Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek ładnie z grzywką,grzyweczka jest taka dziewczęca,odmładza a w Twoim wieku to juz konieczne:laugh: :laugh: żartuję oczywiście:P
Ja też mam grzyweczkę ale nie z powodu zbliżającej się 30-stki:P lubię taką fryzkę,jak się kiedyś zbiorę to wkleję fotę
Ja też zapuszczam włosy,miałam juz takie ładne długie,do połowy pleców i coś mnie podkusiło...chciałam inaczej wyglądać na zakończenie podyplomówki i ciachnęłam sobie z tyłu ostro ale teraz już mam do ramion:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos no stara sie robie nie da sie tego uniknac 😁
Madziula no wiesz przeczucie moze Cie nie mylic sama znasz swoje cialo i wiesz co sie dzieje. Skurcz jeden na godzine to nie jest tragedia jeszcze 🙂
wez podwojna dawke magnezu i 2nospy i powinno minac 🙂 chyba ze chcesz zaryzykowac ciepla kapiel bo sa dwie opcje albo Ci ulzy albo sie zacznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No termin masz na druga polowe stycznia jestes juz w ponad 37tyg wiec tak to juz moze byc teraz 🙂
No albo sa to skurcze przepowiadajace i ucichna 🙂
z tym czopem tez dziwna sprawa bo moze zaczac odchodzic nawet na 2tyg przed a i moze odejsc pare godzin przed porodem...choc ten odrazu przed porodem jest juz z reguly podbarwiony krwia...glowka go gory Madziula....a Tobie czop odszedl juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Madziula 😘
ech jak tak czytam to juz mnie cos zaczyna kluc :P nie ma to jak zaczac sobie wkrecac cos...ale fakt mnie tam te klucia dokuczaja od paru dni ale pewnie wszystko jest ok 🙂 Maly pewnie sobie uciska i tyle 🙂 czytalam w ksiazce ktora mam o ciazy ze to norma od ok 30tyg ze miednica boli moga tez bolec kosci pochwy i lonowe i moze pojawic sie klucie w pochwie plus wzmozone oddawanie moczu a ja od kilku dni latam co chwile...
Madziula jestes juz w ponad 37tyg czyli magiczna cyfra zostala przekroczona 🙂 w razie czego zaciskaj nozki do 1stycznia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mamuśki co wy wyrabiacie, nóżki zaciskać proszę 😁
przynajmniej do nowego roku 🙂
a mi tak palce popuchły że musiałam zdjąć obrączkę i pierścionek a ten był prawie 2 nr większy straszne 😞
ale fajnie mój mężulek jutro ma wolne to mi pomoże w przygotowaniu domku na wieczór 🙂
a mi tak źle ostatnio tak podbrzusze boli i w psitce kuje jak ubieram buty, może przefolgowałam w te święta, i te szalone porządki , a ciąza niby nie zagrożona, ale wszystko się może zdarzyć nie ma co szaleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej Kochana pisalam wlasnie i tym ucisku na miednice klucia w pochwie i bol kosci lonowej i pochwy to jest normalne w tym okresie ciazy...ja ten bol w dole brzucha tez mam...czasem lapie mnie tak na doslownie 15sek i puszcza i tak kilka razy na dzien. buty zaklada mi Maz bo sama juz nie potrafie 😞 bo wtedy mam wrazenie ze mi brzuch eskploduje.
Madziula spokojnie dotrwasz do 1stycznia zobaczysz 🙂
odpoczywaj sobie nie chodz za duzo nie przemeczaj sie nospe i magnez lykaj i spokojnie dotrwasz 🙂 to tylko 26godzin w Twoim przypadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wzielam jedna nospe jak narazie i 4magnezy. Zaraz kolejna dawka magnezu...no i luteinke za godzinke wiec mam nadzieje ze bedzie lepiej.Zawsze mam tez dopochwowa w szufladzie jest lepsza ale piecze mnie po niej 😠 dlatego mam podjezykowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja już nie biorę luteiny ale mam i zastanawiam się czy nie wziąć tylko.... to jednak silne jest i zastanawiam się czy tak doraźnie można sobie brać czy nie powinno się non stop i czy takim jednorazowym wzięciem nie zrobię więcej szkody niż pożytku... Czy któraś z Was brała luteinę doraźnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ja uciekam bo wlasnie wlaczamy film 🙂 a pozniej jeszcze musze kumpla odwiezc do domu bo pijaki sie opily i kumpel auto musi zostawic u Nas :P
Madziula trzymaj sie tam dzielnie pomysl ze to tylko 26godzin 🙂 🙂 🙂 niewiele 🙂
A Wy Kochane Lutoweczki dbajcie o siebie i Dzieciatka 🙂 do spisanka rano 🙂
Spijcie spokojnie 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał:
dziewczyny ja już nie biorę luteiny ale mam i zastanawiam się czy nie wziąć tylko.... to jednak silne jest i zastanawiam się czy tak doraźnie można sobie brać czy nie powinno się non stop i czy takim jednorazowym wzięciem nie zrobię więcej szkody niż pożytku... Czy któraś z Was brała luteinę doraźnie?


Luteina dopochwowo jest na receptę.Chyba ,że masz na myśli luteinę pod język,ale ja biorę dopochwowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał:
MyCloud mam tą "dowcipną" na receptę bo wcześniej brałam ale jakieś 2-3 tyg temu odstawiłam a od 2 dni znowu mnie spina i zastanawiam się czy jej znowu nie wziąć?


A jak Ci lekarz zalecił wtedy kiedy Ci wypisał ją na receptę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...