Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aaana kolega nie moze porownywac Ciebie do swojej Zony!!! kazda kobieta jest inna i kazda kobieta radzi sobie inaczej w roznych sytuacjach wiec nie wiem skad u niego takie przeswiadczenie ze bez szkoly sobie nie poradzisz??? Nie wiem czy czytalas jak jedna listopadowka pisala ze jak zaczela rodzic to samej siebie nie poznala i ze wszystkim sobie poradzila. Bo ja kiedys pytalam na wczesniejszych watkach o szkole rodzenia to bylo wtedy kiedy mialam dylemat czy isc czy nie isc tym bardziej ze byla tylko i wylacznie prywatna bo panstwowa no coz juz miejsc nie bylo jak ja bylam w 12tyg ciazy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciaza trwa pelne 40tyg wiec gdybys wybrala inny suwaczek to na koniec ciazy by Ci pokazywal 40+6 a my mamy takie ze pokaze 39+6 i koniec 🙂 i taka jest przewaznie metoda liczenia przez lekarzy 🙂 czyli tak jak mamy suwaczki 🙂 ja uwazam ze jest lepsza bo wiadomo co mniej wiecej jest juz wyksztalcone u Dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uciekam zamowic chinczyka bo glodni jestesmy a gotowac sie nie chce :P a pozniej pomyslimy czy isc do tego pubu choc jak narazie mi sie nie chce. zaczela bolec mnie glowa i boli troszke w krzyzu jak na okres :> ech...sie zobaczy jeszcze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisalyscie o datach kiedy dowiedzialyscie sie o ciazy... ja 26.05 w dzien matki!! 🙂
ja chodzilam do szkoly rodzenia i teraz chyba na nic mi sie przyda przy cc.
mysle ze w zwiazku z tym ze bede miec cc to juz zaczniemy sie "sypac" w styczniu 🙂 i chyba ja bede pierwsza 🤪
ale Wam dobrze szykujecie sie.... a my z mezem mielismy przygotowany zestaw filmow i dobre jedzonko i nic 😞 do tego on ma od srody wolne a ja tu!! a jak wyjde ze szpitala to on pojdzie do pracy i ja caly dzien sama w domu bede 😞 no coz oby moja corunia zdrowiutka byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia
wszyscy, wszystkim ślą życzenia,
przy tej pięknej sposobności
życzę Wam zdrowia, szczęścia i radości! [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/4-202ae7c03792a0a3efa3097d7e4e4867.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze mu pozwola dluzej byc sie zobaczy

dziewczynki wysle Wam moj nr na prv bo mam przykre doswiadczenia z podaniem numeru na "forum" jesli kogos pomine to przepraszam. podeslijcie mi tez swoje zebym miala jak sie kontaktowac w razie czego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zjadlam chinczyka :P padla decyzja ze ok 22giej pojedziemy do centrum pojdziemy sobie gdzies do pubu a po 24tej wrocimy do domciu 🙂
Sibi odpisalam na maila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych chwil z bliskimi a w szczegolnosci z Waszymi Dziecinkami zyczy Anita z Mezem i Olafkiem w Brzuszku 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdy Nowy Rok w życie wkracza
to srebrna gwiazda blask swój roztacza
Niech świeci sobie na gwieździstym niebie i wszystkie życzenia spełnia dla Ciebie
Tego i jeszcze więcej Życzymy Wam przyszłe i obecne mamusie 🙂
Iwona Maciej i Amelka!!! [img size=103]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images-a257e50c279afc5bdd8d55ee98d87af6.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy już o jeden roczek dalej 🙂

hi hi od szampana łyka Mały normalnie mnie skopał 😁

powolutku kładziemy się nynki 🙂

Sibi trzymam kciuki 🙂 wiem co czujesz bo niedawno byłam w szpitalu.

Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego dobrego w tym Nowym 2010 Roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...