Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dla tego starałam się o to zaświadczenie , bo beż niego oni nie zwracają na to uwagi , muszą mieć wszystko na papierku 😞
ale dzięki temu mogę być pewna że zobaczę swoją dzidzię jak się urodzi 🙂 a nie tu przeć każą a ja się boję że mi jakaś żyłka pęknie i ślepa do końca życia(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za życzonka 🙂
wiecie co wstyd mi sie przyznać ale ja nie nosze ani szkieł ani okularów a powinnam bo to plus jeden miałam jakis czas temu nosiłam okulary ale były takie delikatne(takie bez oprawek) i mi pękły. od wtedy nie kupiłam sobie zadnych brylków ani nic i nie wiem, moze mi sie pogorszyło... troche sie martwie i moze zakupie sobie szkła kontaktowe.. hmm
a nie wiecie czy w kazdym przypadku wzrok sie pogarsza przy porodzie? moj gin to nie pytał mnie o takie rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwikej no to masakra z tym wzrokiem z tego co pizesz. Wspolczuje. Ja na szczescie nie miałam nigdy problemu ze wzrokiem.

Darusia moim zdaniem zanim teraz kupisz okularki to najpierw wzrok przebadaj bo moze wada Ci sie pogłębiła no i bedziesz musiała miec silniejsze te szkiełka.

jeżeli nie masz wad wzroku to przy porodzie nie ma sie co pogorszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słuchajcie byłam w aptece bo coś na zgagę chciałam i mówię jej że w ciąży jestem, a ona mi Rennie dała a w ulotce pisze że jest na zgagę
-niestrawność
-wzdęcia
-niestrawność
-nudności
-uczucie pełności lub ciężkości w nadbrzuszu
również występujących w okresie ciąży

Preparat może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią jeśli jest podawany w zalecanych dawkach i zgodnie ze wskazaniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamcie 🙂
Darusia Wszystkiego Naj Naj Najlepszego Duzo Zdrowka Cierpliwosci 😉 Szczesci a przedewszystkim szczesliwego i szybkiego rozwiazania 🙂 🙂 🙂 I zdrowej pieknej Coreczki 🙂
lap oklaska 🙂
No u Nas dobrze nocka przespana bezbolesnie 🙂 za 3godz jade z moja suknia slubna na wszycia zobaczymy coz tez z tego wyjdzie :P
Olafek w nocy kopal jak zawsze 🙂 ale ja jakos zasypiam nawet jak on kopie 🙂
Sibi dobrze ze zadzwonilas do tego lekarza bo jak widzisz nigdy nic nie wiadomo 😞 ja tez mialam schize jak mnie bolalo łono ale puscilo po 2dniach zreszta ja nie mialam problemu stanac na jednej nodze a z tego co piszesz to boli bardzo. Biedaczko nawet gdybys miala miec CC to najwazniejsze aby Tobie i Dziecku nic sie nie stalo!Glowka do gory 🙂
Iwiokej mi wlasnie tez lekarz mowil ze na zgage moge brac okreslone leki wiec jak widzicie nie ma sensu sie meczyc skoro takie rennie jest bezpieczne. Ja na szczescie z ta zgaga mam sporadyczne akcje i to doslownie kilka razy i krotko wiec nie musze sie martwic 🙂
Teraz jem sliwki suszone ktore zalewam dzien wczesniej goraco woda i zas je wcinam na czczo na zaparcia i wiecie co???po ciazy juz mnie nikt nie zobaczy ze sliwka w rece bleeee juz nie moge na to patrzec :P ale pomaga 🙂
Darusia co do Twojej wady to +1 nosi sie raczej do czytania i do prac takich ktore wymagaja patrzenia na dystansie do ok 1metra. Chyba ze zauwazasz ze robi Ci to wielka roznice na dal to wtedy tez mozesz nosic 🙂
hehe pracuje sie w optyku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi co do wyprawki mi tam nikt nic nie mowil. Aby czekalam z wozkiem i lozeczkiem do ponad 20tyg ja uwazam ze wola Boga co ma byc co bedzie i to na co mam wplyw to robie tak aby bylo jak najlepiej a to na co nie mam wplywu to i tak nic nie zrobie...
Wlasnie teraz Nasza kolezanka netowa wrocila ze szpitala byla 1,5miesiaca a jest w 36tyg ciazy i sobie pomyslcie gdyby nie zrobila zakupow wczesniej co by teraz bylo 😞
Ja juz w styczniu chce miec wszystko na cacy i od stycznia zaczynam prac ubranka i to bedzie uwiecznieniem przygotowan na nadejscie Olafka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Anitek 🙂

Co do tej wyprawki to w pełni się z Tobą zgadzam, ja zpoczątkiem stycznia zaczynam już robić renament, tymbardziej ze mc przed porodem bede u mamy, wiec bedzie pakowanie, sprzatanie, prasowanie i pranie 🙂 Tez juz chce miec wszystko gotowe.
A z tymi suwaczkami to Ci mowie że dziwnie jakos hehe 🙂 Chociaż niby mi dobrze pokazuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech nie wiem moze oni miesiac ciazy licza od tygodni ze od 27tyg to 7dmy miesiac.
Bo ja z okresu (20maj) dzis zaczynam 7dmy miesiac. No a reszta suwaczkow jest ok 🙂 ech tam nie przejmuje sie :P
jejjejejejeje za 11dni slub 😁
Kolezanka miala kilka dni temu i mowi ze to doslownie 10min trwa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, właśnie wyszli odemnie teściowie - wrrr jak oni mnie drażnią - szczególnie teściowa. To takie duże rozpieszczone dziecko yyyyy mam nadzieję że po ciąży mi przejdzie ten wkurw bo jednak to rodzina ech

Darusia - najlepsze życzenia staruszko 😉 hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj no wlasnie zapomnialam snil mi sie Olafek ze przez skore bylo widac jak gierki wypycha itd. i ze nagle wyciaglam go spod bluzki i trzymalam na rekach glaskalam po glowce i byl taki maly ale sie tulil do mnie 🙂 ale musialam go schowac pod bluzke bo byl jeszcze za maly...dziwny sen :P
uciekam na kanape bo w krzyzu cos boli
zajrze pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Darusia wszystkiego naj........ :*
Zauważyłam, że zdjęcie sie pojawiło, troche techniki.... :P
Ja noc miałam koszmarną!!!!!!!! prawie cala nie spalam!!!! ja zasnelam i chcialam sie przewrocic na drugi bok to ze lzami w oczach sie budzilam!!! 😞 masakra w nocy mnie bardz bolalo ze juz bylam gotowa do szpitala jechac!!!!!!! nie wie dlaczego az tak bardzo to boli!!!!!!!!! do tego moj maz sapiacy jak lokomotywa przez katar ktory ma od tygodnia i nocka z glowy!!! a no i moja kochana corunia tez dolozyla swoje kopiac matke jak tylko sie da !!!! dopiero jak moj poszedl przed 6 do pracy to troche zasnelam!!!!!!!!!!!!! co za noc!!!!!!!!

Ja nosze szkla -1,5 a w domu oulary jak juz mnie oczy bola, bylam juz u okulisty nic sie nie pogorszylo- narazie!!!! ja zawsze mialam dobry wzrok ale po zapaleniu opon mozgowych mialam uszodzony nerw wzrkokwy ale zbagatelizowalam sobie i nie nosilam okularow gdzie w wieku 21 lat okulary nosic-idotyczne myslenie!!!!!!! i pozniej sie pogorszylo!!! teraz sie przyzwyczailam i nawet lubie te moje szkielka i przynajmniej znaki widze jak autem jade :P nie ma co "olewać" tych spraw!!!

Wyprawka..... ja systematycznie co kupowala, lozeczko bede miec od siostry, wozek kupuja tescie- tez ich uwielbiam :] i lada chwila bede miec wszystko kupione a te ostatnie przygotowania to po nowym roku!!! juz sie nie moge doczekac 🙂 u nie w jakas paranoje popad moj teść i maz reszta normalnie!!! kazdy ma swiadomosc cen i tego ze trzeba wszystko kupic a lepiej na raty niz wszystko naraz ale jakos przetrwalam!!!


tak sobie w nocy myslalam jak nie moglam spac.... obym tylko wytrzymala jeszcze te 8 tyg zeby moja mala sobie siedziala w brzuszku i te moje dolegliwosci jej nie zaszkodzily...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Sibi no to faktycznie nie miałaś łatwej nocki :/ Jak aż tak Ci bolało może powinnaś pojechać do tego spzitala. Ja bym tak zrobiła.

Ja wyprawke juz prawie mam 🙂 W sumie tylko wozek został mi do kupienia 🙂 lozeczko, posciele ubranka buteleczke to juz mam 🙂jeszcze w sumie chce taka karuzele kupic do lozeczka z projektorem zeby Mały sobie ogladał gwiazkdki na suficie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa no wlasnie zapomnialam o karuzeli :P dzisiaj mnie mężuś na zakupki zabiera to moze cos poogladam 😁
nie mam jeszcze kupionych kosmetykow dla maluszka, rzeczy potrzebnych do porodu itd
ubranka mam, butelke mam, kocyki i poduszke do wozka a reszte bede teraz kupowac pomalu 🙂

jak dzisiaj bedzie mnie tak bardzo bolec to nie bedena nic czekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...