Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U MNie tez bedzie penwie padalo, ale dobrze, jest wilgotne powietrze i nie ma upalu 🙂 🙃 Mnie plecy bola od dluzszego czasu tragicznie, jeszcze troche i pekna chyba 😞 Dzsi wlansie kupilam pampersy i kosmetyki, a podpaski mam juz dawno :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sie dowiedziałam że mopja koleżanka z gdańska urodziła dziewczynke Jagódkę 🙂 🙂 śliczna jest 🙂 i własnie napisała mi że strasznie krocze ją boli, nacinali ją, i pisze mi żebym sobie krocze wysmarowała czymś przeciwbólowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Magdey!!! 🙂wiesz wczoraj znalazlam w gazecie jakas reklame jakas masc po porodzie zeby uzywac GINO-ŻEL.nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest. zapobiega tworzeniu sie stanow zapalnych,utrzymuje lekko kwasne ph i zawiera cos tam kojaco gojaco.jestjeszcze jeden nazywa sie FEMI-ŻEL.
lece pomalowac pazurki u stop zeby miec ladne do porodu ,bo moze jakis fajny gin bedzie:P (a to taki zart)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂widze ze tu kolejnosc jest juz ustalona:P..ja mam termin na 9tego wiec jeszcze 2 tyg.a juz nie wierze ze weźmie wczesniej.żancia kup sobie syropek w aptece na zaparcia.nie pamietam nazwy,kosztuje cos około 10zł.mnie pomógł przy synku.to nie dobrze ze masz takie zaparcia...w sumie ja tez teraz tego czesto nie robie,a jak juz leci to czasem az boli.czopka raz juz uzywałam.i mam jak by co nastepnego 🙂wyszłam sobie wczesniej na ten spacerek i złapał mnie dosc mocny deszcz....cała przemoczona wróciłam ,zresztą dzieciaczki tez 🙂zjadłam ta porcyjke lodów za ciebie ziolka:Pkurcze współczuje ze nie mozesz.ja tez jakos za lodami nie przepadam ale w tej ciazy uwielbiam tak jak przy córci w ciazy...hehe jeszcze sie okaze ze córcia bedzie...a tu tyle ciuszków na chłopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...