Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
milcia26 napisał:
hehe no nie przesadzajmy justiks .... 🙂no ja tez czytałam ze sie konczy porodem ale chyba ja to jakas inna jestem 🙂dzis nie bede rodzic bo przychodza do nas znajomi i pewnie maż cos wypije więc nie fajnie by było....dobra zmykam.mamuska przyszła 🙂


Aga przeciez wiesz ze zartujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania131206 napisał:
e no mi sie wlasnie nie chce spraztac ostatnio jak nigdy 😞sutków pocierac tez ni,bo bola....kurcze na tesex tez ochoty nie ma...ja chyba juz zawsze w dwupaku zostane!!!!


Ania spokojnie kochana !!

ja tez na sex nie mam ochoty, wiec powiedziałam swojemu żeby nazbierał w słoiku swoich harcerzyków a ja strzykawką będę aplikować 😁:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hah dobre dobre!!!ja dzis swojemu powoedzialamm,ze chyba musimy wieczorkiem troche,ucieszyl sie heh,ale pomysl ze strzykawka wydaje mi się duzo lepszy!!!!hihii
no ja wlasnie tez mialam nadzieje ze mi nie powie'nic sie nie zmienilo' a tu prosze...39 tc sie konczy mi dzis a ona do mnie'szyjka bez zmian nadal dluga,zamknieta'i potem ta waga Małego wyszla na jaw ,a 2 tyg temu w 36 +3 wazyl 3021 😞teraz nagle 3846g 😞
no w takim razie spróbuje tych sutow:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany dziewczyny 😁 😁 😁 😁 ale się uśmiałam jak przeczytałam co tu wypisujecie 🙂
Ania1312... umyj podłogę na kolanach i dużo masuj też brzuch. Moja gin mówi żeby nie masować brzucha bo się wywołuje skurcze więc jak Cie tak sutki bolą to głaskaj się jak najwięcej po brzuszku hehe.
Jeszcze się okaże że was wyprzedzę a miałam być niby na końcu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to ciekawe te nasze ciąże są 🙂
Ja jak tylko coś porobię a najbardziej jak się poschylam to od razu zaczyna mi się brzuszek stawiać.No i musze robić przerwy żeby mnie teraz nie wzięło. Ciekawe czy jak przyjdzie co do czego to czy jak się zmęcze mocno to mnie weźmie. Chociaż jak pochodziłam po górach to dopiero na drugi dzień wieczorem miałam mocne skurcze. A co do picia tego olejku fuuuuj chyba aż tak nie będe eksperymentować bleee 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nadrobiłam stronki, kurcze jeden dzień mnie nie było, a wy nastukałyście tyle stron, pięknie 🙂. A więc tak po dzisiejszym badaniu lekarz stwierdził że moge iść do domu pod warunkiem że po każdym posiłku mam przez godzine liczyć ruchy niuni, i jak bedzie ich 10 i więcej to spoko, a jak poniżej 10 to mam sie zgłosić. Jak do tej pory, czyli odkąd wróciłam liczyłam dwa razy te ruchy i najpierwej było 16, a niedawno 33 😁 wiec chyba dobrze. Dobra mamki ja uciekam bo padnięta jestem, chyba nerwy mnie puszczają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...