Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
a Was co tak dzis wymiotlo?
ok. ide dalej szukac namiaru na jakiegos dobrego ortopede z usg we wroclawiu, aby zbadal mi to spojenie,bo mam juz bilet na niedziele i tylko kilka dni w pl i sporo rzeczy do zalatwienia, ale to tez chcialabym jeszcze raz sprawdzic. Zawsze co dwie opinie to nie jedna 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂 Twilight byl super 🙂 ale pelne kino ludzi...a ja tu myslalam ze pustki beda hehe :P
Iwiokej 3ci trymestr zaczyna sie od 28tygodnia a nie od 7dmego miesiaca 🙂
Sibi mam nadzieje ze rozmowa cos pomoze trzymam kciuki 🙂
CandyMonka nie pomagaj mu juz wiecej...ostatni raz i niech sie wypcha!!!
Klaudia Olafek tez wariowal cala noc 🙂 a w kinie przechodzil samego siebie mysle ze to slony popcorn i coca cola 😁 ale raz na kiedy nie zaszkodzi 🙂
JaiHo pewnie sprawdz to spojenie bedziesz spokojniejsza 🙂
Nikos a Ty co masz z plecami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przedzialy choc tyle ile stron tyle wersji hehe :d ja tam sie sugeruje moja ksiazka o ciazy 🙂 jest od 28tyg wiec tez tak licze...Zreszta to niewazne 🙂
Przyjmuje się, że:
- 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia,
- 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia,
- 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia,
- 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia,
- 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia,
- 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia,
- 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia,
- 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia,
- 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia.
Zobacz: Badania w kolejnych tygodniach ciąży.

Ciąża dzielona jest również na trzy trymestry:
- 1 trymestr trwa w przybliżeniu od 1 do 14 tygodnia,
- 2 trymestr trwa w przybliżeniu od 15 do 27 tygodnia,
- 3 trymestr trwa w przybliżeniu od 28 tygodnia ciąży do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 🙂

Ja mam dzisiaj jakiś pechowy dzień, przed chwilą były do mnie pisał że mam mu jakąś kasę zwrócić..nie wiadomo za co! Nie zapomniał też mnie zwyzywać ze się puszczam i ze mam iść kasę teraz pozbierać o typów z którymi spałam i mu zwrócić, ze jak bym 5funtow od numerka wzięła to bym mu już zdarzyła oddać. I że jak się okaże, że mała jest jego to mi ją zabierze bo się utrzymać nie potrafię! Normalnie aż mnie brzuch boli od płaczu!
Nawet nie ma podstaw aby tak o mnie pisać! I pomyśleć, że ja z nim byłam 5 lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie.
Widzę, że sporo stron mam od wczoraj do nadrobienia, zaraz biorę się za czytanie 😉
Właśnie odebrałam wynik z posiewu moczu i napisane jest, że brak wzrostu bakterii po 24h inkubacji, niestety nie było mojego lekarza, bedzie jutro, nie wiecie, czy w takim wypadku skoro w moczu mam bardzo liczne bakterie, a posiew nic nie wykazał, czy lekarz zleci mi dodatkowo inne badania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejjjj CandyMonka...jak on wogole tak mogl napisac 😞 jaka kase? duzo? ech z takim czlowiekiem nie da sie byc napradwe!!!
Mona a na posiewie jest wypisane na jakie leki sa te bakterie wrazliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek pisał coś o 70F za tax a potem nagle wyskoczył, że mam mu 500F oddać za bilety które w zeszłym roku dla mojej rodziny zamówił na święta ( dzieliliśmy się kasą, za moją wyprawiłam całe święta). To nawet już o nie chodzi o te pieniądze tylko w jaki sposób on do mnie pisze. Ręce opadają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mu nic nie oddawaj...napisz tylko ze dzieliliscie wydatki i ze mu sie cos pomylilo i ze ma Cie zostawic w spokoju i nie zawracac Ci glowy...i ze jak bedzie Cie nachodzic to zglosisz to na policje ze Cie nachodzi...i proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie na posiewie nic nie jest napisane na jakie leki bakterie są wrażliwe, tylko że brak wzrostu bakterii, ja to rozumuję, że poprostu tych bakterii nie ma.... wcześniej miałam wynik ogólny moczu i tam wykazało bardzo liczne ba kterie dlatego lekarz kazał mi zrobić posiew.
Właśnie nie wiem czy teraz nie bede musiała np robić jakiegoś wymazu z pochwy, czy przypadkiem tam bakterii nie ma? bo gdzieś mi się chyba obiło o uszy,ale nie iwem już sama.
CandyMonka bardzo Ci współczuję, kawał z niego sku..... nie wiem co bym mu zrobiła jak bym dorwała 😠
Staraj się szmaciarzem nie przejmować, bo naprawdę szkoda Twoich i Dzidzi nerwów. Wiem, że łatwo tak mówić, ale trzymaj się jakoś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek teoretycznie dziecko może być jego bo czasem się widywaliśmy jak już nie byliśmy razem na małe co nie co hehe ale w praktyce szanse są małe bo ja z nim 5 lat bez zabezpieczenia (zawsze chcieliśmy mieć dziecko) i nic i tu nagle jak spotykałam się już moim nowym "ukochanym" ciąża wyszła, więc wątpię aby Nadia była jego 😉
Zresztą wbita w to. Malutka jest moja i jej nikomu nie oddam 🙂
Masz rację następnym razem go postraszę Policją!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mona 😘

Mi w moczu tez bakterie wykazało, norma była 130 a ja miałam ponad 3000. Lekarka kazała mi zrobić posiew i powiedziała, że jak na posiewie bakterii nie będzie tzn, że próbka moczu była źle pobrana i więcej badan robić nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona to moze dla pewnosci kaze Ci zrobic tylko normalne badanie moczu i tyle i jesli znow wyjda bakterie to wtedy pewnie zrobi wymaz z pochwy.
Kurde CandyMonka wiesz 5lat nic ale wlasnie zycie takie jest ze czasem to moze byc jego dziecko. Co nie zmienia faktu ze nie interesowal sie tym ani ciaza itd przechowuj smsy od niego zeby w razie czego miec dowod jak pisal ze sie puszczasz i o tej kasie ze masz brac za sex i ze Ci dziecko zabierze!Takie rzeczy sa bardzo wazne...Poza tym on chyba na glowe upadl jesli mysli ze moze zabrac matce dziecko bo ma takie widzimisie skoro nie jestes w stanie sie utrzymac to poprostu on bedzie musial placic alimenty tak czy inaczej...wiec niech sie tak nie rozpedza chlopczyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok dziewczyny jutro rano pójdę do gina i zobaczymy co powie, bo co lekarz to różnie może do tego podejść, ale mam nadzieję, że może ewentualnie karze zrobić mi ogólne badanie moczu i zadnych wymazów 😆
CandyMonka nawet nie przejmuj się jego straszeniem, że dziecko zabierze, moze Ci skoczyć, a jeszcze alimenty płacić moze będzie musiał gnój jeden 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam sloik nutelli 🙂 i mam tez ciasteczka i werthers original 😁
ale jakos nie mam ochoty na slodkie teraz. Wlasnie zjadlam jajecznice ktora zrobila z 4jajek i doslownie zostawilam na dwa kesy :P bo juz nie moglam :P zaraz pekne :P
ja juz od wczoraj porzadki robie na przyjaz rodzinki...stopniowo zeby pozniej sie nie przeforsowac...Dzis jak Moj wroci to zabierzemy sie za druga sypialnie bo tam graciarnia jest hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...