Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Darusia u mnie jest na odwrot. Marzylam o dziewczynce a bedzie chlopczyk 🙂 Czego nie mozna powiedziec o moim mezu ktory pragnal syna-i sprawdzilo mu sie 😉Ja mialam nadzieje ale gdzies tam w srodku cos mi mowilo ze to chlopczyk. Teraz nam wszystko jedno byle zdrowe!!!!! Moze nastepnym razem bedzie dziewczynka 🤪 Wlasnie wrocilam ze sklepu i przypadkiem znalazlam slodziutkie rajtuzki dla dzidzi i jakos tak wyladowaly w koszyku haha.Takie malutkie!!!!! I znowu mam ucieche. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak czytam o tych polowkowych badaniach by wykluczyc wady itd. i teraz z jednej strony sie ciesze ze juz mam wszystko czarno na bialym dzieki tym badaniom. Teraz spie spokojnie i myslami jestem przy innych sprawach. Zycze wam wszystkim jak najlepszych wiadomosci. Mam pytanko to tych ktore czuja juz ruchy dzidzi. Dziewczyny wy tez juz czujecie ruchy tak mocno???? Ja bardzo,naprawde az sie dziwie. Nawet golym okiem widze na brzuchu jak maly kopnie!!!! W tym miejscu az podskakuje. Moj maz trzyma reke i dziwi sie bardzo.Nawet czuje jak sie przesuwa i obojetnie czy leze chodze albo siedze. 🤪 6.10 mam wizyte wiec zobacze jaki jest juz duzy moj skarbek. Prawdziwy pilkarz!!! Tylko co bedzie pozniej jak juz teraz taki silny????? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze chlopcy sa silniejsi tez moze byc. moja siostra tez sie usmiala ze juz tak czuc bo przylozyla reke a sama urodzila 3 dzieci 🙂 juz mnie poinformowali u lekarza ze na nastepnej wizycie bede miala jakies kolo przykladane do brzucha i bede musiala z tym lezec 15 minut. beda mi sprawdzac jak pracuje moja macica. 🤔 Nie wiem na czym to polega ale sie okaze bo predzej o tym nie slyszalam. Zobaczymy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmmmmmm dodi ale mi narobilas smaka na te nalesniki z nutella!!! Nie dziwie sie ze mala szalala bo sama bym sie trzesla z radochy!!:P A ja dzisiaj mialam krokiety z kapusta i grzybami i wlasnie sie tak najadlam ze wybiore sie na spacerek. Ale musialam je zjesc.Nie jem zbyt duzo ale zauwazylam ze im dalej w ciazy tym bardziej mi smakuje ☺️ Dodi wlasnie zauwazylam ze wskoczylo nam na 20 tydzien!!! To teraz pojdzie z gorki.Wiem ze do porodu jeszcze czas ale juz czasem wpadnie do glowy. Ja sie troszke przestraszylam bo znajoma urodziala dziecko w 26 tygodniu!!!! Szok. Z dzidzia juz ok. ale miesiacami byl w szpitalu. Byle dobrze sie skonczylo. oj trzeba by sie ruszyc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia nic mi nie mow nawet bo kolezanki znajomej odeszly wody w 26tyg i dali jej zastrzyk na wywolanie porodu bo skurczy nie miala i dzidzia zmarla jak juz go urodzila to martwy byl. Zamiast jej CC zrobic to nie wiem na co czekali a najgorsze to to ze to bylo in vitro zaplodnienie i to bylo jej ostatnie jajeczko bo ostatnie 5ciaz poronila...Ja bym tych lekarzy udusila normalnie. Wlasnie mowilam kolezance ze gdyby byla w Polsce to by pewnie donosila ciaze i byloby ok, bo w Irlandii nie ma lekow na podtrzymanie, tutaj na pierwsze usg masz sie zglosic w 12stym tyg (bo oni do tego czasu czekaja czy poronisz czy nie) straszne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!dawno mnie tu nie było.W piątek byłam na usg i u mnie lekarz też wypatrzył cosik między nogami 😁 więc będzie chłopiec-Jasiu!!!cieszymy się! kolejne usg 13 października to bardziej szczegółowe. Dzisiaj leżę już całe pół dnia bo bardzo mnie żolądek bolał na szczęście już jest lepiej po no-spie. Nie wiem jaki powód tych bóli! Konsultowalam telefoncznie z lekarzem uspokoił nie ze to nic groźnego dla dzidziusia, ale skąd ten ból?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesko pieczone to akurat nie jest dobra dieta hehe :P poczytaj w necie mozna znalezc tam ciekawe diety dla kobiet w ciazy chociaz pamietaj o wartosciach odzywczych zeby Ci pozniej wyniki sie nie pogorszyly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...