Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no witajcie mnie odcieli dzis od internetu prawie na cały dzien 😞 ehh dopiero teraz właczyli 😞

Titinka, jeśli faktycznie masz takie silne swedzenie to powinnas zgłosic sie do lekarza ,chociaz wiem tez ze skora swedzi gdy robią sie rozstepy. wiec moze to nic groznego ale upewnic sie nie zaszkodzi.

Dodi to fajnie że u ciebie wszystko wraca do normy, mimo tego nadal staraj się oszczędzać, i aby wir zaakupów Cie nie pochłonął :P A jak o faceta chodzi to faktycznie zgodze sie ze oni tak mają, z byle powodu juz ich wszystko drażni. Dobrze ze to oni nie rodzą dzieci bo chyba świat wymarł by zaraz po Adamie i Ewie.

Aga m to normalne w ciazy ze okolice pępka kreska pod brzuchem i nawet brodawki i sutki ciemnieją.

Co do zimnego brzuszka to moj jakos zawsze jest cieply.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂 dzisiaj ja pierwsza 🙂 wstałam dzis o 6 🙂 jakos znowu spać nie mogłam.

Dodi super że u ciebie już lepiej, będziesz mogła wyjść na jakis krótki spacerek 🙂 🙂

TITINKA jak minęła noc??? zaczęło mnie zastanawiac to sędzenie bo mnie strasznie swędzą kostki, piersi i brzuch 😉

u mnie była wczoraj mam i wybrałyśmy się na zakupy 🙂 kupiłam kilka ciuszków na małego i upatrzyłam następny wózek. tym razem na pasach i dużych kołach żeby dzidziusiowi było wygodnie jeździć (nazywa się cyprys lux firmy kaps3) muszę sobie jeszcze przemyśleć zakup

a dzis mam dzień w szlafroku i do południa nie zamierzam wstawać z łózka 🙂kocham lenistwo....
udanej nedzieli kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie ja juz od 7 nie spie ogladalismy sobie wschod slonca nad zatoczka 🙂 pieknie 🙂
Titinka jak minela noc? daj znac zebysmy sie tu nie zamartwialy.
Klaudia skora moze swedziec na brzusiu od rozciagania ale mysle ze jesli swedza rece nogi itd to raczej nie od tego ze maja ram rozstepy wyjsc. Uwazam ze takie rzeczy trzeba odrazu sprawdzac.
Ja dzis tez mam dzien lenia :P narazie leze sobie po sniadanku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 🙂

Jak mineła noc ??

My juz po śniadanku 🙂 I Nawet juz jest posprzatane 🙂
Moj maz zaraz idzie koła zmieniac na zimowe a ja sie juz ubralam, i niedlugo pojedziemy ogladac wozeczki 🙂 hi hi

ale mi sie dzisiaj glupie sny snily, gdzies mnie wywozili pociagiem w ktorym panowała grypa AH1N1 ehhh ;p Mały wojował, chyba jakis turniej sobie urzadził w piłkę bo kopał i kopał 😁

Ale to przyjemne 😁 Nawet udalo mi sie nagrac krótki filmik z jego podbojów 😁

Zimno chyba dzisiaj, chociaz jeszcze nie wychodziłam 🙂

Co do wózków to mnie sie podobaja takie ze skretnymi kolami przednimi, bo takimi duzymi jak piszecie to moim zdaniem zle się jeżdzi, bo w zeszlym roku sie niezle nameczylam z tym wozkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia Ty masz jeszcze pepek w srodku??? Moj juz ledwo daje rade a podczas kopniakow w pepek wyskakuje hehe :P smiesznie tak :P ja cos nie moge nagrac mojego bo jak tylko sie za to zabieram Maly przestaje kopac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ta fotka na suwaczku tez Ci sie znieksztalcila ja mysle ze jak zmieniasz rozdzielczosc to nie ma opcji zeby Ci ustawial wzdluz i wszerz jednakowo chyba dlatego to tak wyglada 🙂
ale brzusio juz nawet duzy hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!
ja dzisiaj o 9 wstałam bo mój męzulek zrobil śniadanko i mnie obudził żebym cieplutkie zjadła 🙂
ale on tak co niedziele tak że się nie zdziwiłam 🙂
pogoda jak w weekend do bani 😞
Titinka pisz jak po nocy?
mnie też jakieś koszmary się śniły, jakaś cyganicha chciała mi już poród odebrać bo stwierdziła że już czas, straszne to było 😞 bo mnie prześladowała na każdym kroku 😞
Klaudia ładny brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo infanview pokaze Ci ze jest ok ja nie cierpie tego programu 😞 Moj go uzywa i zawsze cos bylo znieksztalcone 😞
ja uzywam photofiltre wkejasz fotke prawym klikasz na zdjecie i tam masz rozmair np w pixelach jak wpisuje jedna wartosc to on odrazu druga dostosuje a infanview tego nie ma moze dlatego tak jest 😞
przeslij mi swoja fotke i zobacze czy jak zmienie ja tutaj czy da rade :P
email [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...