Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂

ja kupilam lovele do kolorów narazie tylko, dla mnie pachnie przyjemnie 🙂

Na szkole zaś pediatra nam powiedziała ze te pierwsze ciuszki do szpitala najlepiej wyprac w płatkach mydlanych, i ja tak zrobie 🙂

A wiecie co z ciekawostek, powiem Wam ze dowiedziałam sie ze zanim pralka oczysci sie z resztek proszku i płynów których uzywalo sie wczesniej to przynajmniej 3 puste prania nalezało by puscic, takto pranie w proszkach dla dzieci i płynach nie ma sensu, bo te substancje z innych proszków nadal zalegają w bębnie i gdzies tam jeszcze w pojemniku na proszek i plyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do koszul, ja wyprasowałam Mojemu sztuk około 20 stu, jak zaczelismy razem mieszkac 🙂 potem ani razu si juz to nie zdazyło hihi ,sam sobie prasuje, bo lubi 🙂

Uciekam na tv i sie troche poprzytulac 🙂
A wogole to sąsiad jeszcze wierci za scianą !! ma 2 minuty i ide do niego!! a jak juz pojde do nie recze za siebie !!!


buziaki mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula nic nie szkodzi że do nas zaglądasz 🙂 My z miłą chęcia każdego gościmy 🙂 W koncu to samo Nas łączy 🙂

Ja tez nie lubie prasować ale to koszul mężą 😁 Mysle ze ciuszki Małego to bedzie mała przyjemność 🙂

Dodi ja bym chciała urodzić tak w 38-38 TC ale pewnie przenoszę bo ja tak ze wszystkim mam, jak na coś bardzo czekam to się przeciąga :P

A mamuśki orintowałyście sie juz czy w szpitalu nie ma zakazu porodów rodzinnych ? Bo u mnie w Pń niestety ich nie ma i bardzo mnie to martwi 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ee brzuch co się znowu wiesza 🙂

Zobaczcie jak moja Lunka słodki punia 🙂 Ja już chyba też musze powoli kłaść sie do wyrka 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SNC11265.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry piątkowo
widze, że my dzisiaj pierwsze 🙂
mialam okropna noc, caly czas sie budzilam z bolem mojej kosci lonowej!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj to juz bylo przegiecie!!!i nie wiem czy Wy też tak macie że im starsze nasze maluchy tym kopniaki bardziej bola?

wczoraj zaczęłam sie rozglądać za bielizną dla mam karmiących i troche mnie to zasmucilo!!! jedyne staniki jakie sa w sklepach to zwykle, miekkie bawełniane "namioty" z odpinanymi miseczkami!!! ja mam do tego problem taki, że wszystkie sa na mnie za duże a jak już jest ok w rozmiarze to mnie spłaszcza masakrycznie!!!!!!!!!!!!!!! nie lubie takich i fatalnie sie w takich czuje
znalazłam dość fajne z firmy Anita ale do tego cena 😲 dzis je bede chciala poogladac dokładniej żebym wiedziala po jaki konkretnie meza wyslac jak rodzic pojde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
dziewczyny, tak sie zastanawiam czy któras z nas nie urodzi własnie w styczniu ??
moze sie tak zdazyc przeciez 🙂 Wczoraj nam powiedzieli ze 37 tygodniowe dziecko uwaza sie juz za donoszone, mi tez sie wydaje ze wczesniej urodze.


Dodi jesli u mnie stanie na cc to bede miec ok 26.01 wiec ja przeskocze na styczen, mysle ze 04.01 bede wiedziec juz cos wiecej bo mam wizyte, ale szczerze to chcialabym juz wiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.co do proszkow to ja piore w loveli pachnie ladnie i delilatnie.jelp podobno najczesciej uczula.
Dzis w nocy obudzilam sie z ogromnym bolem zeber az musialam wstac i chwilke pochodzic...tak sie ta moja mala rozpycha!teraz wariuje i chyba brzuch mi zaraz rozniesie.
Mi lekrz moj powiedzial ze ja juz moge urodzic w 36 tyg. Raczej naturalnie ale to mozna stwierdzic w 36 tyg.tak mi powiedzial...
A ja jednak rodze sama:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam poznać Waszą opinie na temat depilacji gorącym woskiem w ciąży. Czytałam wiele opinii na ten temat i zaczelam sie zastanawiać czy nie isć na taką depilacje przed porodem, zawsze to wolniej wlosy pozniej odrastaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy w ten " piękny" piątek 🙂

U nas nos bez zastrzeżeń, ale poranek już trochę gorzej 🙂

Sibi ja używam cały czas maszynki ze względu na to iż wolę się nią golić bo mnie to nie boli a wosk niestety tak. Fakt dłuzej trzyma takie golenie, bo mniej włosy odrastają ale to kwestia wyboru 🙂
Co do kopniaków to w ogole nic nie mow bo normalnie czasami jak dostanę takiego boxa to aż mi sie wyć chce zwłaszcza jak mi w żebra walnie 🙂

Ja mam nadzieje że Mały już się odwrócił i bede miec SN 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam piątkowo:laugh: piję kawkę,w nocy spałam 🤪 chyba podwójna melisa zadziałała,oko mi sie otworzyło o 10:30 🙂
Z przyjemnością wskakuję w 30tc 🤪
Wczoraj pokazywałam Wam huśtawkę i jutro po nia jedziemy,co prawda znalazłam w idealnym stanie taką samą używaną za 100z taniej ale mąz woli dać tę stówkę za nowy sprzęt i mieć 2 lata gwarancji.
Pisałyście wcześniej o tych biustonoszach do karmienia,większość z nich to rzeczywiście bawełniane namioty,miałam takie jak karmiłam córkę i nie byłam zadowolona bo po praniu wygladało to jak ścierka i nie podtrzymywały biustu który w wyniku ciążenia ....:P
Tym razem będę miała normalne staniki

We wtorek mam USG 3/4D o 20:30 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane mamuśki 🙂
u mnie też szarówa za oknem, słonko by się mogło pokazać, albo śnieg spaść 🙂 myślałam, że jutro będę miała choinkę i ten nastrój świąteczny a tu mi M.mówi, że w następną sobotę, normalnie nie wytrzymam 😞
Ja poprałam ciuszki w Jelpie 2w1 uniwersalny, mąż kupił ten proszek 2,4kg za 26zł w sklepie dziecięcym, a w Lidlu kosztował 32zł 🙂jestem zadowolona 🙂 ale jak Nam się skończy Jelp, to w Dzidziusiu będziemy prali.
Widzę, że poruszyłyście sprawę antykoncepcji, ja się jeszcze nad tym nie zastanawiałam. Sibi pisałaś o stanikach - więc ja kupię sobie 2szt.bawełnianych do karmienia, widziałam, że cena to ok.30zł,a jak się okaże, że dłużej będę karmiła to sprawię sobie taki bardziej elegancki, co by się mężulowi spodobał:P
CandyMonka nie tylko ty jesteś tą "szczęściarą" posiadania brata lenia, mój w pracy wytrzymuje max 2-3 miesiące, ma już 28lat, nie myśli o przyszłości i mieszka z mamą, bo jak to on mówi "gdzie mu będzie lepiej jak nie u mamuśki"ehh.. szkoda gadać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!
my dzisiaj do 9 pospałyśmy 🙂 ale wstrętna pogoda na dworze, nic się znowu nie chce 😞
dziewczyny a czy musimy nosić te specjalne i ohydne biustonosze, a nie może być zwykły, tylko żeby podnosić je do karmienia, bo ja też nie chcę tego namiotu 😞
nikoś to napisz jak tam po USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie 🙂 🙂 🙂 a My wczoraj na zakupach 3godziny!!!wrocilismy o 9-30 padnieci :P
kupilam wanienke i byla w zestawie z pojemnikiem do mycia (jedna komora do buzki jedna do pupci)gabeczka,termometr do wody i swietny recznik 🙂 2przescieradla,mega sliczna kolderke bo sie okazalo ze nie da rady kupic w IRL poszewki na ten kocyko kolderke co dostalismy od szwagierki z Holadnii, kupilam jeszcze 6ciopak chusteczek pampers premimium care za 8e!!!Bepanthen,waciczki,naturalna myjke,mate do przebierania,butelki 🙂 przebieraka nie bylo wiec musze zamowic w innym sklepie w centrum 🙂 no i kupilam sobie "materace"poporodowe 😉 ze skrzydelkami i w miare cienkie wiec nie bedzie zle 😉 10par galotow jednorazowych do szpitala 🙂 wkladki do cysiow 😁 ano i jeszcze kupilismy frytkownice i pare rzeczy do kuchni i lazienki 🙂 ogolnie zakupy wypakowalismy do windy na pare razy hehe 😁 ale ciesze sie ze juz prawie wszystko mam 🙂 aby w sobote zamowie przebierak i musze kupic laktator i podgrzewacz bo nie bylo Aventa :P
a Wy gaduly znow musialam nadrabiac 😉 ja proszkow nie uzywam wogole do prania...tylko plyn 🙂 a do dzidzi mam plyn i plyn do plukania Fairy bo w IRL nie ma loveli itd. ale pachnie naprawde bardzo ladnie delikatnie 🙂 Dodi co do artykulu na temat tego ze w bebnie moga byc resztki proszkow czy tez plynu w moim przypadku bo proszku nie uzywam to sie zgodze ale przeciez i tak te ciuszki jak wypierzesz w plynie do dziecka to to nie to samo. to sa jakies sladowe ilosci wiec dzidzi nic nie bedzie poza tym na poczatku i tak ciuszki sie prasuje wiec wszystko bedzie ok 🙂
Nikos trzymam kciuki za usg 🙂 Sibi moja kolezanka ma swoj salon i mowi ze Mamusie przychodza ogolnie wosk nie ma szkodliwego dzialania ale moze np wyjsc uczulenie po takim waskowaniu bo skora jest wrazliwsza w ciazy...
ja tam sie mecze z maszynka do golenia :P myslalam czy by sobie nie zrobic laserowego usuwania 😁 starcza na kilka lat 😁 ale to po ciazy oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...