka zmeczona.Podziwiam was dziewczyny jak macie juz dwojke dzieci albo np,jak Oli zalatwia jeszcze do tego slub 🤪
Mama mowi ze nawet sie nie usmiecham.A moj to ma sie dobrze,zawsze siada przed telewizorkiem po pracy i cos tak pooglada i piwko jeszcze popija 🤪
dobranoc ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu może jesteś przemęczona. Też tak miałam z 2 tygodnie temu. Obudziłam się rano i już nie miałam siły ani ochoty na nic. Do tego to był poniedziałek, mąż pracował do 17 tzn. że w domu był ok.18. Usiadłam się i beczałam. Jakoś przeszło, ale czuję, że napięcie powoli wraca. Będzie dobrze, zobaczysz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...