Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie mialam kupic przewijak tez mial wanienke zamontowana ale ta wanienka moze rozmiarem byla ok ale wlasnie mialam wyprofilowanie na plecki czy tam pupke straszne to jest...Kupie zwykla wanienke i tyle 🙂 a pozniej to Malego do wanny na taki specjalny stojaczek i bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cos takiego 🙂 i Olafka sie wlozy do wanny i bedzie ok 🙂 [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/wanienka-14115916429f468ccff6ee827ed80ef8.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IWJOKEJ przy okazji jak bedziesz gdzies w zieleniaku jakims albo supermarkecie to kup sobie ten korzen, kosztował mnie 99 groszy, wiem ze to jest meczace aleczemu nie spróbowac.
A zreszta mi taka herbatka smakuje, bo ma taki fajny aromacik i posmak, z cytrynka jeszcze lepsza.

Kurde wlasnie mnie rwa znowu zabolała , jakos sie niefortunnie polozyłam 😞

ide sie kąpac i pojade po te spodnie, odezwe sie po powrocie.

Milego popołudnia 🙂


A co do wanienki , ja tez kupie zwykła, ale dokupie taką gąbkę do środka zeby małej uszu nie moczyc i zeby sie nie slizgała. 🙂
http://www.allegro.pl/item792926588_materacyk_gabka_do_wanienki_2_gabki_gratis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja włąsnie też juz mam taka matę do kapieli z gąbki w markecie zapłaciłam całe 13,99 🙂 hehe bardzo to wygodne jak dziecko jest maluśkie 🙂 teraz patrze na termometry bo są juz takie na podczerwien co się dtrzela w czoło hehe wiązka laseru i mierzy tempereature. Widziałam u Taty w szpitalu jak strzelała do niego pigułą hehe 😁 albo taki na podczerwien do ucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no iwiokej masz racje, nie wiem jak to było ale naprawde miały ciezko. Moja mama zawsze mowi jak jedzie z nami na zakupy że kiedyś takiego czegos nie było... tak jak ostatnio kupilam wlasnie to opakowanie termoizolacyjne do butelki a mama mowi ze jak nie było w co zawinąć kiedyś do w gazete sie zawijało bo ciepło trzyma. Hehe te metody. A to pranie tych pieluch... masakra... moj tata za smoczkiem dla mnie biegał po całym Poznaniu a jak juz dostał to z niemiec dobry mega drogi a ja dwa razy go poniuplałam i wyplułam hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej nie mam zamiaru myslec o tym jak bylo kiedys :P ciesze sie ze jest tego tak duzo ze bedzie nam latwiej 🙂
co do termometru to ja mam wladsnie na podczerwien 🙂 i mierzy tez wode i powietrze 🙂
super sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te maty z gąbki to lepiej nie kupować bo to zarazki sie w tym gromadza
moja siostra kupiła dla swojej małej i wogóle tego nie używała bo to nie wygodne i pozniej trzeba suszyć nie ma jak wymyć

ja myslałam o takim lezaczku i mi sie wydaje ze jest bardziej praktyczniejszy
http://www.tomi.pl/szczegoly/7502/lezaczek_kapielowy_wysoki_frotte__warszawa

zawsze materiał można zdjąć i wyprać i wysuszyć
a poza tym na poczatku jak dzidzia mała to chyba lepiej trzymać na ręku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UFF widzę że o zakupach rozmowa - ja w końcu kupiłam karnisze i firany do całego mieszkania 🤪 - żeby się później nie rozdrabniać Pierwszy raz będę miała firanki - będzie tak swojsko, domowo 🙂 hehehe ach te hormony!! 🙃

listonosz właśnie przyniósł ciuszki z allegro dla małej - REWELACJA!! :laugh:

ja już mam wanienkę (ale nie wiem czy małej po prostu w zlewie nie kąpać bo mam akurat taki płaski idealny dla dzidzi) i przewijak - mąż przyniósł !!!! od kolegi 🤪!! ale mnie zaskoczył! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak zasiusia albo kupke zrobi na kocyk to trzeba prac cały kocyk a przwijak masz z ceraty i dodatkowo mozna kupic taka frotte poszewke na przewijak lub połozyc zwykłą pieluszke
to takie rzeczy łatwiej wyprac niz kocyk

moja siostra ma córke 1 rok i 5 miesięcy i nadal ja przwija na przwijaku poprotu wygodniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...