Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja tam z dupka sie posadze na pewno :P slub potrwa z 30min pozniej w restauracji wiec posiedze w pubie tez posiedze :P
jakos dam rade masz racje :P
Dodi jeszcze spi??? ech nie lubie tak wczesnie wstawac bo mi sie dluzy pozniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet prania nie zrobie bo wczoraj zrobilam 3 wiec nie bedzie gdzie powiesic :P w domku posprzatane wszystko i co ja mam robic do 5tej jak tu nawet 11 nie ma 😞
zjadlabym sobie cos dobrego ale sama nie wiem co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem jak tak wcześnie wstanę 🤨
Ja najpierw śniadanko zjadłam, potem budyń czekoladowy a przed chwilą gruszkę. Zaraz będę jeść krówki 🙂
Szukam w necie cmentarzy dla zwierząt ale w całym woj. Pomorskim nie ma ani jednego legalnego 🤨 mój piesek na szczęście jeszcze żyje, ale tak w razie czego to nie mam gdzie jej biednej pochować a u weterynarza na pewno nie zostawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u dziadkow albo kogos z rodziny na podworku? tak zebys mogla odwiedzac? No ja mialam ten problem z moim szynszylem 😞 w koncu rodzice pochowali ja kolo wierzby bo ona kochala jesc wierzbe 🙂
Ech takie przykre jak zwierzatka odchodza tez...
Ja staram sie nie jesc slodkiego zeby znow nie miec akcji z zaparciami choc wczoraj dostalam biegunki tak sie staralam zwalczyc zaparcia :P i z przyjemnosci zjadlam dwa paski czekolady 🙂 dzis juz jest dobrze hehe 🙂
ale mam herbatniki choc sama nie wiem czy mam na nie ochote nie wiem co mi sie chce cos bym zjadla pysznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaparć na szczęście nie mam, a jak mam to potem kończą się one biegunka heh więc nie jest tak źle 🙂 a ze słodyczy zrezygnować nie umiem (czytać nie chcę) 😉

Moja babcia ma domek nad jeziorem z dużą działką i w razie czego już tak rozmawialiśmy, że pewnie tam ja pochowamy. Mniejsze moje zwierzaczki zawsze zakopywałam w lesie z nią już to nie przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u Babci bedzie dobrze 🙂 zawsze bedziesz mogla ja odwiedzac 🙂
co do slodyczy to ja wole sie powstrzymac:P po tej luteinie waga idzie w gore jak szalona :P ale jest napisane na opakowaniu o wzroscie wagi wiec spoko poza tym przeciez jestem w ciazy :P wiec oczywiste ze waga sie zmienia 🙂
co do zaparc to ja mysle ze to byl wynik tych 30ferrero przez 2dni :P łakomstwo wzielo gore hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka ponownie juz wrociłam
wrr jak zimko na doworzu zamiast spacerowac to postanowiłam jezdzic autobusem bo normalnie [prawie ze mroz.
wybrałam sie do empiku chciuałam kupi kilka ksiazek na studia bo w maju mam egzaminy już... 🤔 no ale coz nie było takich ktore chciałam i gdzie wylądowałam?? w sklepie dziecięcym:P nie moge przejsc koło takich sklepow nie wchodzac tam:P 🤪 no i wyczaiłam taki fajny sklepik w ktorym sa normalne ceny a nie z kosmosu no i wybor ogromny wozki,łozeczka, ciuszku itd. kupiłam przesliczne body na długi rekaw z napinem "wykonano z miłością. mama i tata" masakra odrazu sie zakochałam i takie sliczne buciki w stylu emo masssakraa!! fakt ze dopiero na roczek ale nie mogłam ich tam zostawic:P a sklep nazywa sie tik tak i wydaje mi sie ze to jest siec sklepow w całej Polsce 🤨 CandyMonika nie zastanawiaj sie nad tym kocykiem bo cena nie jest duza a i tak trzeba zakupi jakiś kocyczek zeby dzidzia miała taki swiezy nowiutki tez no chyba ze juz ich masz:P ale jest przemilusi sama bym pod nim z checia pokimała:P
w tym miesiacu kupujemy wózeczek i nie mamy pojecia jaki ale wynalazłam na allegro fajny i niedrogi podobny w sklepie widziałam za 1100zł oto link
http://allegro.pl/item791691531_wozek_coneco_toledo_posciel_torba_folia_wys_0zl.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez kupilam kocyczek taki milusi pluszowy 🙂 🙂 🙂 i tak jak mowisz sama bym sie przekimala pod nim :P Jejkus jak ten Synus bedzie mial dobrze 🤪 a za kocyk dalam 5e 🙂 super cenka 🙂
Co do ciuszkow ja nie wchodze bo nie moge juz hehe :P bo mam tyle ciuszkow ze nie jestem w stanie tego ubrac Malemu nawet :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam już jeden kocyk mniejszy do wózka i drugi duży taki też milusi bardzo z dwoma pieskami z Biedronki, również był w niskiej cenie. Dlatego zastanawiam się czy ten z Lidla mi jest jeszcze potrzebny 🙂
Darusia ja na ten sam link dzisiaj patrzałam i też chcę ten wózek kupić 🙂 tylko czekam na kasę za macierzyński 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim zdaniem wozeczek ma wszystko co potrzeba koła pompowane, osłonka na nogi skretne koła blokady itd. świetny jest moja siostra ma taki czerwony i jest bardzo zadowolona super sie prowadzi. polecam. candymonika a jaki chcesz kolorek?> dla mnie to jakos jest wazne bardzo bym chciała rozowy albo cos z fioletowym ale moj powiedział ze nie ma mowy 😞 i chyba zdecyduje sie na ten oliwkowy ładnie bedzie wspolgrał z rózowym no kocykiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂 dopiero co udało mi sie zalogowac na forum, cos si zamuliło 😞

długo dzis spałam do 11,30 🙂 ale sie ciesze ze zawsze mam problemy ze snem, wiec sie ciesze 🙂
Wczoraj wieczorem malutka tak sie żuciła w brzuchu ze az ja sie przestraszyłam , musiała sie jakos przekrecic alebo nagle zmienic pozycje ,potem sie nie ruszała chyba sie przestraszyła tego ze ja sie przestarszyłam 🙂 ale zamotałam hihi

Ładna dzis pogoda ,słonko wyszło za oknem, otworzyłam okno troche zeby wpadło powietrze, jakbym chciała ruszyc gdzies na zakupy i na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana 14kg to nie tragedia moj wazy 10kg ale np wersja o taka jak zaloze fotelik ma juz 12,5kg.
Ja jednak wole wozki 3w1 ale jak ktoras z Was planuje zakup fotelika osobno to taki wozek jak wkleilas jest ok 🙂
ja bym tez rozowego nie kupilam ani niebieskiego hehe :P
uwazam ze wozek musi tez pasowac do Mamusi hehe :P tzn do ubioru Mamusi 🙂 [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/G1416_V5F-08cb83bfbe3be407b732b8419d3ef56c.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ten model biorę na pewno, nie wiem tylko czy dokładnie z tej aukcji bo to zależy od kasy 😉
Mi się podoba niebieski ale strasznie dużo ich jeździ po mieście 🙂
Wezmę albo ten różowy :
http://www.sklep.dzidzio.pl/zdjecia/20485.jpg
albo żółty:
http://www.maked.pl/bmz_cache/1/1853e2604b3e4bad8dfc4ca9b4156893.image.250x313.JPG
jeżeli oczywiście nie stanie jednak na niebieskim 🙂 no ale jeden z tych trzech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie nie jest tak duzo , raczej przecietnie niektore dochodza nawet do 20;/ ale ciezko znalezc wozek koło 10 kg ktory miałby wszystko no i w dobrej cenie, wiadomo ze dla dzidzi wszystko co najlepsze ale nie kazdego stac na wozki za 2 tys... 😞 zreszta mieszkam na 4 pietrze wiec raczej i tak i tak bym go nietargała na sama gore w klatce mam takie fajne polpieterko wiec tam mozna spokojnie zostawiac lub bede schodziła do piwnicy. mi on pasuje... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny twoj wozeczek anitku nawt fajny kolorek 🙂
dlatego tez bedziemy brali ten oliwkowy...
a co do fotelika to kupimy chyba osobno ale to chyba narazie odpuscimy bo samochod bedziemy kupowac chyba jakos jak sie dzidzia urodzi wiec wtedy razem fotelik 🙂
a słyszałam ze te foteliki w formie wozka jak na zdjeciu jest bardzo niezdrowo, dzieko w ogole nie moze sie ruszac, nie ma przestrzeni no i jakos na kregosłup wpływa chyba... ale kolorek super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja właśnie tez na 4 pietrze mieszkam stąd ta troska o wagę wózka
myslę że trzeba uważać na opisy bo np. ktoś podaje że waży 9 kg ale nie napisze już że to sam stelaż a inny napisze rzetelnie wagę całości - chyba po prostu trzeba pójść do sklepu i sprawdzić samemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to jest wersja do centrum handlowego tylko hehe 🙂 ten fotelik jest do 15stu miesiecy wiec jest duzy 🙂
a na spacery to ma normalna gondole 🙂
A tutaj ze szpitala nie wypuszcza jesli ktos przyjedzie po dziecko bez fotelika wiec musi byc kupiony odrazu. Zreszta ja bede jezdzic duzo wiec musze miec fotelik 🙂
Co do koloru to ja wole naturalne zeby wlasnie pasowaly do wszystkiego 🙂
i nie obrazcie sie ale ten rozowy jak dla mnie jest tragiczny 😞
Ten zolty jest o niebo lepszy 🙂 ale oczywiscie to kwestia gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to jest wersja do centrum handlowego tylko hehe 🙂 ten fotelik jest do 15stu miesiecy wiec jest duzy 🙂
a na spacery to ma normalna gondole 🙂
A tutaj ze szpitala nie wypuszcza jesli ktos przyjedzie po dziecko bez fotelika wiec musi byc kupiony odrazu. Zreszta ja bede jezdzic duzo wiec musze miec fotelik 🙂
Co do koloru to ja wole naturalne zeby wlasnie pasowaly do wszystkiego 🙂
i nie obrazcie sie ale ten rozowy jak dla mnie jest tragiczny 😞
Ten zolty jest o niebo lepszy 🙂 ale oczywiscie to kwestia gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to jest wersja do centrum handlowego tylko hehe 🙂 ten fotelik jest do 15stu miesiecy wiec jest duzy 🙂
a na spacery to ma normalna gondole 🙂
A tutaj ze szpitala nie wypuszcza jesli ktos przyjedzie po dziecko bez fotelika wiec musi byc kupiony odrazu. Zreszta ja bede jezdzic duzo wiec musze miec fotelik 🙂
Co do koloru to ja wole naturalne zeby wlasnie pasowaly do wszystkiego 🙂
i nie obrazcie sie ale ten rozowy jak dla mnie jest tragiczny 😞
Ten zolty jest o niebo lepszy 🙂 ale oczywiscie to kwestia gustu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana dlatego ja już byłam w sklepie sprawdziłam różne wózki i coneco najbardziej mi pasuje, nawet wagowo 🙂
A fotelika nie będę kupować bo i tak samochodu nie posiadam hehe, inaczej by było jakbym została w UK bo tam jak u Anitka bez fotelika ze szpitala nie wypuszczają 😉
Rzeczywiście ten różowy trochę kiczowaty hehe ale podoba mi się, najlepiej to chciałabym czarny ale nie mają 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez stwierdzilam ze gdybym nie znalazla tego co kupilam to kupilabym czarny :P bo mi zaden kolor sie nie podoba :P a ten roz jest taki oczojebny :P:P:P:P:P hehe :P
Choc caly czarny moze i smutny ale czarny z jakims delikatnym zoltym czy zielonym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka ja się powoli przymierzam do sklepów - byłaś może w tym wielkim mama i ja w gdańsku na grunwaldzkiej?? tam to podobno nie da się wyjść po godzince i bez zakupu... hehhe

a tak w ogóle to myślę czy nie kupić (taniej) tylko gondoli a później od razu tzw parasolki zamiast spacwrówki..? rozważałyście taką opcję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...