Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamusie cisza cos u Nas ale jak wszedzie wszyscy gdzies u rodzin 🙂
Ja smigam do sklepu na zakupki no i wjade zobaczyc czy juz lozeczko jest i wozek bo juz mnie denerwuja powoli nawet nie racza zadzwonic...
Zrobilismy przemeblowanie 🙂 wiec juz miejsce na lozeczko w sypialni czeka i na lozeczko a co najwazniejsze na Naszego Olafka kochanego 🙂
zajrze pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilam z zakupow lozeczka i wozka jeszcze nie ma maja przywiezc do domciu w tym tyg. jestem ciekawa...Bo juz miejsce w sypialni jest 🙂
mnie boli kolo kosci ogonowej po tym sprzataniu nawyginalam sie i teraz mam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak namieszalam ze w koncu dostalam zaparcia :P jak nie urok to sraczka jak to sie mowi :P:P:P mam nadzieje ze to jednorazowe :P jutro syropkek wezme wieczorkiem z rana juz nie :P
Hehe no ale coz przydalo sie :P
ja juz uciekam od kompa poleze sobie troszke bo w brzusiu dziwnie po tym ataku biegunki :P
do spisanka Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
po dwóch dniach pobytu w rodzinnych stronach z radością wróciłam do siebie. Jakoś ,,spacery" po cmentarzach nie są moim hobby 😉 tak więc tylko groby najbliższych a wujków, ciotków itd. poprostu ,,załatwiliśmy" zniczami pod wspólnym krzyżem na cmentarzu. Na szczęście pogoda była bardzo dobra.
dzisiaj.
W piątek zrobiłam w końcu glukozę, naprawdę nic strasznego trzy łyki i po sprawie 🙂 ( rozrobiła mi w małym kubeczku) Tylko później dostałam lekkiej arytmii serca, ale w sumie to nie wiem czy to od glukozy. Zrobiłam też kolor na włosach i wyszedł ok., ale co może wyjść z czarnego? 🙂)
teraz chwila relaksu, Victor kopie na potęgę i dosłownie po całym brzuchu, tak więc radochę mam wielką.
A to mój brzuch z dzisiaj. Rozbierane foty następnym razem 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
po dwóch dniach pobytu w rodzinnych stronach z radością wróciłam do siebie. Jakoś ,,spacery" po cmentarzach nie są moim hobby 😉 tak więc tylko groby najbliższych a wujków, ciotków itd. poprostu ,,załatwiliśmy" zniczami pod wspólnym krzyżem na cmentarzu. Na szczęście pogoda była bardzo dobra.
dzisiaj.
W piątek zrobiłam w końcu glukozę, naprawdę nic strasznego trzy łyki i po sprawie 🙂 ( rozrobiła mi w małym kubeczku) Tylko później dostałam lekkiej arytmii serca, ale w sumie to nie wiem czy to od glukozy. Zrobiłam też kolor na włosach i wyszedł ok., ale co może wyjść z czarnego? 🙂)
teraz chwila relaksu, Victor kopie na potęgę i dosłownie po całym brzuchu, tak więc radochę mam wielką.
A to mój brzuch z dzisiaj. Rozbierane foty następnym razem 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂 Darusia wyprzedzilas mnie hehe :P ja wstalam o 8smej rowniez choc u mnie dopiero 8-30 :p
Noc w miare spokojna tyle ze koszmary mialam 😞 snila mi sie Babcia z Dziadkiem (oboje zmarli w tym roku) no i nie byl to przyjemny sen 😞
Na dworze zimmmno i pochmurnie. Jutro tez wstaje ok 7dmej bo w szpitalu musze byc po 8smej rano 🙂 ciekawe co tam z moja hemoglobina po tym odstawieniu zelaza :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuchate 🙂

Ja obudzałam się już o 7 🤨 ale teraz dopiero zaczęłam się ogarniać.
Anitek ten sen może przez Wszystkich Świętych, tak ostatnio wszędzie o zmarłych się mówi.
Darusia widziałam te kocyki śliczne są i tez zastanawiam się nad zakupem 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie czesto snia niestety ale moze dlatego ze mysle o nich bo sie pogodzic nie moge ze juz ich nie ma 😞
Kurcze widze ze cos z tym spaniem gorzej hehe :P ale wogole w nocy sie ulozyc nie moge bo wszystko gniecie itd :P mam 4poduszki!!! oczywiscie jedna miedzy nogami bo jakos nawet wlasna noga mi przeszkadza :P a jak sie tylko odwroce za mocno na brzusia to odrazu dostaje kopniaki i tyle z tego :P Synus jest udany hehe 🙂 wiecie co zauwazylam w tym tyg? kopniaczki sa oczywiscie jak byly ale Maly sie czesto okreca w brzuchu :P to takie fajne uczucie 🙂 caly brzuch faluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstaje tak wcześnie bo o 20 góra o 21 już śpię heh, nie mam siły dłużej siedzieć.

Anitek moja mała tez się tak śmiesznie przekręca, fajne uczucie 🙂 próbowałam nagrać na tel jak mi brzuch się rusza ale zawsze jak biorę tel ona przestaje, mały złośnik. Tak samo jest kiedy moja wołam moja mamę aby zobaczyła to też jest spokój nagle 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam tak z Mariuszem :P choc ostatnio udaje mu sie czuc kopniaczki :P Najleszy skecz jak powiedzialam zeby przylozyl ucho i posluchal co tam sie dzieje i dostal kopniaka w glowe :P:P:P i to porzadnego bo az brzuch podskoczyl hehe :P skwitowalam odrazu ze to moja szkola :P
no ja tez chcialam nagrac ale sie nie udaje :P bo jak odslaniam brzusia to Maly przestaje :P no coz ja mysle ze czuje inna tempke a do tego swiatlo 🙂 smieszne to takie 🙂 oj chyba ma klime wlaczona bo brzus znow chlodny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..tylko żeby go tam nie przewiało przez klimę 😉
Wczoraj wracając z cmentarza widziałam reklamę kalendarzy ze zdjęciami, już nie mogę się doczekać kiedy mała będzie na świecie zrobię jej fotki i będzie prezencior dla rodziny 🙂
Może wcześniej na święta zrobię mamie jakiś kalandarzyk rodzinny na biurko do pracy 🙂

http://www.fotoprezent.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie no moj byl zimny od samego poczatku ciazy 🙂 mysle ze to taka madrosc organizmu zeby sie Dzidzia nie przegrzala to tempka sama sie reguluje :P jutro mam wizyte w szpitalu ciekawe coz madrego powiedzia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to wizyta kontrolna? będą Ci robić USG?
Właśnie weszłam na moje konto w banku aby zlikwidować wszystkie stałe zlecenia płatności i kurcze spóźniłam się bo właśnie dzisiaj pobrali mi 39 funtów za licencję telewizyjną 😠 kurcze no
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez musze zalatwic moj internet poprzedni bo wisza mi kase mialam dostac rachunek finalowy ok 20stego a dzis 2gi i cisza!!!
A wizyta w szpitalu to kontrolna. Choc ja nie wyjde dopoki chociaz przez brzuch nie sprawdza szyjki! bo ja mam usg 28listopada dopiero prywatne. W szpitalu takie planowe mam na 22grudnia dopiero!
choc w karcie jest wpisane 22-24tydzien ciazy anatomia dziecka,tetno,dlugosc szyjki,ilosc wod plodowych. No chyba ze to beda robic jutro ale to bedzie robil lekarz w pokoju u siebie. Sama nie wiem. No i wiesz krew mocz cisnienie no i nie wiem czy jutro beds robic glukoze czy nastepnym razem. Kurcze nastepna wizyta w 28tyg a to bedzie 1grudnia dzien slubu wiec nie wiem beda musieli ja przelozyc na 8grudnia bo ja wizyty moge miec tylko we wtorki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no to do Twojego ślubu już tak mało zostało, jak ten czas leci 🙂
Dziwna mają tam ta służbę zdrowia. Oby Cie tam dobrze wybadali 🙂 Ja na krew i glukozę idę w następnym tyg. a na badanie dopiero 16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj robia ok 28tyg wiec pewnie nastepnym razem 🙂 ale ja tam wypicia Lucozade sie nie boje bo akurat lubie ten napoj 🙂
Co do slubu do leci ten czas juz tak wczoraj mowilismy ze dopiero co bylo 3miechy a tu 4tyg zostaly :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i prędzej masz jeszcze kawalersko-panieński więc czas na pewno Ci szybko minie 🙂
Mi ten weekend przeleciał strasznie szybko bo w końcu wyszłam z domu, a tak to czas mi się dłuży masakrycznie! Muszę w końcu się zabrać i zapisać do szkoły rodzenia, te dwa wyjścia w tygodniu będą moim zbawieniem hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...