Skocz do zawartości

majowki2009 !!?? gdzie jest watek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
patrysia ja nie bylam na kontroli , jakos nie mialam czasu ani checi buuuuuuuuuu nie cierpie tego ale musze isc bo chyba nie pogoilo sie zbyt dobrze , bylam na sciagnieciu szwow u swojej gin to mowila ze oki tylko tak mnie pozszywal ze czuje to do dzis nawet jak sie kapie a co tu mowic o seksiku jak mnie to zszycie boli tak jak by ktos mi to rozrywal masakra 😞 a ona mi mowila ze jestem zle pozszywana 😞 lece za cos sie wziasc bo mam leniucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti ja tez sie zdziwilam jak dostalam pierwszy okres 7 tygodni po porodzie 🤪 teraz to juz byl moj drugi.Karmie tylko piersia bez zadnego dokarmiania,Julka dostala tylko 2 razy wode 30 ml.bo byly u nas wtedy straszne upaly.Oprocz tego tylko cycus.
A co do hemoroidow to ja tez mam z nimi straszny problem,ale caly czas slysze ze jeszcze za wczesnie zeby cos z nimi robic 🤔 ale ten bol jest taki typowy jak dla bardzo silnego bolu menstuacyjnego
Oli ja tez caly czas narzekam na to jak mnie pozszywali,a nacinali Cie?Mnie nie i rozerwalo mnie do odbytu i cale wargi tez mnialam porozrywane(i ich mi nie zszyla malpa jedna i mam teraz takie strzepy!!!).Tez odczuwam bol podczas stosunku.Normalnie nie poznaje siebie w tamtych okolicach 😞 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Sara. Oklask dla Ciebie na dzień dobry. :laugh: Ostatnio o Tobie myślałam. 🙂

Cały czas kontroluję temperaturę Julce. Mierzę w odbycie, bo wyczytałam, że jest najbardziej wiarygodna. Najwyżej miała 37,7 czyli ok. 37,2. Teraz ma w odbycie 37,5.

Wczoraj podaliśmy jej troszeczkę jabłka :laugh: Nie smakowało jej za bardzo. [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01700m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest wesoła i cały czas gaworzy. hihi :laugh: Mała gaduła z niej. Cały czas rusza językiem tak jakby tarła o dziąsła na dole. I wciąż kładzie do buzi ręce. Wczoraj z mężem oglądaliśmy jej dziąsła i na dole ma dwie białe kreski, więc może to są zęby, tylko że jeszcze nie przebiły. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
patrysia to szybko dostalas okres jak armisz caly czas tylko piersia, ile razy w nocy karmisz mala? bo ja zawsze trzy razy wstaje i mysle ze moze dlatego jeszcze nie mam okresu bo karmie regularnie co 3 godziny, ostatnio taka zmeczona bylam ze nawet niewiedzialam rano o ktorej jej jesc dawalam w nocy:laugh:
krocia ale masz fajnie ze u Ciebie julka spi od 19 do 7 rano, tez bym tak chciala pospac cala noc a nie budzic sie 3 razy 😞
ale mysle ze jeszcze tylko troche i moze u mnie tez juz tak bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti na poczatku karmilam ja w nocy co 4 godzinki i dostalam okres a od jakiegos 1,5 miesiaca Julka zasypia ok.20 i spi do 4,5 a potem to juz caly czas karmie co 2 godziny czasem 1,5 i wlasnie od wczoraj Julka strasznie plakala przy ostatnim wieczornym karmieniu i poszla spac chyba z pustym brzuszkiem bo wkoncu padla za zameczenia,potem obudzila sie o 22,3,5:30 i 7 i bardzo sie denerwowala przy kazdym jedzeniu.A dzisiaj mam jakby puste piersi 🤪 !!! Prawie 2 godziny probowalam cos odciagnac i nic!!!Niecale 10ml 🤪 Jetsem zalamana,czy moglam stracic pokarm z dnia na dzien??? 🤔 To raczej nie kryzys laktacji???Moze to ma zwiazek z tym bolem brzucha,moze cos z hormonami,szukam po necie i nic nie moge znalesc,myslalam juz ze moze jestem w ciazy ale wtedy nie zanika pokarm...Nie wiem co mam robic.Julka ma juz prawie 4 miesiace moze zaczne powoli wprowadzac staly pokarm ale jeszcze chcialam z tym zaczekac. 🤨
JESTEM ZALAMANA 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysiu ja urodzilam tosie w 40 min obudzily mnie skurcze o 1 w nocy w domu i juz mialam glowke tosi wiec juz sama peklam jak dojechalam do szpitala to byla 1:30 a o 1:40 tosia juz byla na swiecie wiec sama peklam ale mnie porozrywali przy lyzeczkowaniu masakra gorsze niz porod wierz mi i potem mnie polatal zeby to sie jakos trzymalo szkoda gadac powinnam idiote do sadu oddac tak mi moja gin powiedziala bo lyzeczkowal mnie bez znieczulenia na zywca a powinno sie usypiac bo to jest zabieg normalnie i jeszcze tosie trzymalam na rekach wiec nawet nie moglam sie ruszyc ale bylo minelo naj gorsze ze teraz to wszystko czuje ,co do pokarmu to nie wiem ale ja tak wlasnie stracilam mam nadzieje ze sie unormuje to u ciebie trzymam kciuki

krocia takie biale kreski to zazwyczaj zabki pamietam u odzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patrysia
nie martw sie, napewno bedziesz miala pokarm, przystawiaj mala do piersi zeby ciagnela i powinno sie naprodukowac, niewiem bo na tym akurat sie nie znam ale mysle ze tak szybko pokarm sie nie umie skonczyc, mi znajoma mowila zebym tak przystawiala mala do piersi i pila herbatki na pobudzenie laktacji bo tez tak mialam kiedys ze ciagle bylo malo mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrysiu to naprawdę długo rodziłaś. Mi pękł pęchcerz o 22 i do 6 leżałam bez skurczów. Dopiero po lewatywie zaczęły się skurcze a Julka urodziła się o 11:42. Bóle parte przez 42 minuty. A rozwarcie w ciągu godziny zrobiło się 3cm. na 9cm. Oklask dla Ciebie za ten poród ciężki.

A ja dałam dzisiaj Julce puree ryżowe o smaku marchewki z groszkiem (mi nie smakowało). Zjadła 4 łyżeczki i miła dosyć. A obrudziła się przy tym okropnie. hihi Wydaje mi się, że już wie do czego jest łyżeczka.:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti22 napisał:
krocia to duzo zjadla 🙂 i nic jej sie nie dzieje po tym jedzonku?


Nic się jej nie dzieje. Tylko że poszła spać bez mleka. Chyba się najadła :P :P :P
Tak wyglądała dzisiaj:
[img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC01734m2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...