Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej brzuchatki 🙂
W najbliższym czasie spędzę z wami więcej czasu,bo od soboty jestem na L4-nic wielkiego mi nie dolega,ale po prostu musiałam wypocząć 🥴 Już nie miałam siły 🤨 a piątek dobił mnie w pracy totalnie i stwierdziłam,że nie będę się poświęcać i pracować za 3 🤨 Teraz mały jest najważniejszy,więc dlaczego ma tym cierpieć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W piątek byłam wykończona pracą,a po musiałam jechać do lekarza.Nie musiałam się prosić o zwolnienie,bo ewidentnie widział,że jestem zmęczona 🥴 Ale cieszyłam się z samej wizyty-wszystko jest ok.Mały waży już 670 i ma bardzo długie nogi-no...chyba mi mały siatkarz rośnie...po tatusiu 😉
Dostałam skierowanie na badania w tym glukozę...feee 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana dzięki za porady kochana 😘 na Karwiny wybiorę się w weekend 🙂
titinka, odpoczywaj ile wlezie 🙂 Należy Ci się!! 🙂
Darusia Twoja mama miała ciężko a mimo to dała radę, więc i my musimy dać 🙂 Dla dziecka wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzę,że temat wózków wraca jak bumerang 😉
Ja właśnie oczekuję na próbki materiałów wózeczków.
W ubiegłym tygodniu oglądaliśmy z mężem wózeczki w sklepie i już prawie jesteśmy zdecydowani na TAKO Jumper X 🙂 Potem mój mężuś klikał z samą firmą i tym oto sposobem mamy zamówione próbki,a nawet była możliwość przysłania do wglądu samego wózka,ale ten obejrzeliśmy sobie już w sklepie i wiem co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parasolki są wygodne dla rodziców, uważam że dla dziecka już mniej. Pamiętam jak ja jeździłam w takiej parasolce i nigdy się wyspać dobrze nie mogłam hehe 🙂 No i są dla już takich większych dzieci, w spacerówce możesz wozić już roczne dziecko, z parasolki uważam że będzie one wypadać, są chyba mniej bezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana do napisanka 🙂
Ja obiadzio tak za dwie godzinki zacznę robić, w sumie to tylko ziemniaki muszę obrać i po surówkę jakąś wyskoczyć bo mama wczoraj zrobiła bitki ze schabu, w sosie z cebulką..mmm..pychota aż nie mogę się doczekać 16 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Darusia Moj takiego czegos nie zje :P On musi miec miesko 🙂
Poza tym zjada takie ilosci ze ostatnio jak w sklepie pan pakowal miesko a ja stalam i sie zastanawialam czy starczy a on w szoku ze to na 2 :P
no i oczywiscie wszystko zjedzone bylo :P
ejjjjjjjjjj zapomnialam mam kurczaka w curry zamrozonego :P no i problem z glowy aby ryz ugotuje :P
ostatnio tyle tego narobilam ze musialam zamrozic :P super no to mam obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi współczuję Tobie, ja nie wychodzę bo nie mam gdzie i po co już powoli wariuję, leżeć tak z przymusu musi być bardzo męczące. Biedna jesteś.
Prawy cycek mnie dzisiaj boli cały czas..wrr..denerwujące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkus bolace cycki, bolace kregoslupy, bolace brzuchy, trudnosci z goleniem psitki czy uwazacie ze porod moze byc gorszy hehe??? nie wydaje mi sie 🙂 🙂 🙂
No ja tez juz mam dosyc tego siedzenia w domciu 😞 sprzatam tak delikatnie ale wczoraj chyba przesadzilam bo zas krzyz bolal...Ja w sumie tez powinnam lezec przez to lozysko zeby nie weszlo na szyjke ale w zasadzie w domu jestem w pozycji półlezacej wiec to tez dobrze przeciez :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wspolczuje Dodi 😞 😞 ale 3maj sie na pewno wyjdzie to na dobre.
moj tez lubi miesko ale takie wynalazki jak pierogi z wisniami czy innymi owocami tez zje 🙂 te Mariusze wszystkie chyba tak jedza jak takie konie hehe moj ostatio zjadł z 10 plackow po wegiersku z sosikiem i mieskiem masakra nienadarzałam smazyc;p z waga to chyba mnie juz wyprzedził z 10 razy hhehehe i zwala wine na mnie:P ☺️ :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..no masz rację Anitek przy tym wszystkim poród to pestka 😉
Właśnie obejrzałam sobie moje cycuszki w lustrze i prawdziwe dojce mi się robią hehe, a jakie sutki mam wielkie o mamo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a orientujecie sie moze jak macie ułozone łozysko? ja ostatnio na usg dowiedziałam sie ze mam z przodu macicy tzn ze jest przodujące?? czy jak to jest nie moge nigdzie dokładnie doczytac 🤔 lekarz nic mi nie powiedział ze cos jest nie tak raczej ze wszystko jest w porzadku ale ostatnio w gazecie wyczytałam ze łozysko przodujące to nieprawidłowe ułozenie ;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia89 masz dobrze ulozone lozysko 🙂 to ze na przedniej scianie nie oznacza ze jest przodujace. Przodujace to takie ktore jest umiejscowione na dole macicy przy same szyjce badz zakrywa szyjke...No wlasnie ja mam ulozone przy szyjce 😞 i jak sie nie podniesie nie bede mogla rodzic naturalnie 😞
ginek mowi ze spokojnie bo powinno sie podniesc do 30stego tyg. wiec czekam cierpliwie przez to mam lezec i odpoczywac zeby nie obciazac dolnej parti macicy.
Ginek mowi ze z tych lozysk niskopolozonych tylko 1% przeradza sie w lozysko przodujace wiec musialabym miec mega pecha...Choc to lozysko jest tak od 16stego tyg a usg mialam w 21tyg+3dni i nadal bylo na dole 😞 😞 😞
mam nadzieje ze sie podniecie bo jak nie no to lipa...Takie lozysko niestety nie jest dobre bo moze sie przedwczesnie odkleic co grozi porodem przedwczesnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moj ma 194cm i wazy 104kg hehe ale on sobie w domciu cwiczy wiec nie ma tluszczu szczesciarz :p ale tez zawsze mowi ze to ja tak gotuje ze on sie opanowac nie moze :P
Co do cysi to moje sa ok sutki sie zrobily brazowe a rozmiar jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...