Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ech wzielam termoform jak leze to chyba nawet gorzej niz jak siedze...Tak w dole plecow zaczelo bolec nagle to chyba jakis ucisk Malego bo jak chodze jest ciut lepiej ale w nogach rwie wtedy...
Sibi biedulko tez sie nameczysz 😞 uwazaj na siebie i z tymi zakupami rowniez ostroznie bo jednak chodzenie nie sprzyja czemus takiemu. A jesli to jest spojenie lonowe i bedzie to przeciazac to moze dojsc do porodu niestety.
Moze lepiej jedz do tego szpitala. Bo jednak do przyszlego tyg jeszcze pare dni 😞
Klaudia ale bym sobie zjadla takiego torta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sibi co to fotki na suwaczku to ona sie pojawia po kilku godzinach dopiero. Chyba ze masz ten suwaczek co ja na nim mam fotke przodu brzucha tak jak Klaudia to na nich sie pojawia odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle ze mnie najmniej boli jak chodze pomalu o lezeniu nie ma mowy!!!
mam nadzieje ze dzisiaj bedzie juz lepiej!!!! ale pierwszy raz bolalo mnie az tak bardzo!!! teraz jest zancznie lepiej. obiecuje ze jak bedzie znowu tak zle to pojade do szpitala!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze chce kupic takie okrycie kapielowe z kapturkiem dla Fifiego 🙂 A do wózka mam taki becik atłasowy w którym pojdzie już do chrztu 🙂 o coś w tym stylu 🙂 http://allegro.pl/item824063308_sliczny_becik_do_chrztu_atlasowy_rozek_atlas.html

też jestem za tym szptalem słuchaj naszej Dr Anitek 🙂 dziewczyna ma głowe na karku hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie już Mały tak kopie po samych żebrach że masakra, gdzieś pod żebra mi wchodzi i chyba dancing sobie urządza 🙂 A co aż boli 😞 Ciekawe czy już przyjął pozycje do porodu.

aaaa mnie też boli kurczę jak chodzę do tak jakby na pośladku kurczę ale jak leże albo siedze to jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia My wszystkie mamy glowy na karku 😁 fajne to forum bo zawsze mozna znalezc jakas rade 🙂 ja wlasnie po termoforku juz o niebo lepiej 🙂 puscilo 🙂 Maly zaczal sie tak krecic ze szok 😁 pewnie ciepelko doszlo do niego 🙂 to na pewno byl ucisk bo juz lepiej jest 🙂 tzn to nie byl bol tylko takie odretwienie dziwne...ech damy rade 🙂
Sibi uwazaj tam na siebie Kochana! skoro chodzenie przynosi ulge to ok ale i tak uwazaj. W razie czego szpital i tyle moze akurat cos tam Ci doradza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuchatki 🙂

Biedaczki Wy to sie nacierpicie z tymi bólami 😞
mi rwa przeszła na szczescie 🙂


Darusia jeszcze raz to lat 🙂
częstujcie sie dziewczyny 🙂 [img size=349]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tort_urodzinowy.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia link nie dziala 😞
Dodi po pupsku dostaniesz :P za tego torta!!! tak bym sobie zjadla kawaleczek :P
Klaudia no mnie jeszcze po zebrach nie kopie 😁 choc juz sie zbliza tak mysle bo wczoraj brzusio sie ruszal jakies 3-4cm nad pepkiem 😁 wiec juz jest blisko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogole to nocka mineła spokojnie , przespałam caluską 🙂
i dzis o 11 wstałam 🙂

wczoraj M. udało sie tylko pomalowac syfit w lazience i wszorowac na błysk lazienkę,i nic wiecej bo juz byl padniety, wiec u mnie nadal jest pierdzielnik 😞 😞

Wlasnie sie dowiedziałam ze na szkołe rodzenia dzis na 19 musze zabrac wygodny strój czyli pewnie dresy, i niestety nie mam zadnych wyjsciowych wiec musze kupic sobie jeszcze dzis jakies 😞 a pozatym dochodzi 13 godzina, a ja sobie leniuszkuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie za to ta zgaga całą noc męczyła, tak strasznie piekło że co chwilę się budziłam 😞 dlatego kupiłam sobie to Rennie chociaż na noc będę brała żeby spać spokojnie, bo to nie do wytrzymania jest 😞
już nie ma reguły co zjem zawsze się pojawia 😞
Dodi , ale smaczny torcik 🙂
biedne dziewczynki wiedzcie że się za was Wszystkie modlę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak siedze to jest ekstra 🙂 jak wstaje to jest najgorzej!!!

wiecie co ja mam 😁 moja mama ma jeszcze po mnie i siostrze szytą i recznie haftowaną poszewkę na poduszkę, poduszka tez juz zamowiona wiec jak bede miec komplet to wkleje zdjecie!! jest sliczna będę mieć idealnie do wozka i kto wie moze do chrztu 🙂

bede uwazac
narazie uciekam pozniej sie odezwe

pyszny torcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja tez sie modle co wieczor 🙂 za Nas wszystkie 🙂 ja tam wierze ze kazda z Nas ma swojego Aniolka 🙂
Iwiokej Ty tez jestes biedna z ta zgaga 😞 mnie narazie to nie meczy bardzo ale moze przez to ze mam duzo miejsca w brzusiu i zoladek chyba jeszcze jest w miare na swoim miejscu 🙂 zobaczymy co bedzie pozniej.
Dodi a nie masz jakiegos targu albo cos takiego zeby kupic gdzies takie dresy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuje podusi do chrztu bo Olafek bedzie mial chrzest w wieku 5miesiecy wiec takie dziecko juz na raczkach sie trzymie 🙂
No wlasnie Klaudia widzialam te wanienki tutaj kosztuja jakies 40e ale jest bardzo mala...ja tam kupie zwykla taka i spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Iwiokej
NA ZGAGE probowałas pic herbate z imbirem ??
(ja kupilam korzeń imbiru i wkrajam kawałki )

pisałam wczoraj ze mi pomogła, pije sobie raz w ciagu dnia i przed snem i nie piecze nic 🙂

Anitek, no mam tak zwany bazarek , ale widziałam w butiku za 29,90 dresy z takim wywijanym ściagaczem idealnym na brzuszek , długie , czarne, i te wlasnie planuje kupic.
Na zdjeciu niebieskie i 3/4 ale są długie tez i czarne. [img size=249]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/122642_1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no to normalna wanienka tyle że z leżaczkiem aczkolwiek nie wygodna bo pozniej po zdjeciu lezaczka raz ze ma bardzo mało miejsca to w dodatku ma wyprofilowane siedzisko dla dziecka ktore przeszkadza i wchodzi w pleci dziecki jesli jest myte na leżaczku. Ja kupiłam żółta zwykłą 1 m wanienke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi fajne te spodenki, a wiesz tyle już próbowałam na tą zgagę że już mi się nie chce kombinować, w dzień to sobie jakoś tam poradzę ale najgorzej na noc 😞
a ta wanienka śmieszna jakaś ja to mam zwykła taką i prawie 150 zł. dać za wanienkę to przegina jakaś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...