Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamy w Nowym Roku !
Mam do Was pytanie, chodzi mi o ruchy dziecka. Czy też odczuwacie ból (oczywiście nie zawsze) jak dzidzia się rusza? Mnie od dwóch dni, a raczej nocy, boli w okolicach jajników. Tak mi się wydaje że dzidziuś się odwrócił główką w dół i wiercąc się zahacza o jajniki i pęcherz co jest dla mnie bardzo bolesne 😞 Czy któraś a Was miała podobnie? Do lekarza idę dopiero 19 stycznia, ale raczej pojadę wcześniej jeśli te kłucia nie znikną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 jestem po ktg wszystko ok na szczescie!!!!!
choc zasnac nie moglysmy to noc minela dosc spokojnie tym bardziej ze to sylwester-jednak proszki dzialaja!!!

iwiokej mysle ze czcac nie chcac bede pierwsza, z tego co pamietam to ja chyba mam najwczesniejsza date porodu a do tego jeszcze to cc ok tydzien wczesniej... zobaczymy grunt ze skurczy juz nie ma

Aga_M witaj
mnie tez czasem boli jak sie rusza, najbardziej w stawach biodrowych tzn w posladkach, ale i z pecherza czasem robi sobie trampoline-ja mam ulozenie posladkowe


jejku jak fajnie ze wymyslili blueconnect :P inaczej bym tu z nudow umarła!!jeszcze jestem sama na sali!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Kochane w tym Nowym Roku 🤪
pieknie slonecznie mroznie 🙂
Jak Wam minal wieczor?
My w sumie wybralismy sie do centrum ok 22 i wrocilismy byla 24-30 😁 do 2giej tv a pozniej nyny :P
dzis samopoczucie dobre wiec wybieramy sie do kina 🙂
Aga witaj 🙂 no tak to juz niestety jest u mnie Olafek jak sie zacznie rozpychac to i łzy w oczach sie pojawiaja...no ale co zrobic :P
co do pecherza ostatnie dni dal troszke luzu ale predzej to az plakalam tak kopal i sie wiercil po nim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!
Sibi nie smuć się Twój mężulek na pewno niedługo do Ciebie zajrzy 🙂 rozumiem że tak ie siedzenie w szpitalu na pewno do przyjemnych nie należy, ale sama wiesz dla czego tam jesteś 🙂
ja poszłam spać po 2 mogło być 2:30, a mój męzulek jeszcze sobie na kompie podłubał godzinkę i też poszedł spać, a zasnęłam jak niemowle, coś ostatnio bardzo szybko się męczę 😞
a dla Was kochane mamusie radości na Nowy Rok i niech maleństwa pozwalają nam troszkę odpocząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Staruszki :P
widzę że ja rekordzistką jestem - poszlam spać o 4tej ! tak się ze znajomymi zagadaliśmy że nie zauważyliśmy kiedy północ przyszła!!! 🤪 W ramach noworocznych postanowień postanowiłam ruszyć 4 litery i idę na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w nowym roku 2010 🙂
wczoraj posiezielismy do 3 i około 3,40 poszlam spac, generalnie było ok, troszke pojadłam , i wypilam szampana picolo truskawkowego 🙂 Troche mnie irytowalo ze caly czas seiedzialam na tyłku z sokiem w reku, a inni a to drinusie, a to piwko, ale cóz za rok ja tez sie napije.

Mam nadzieje ze u Was w porzadku, pozrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i mamy styczeń zatem w przyszłym miesiącu będzie nas słychać:laugh:
U nas Sylwester miły,przed Tv z lampką dobrego wina a o północy spotkanie sąsiedzkie na placu zabaw, fajerwerkowy pokaz i życzenia.
Nie mogę uwierzyć,że to już styczeń 🤪
a swoją drogą styczniówki mają ładne tempo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byli tesciowie z obiadem pojadlam i leze 😉 bo co tu mozna robic.... moja mala ma wlasnie czkawke :P

to jest moj 6 pobyt w szpitalu w zyciu i 3 w tej ciazy ale tak to mi sie jeszcze nie nudzilo!!

sylwestra spedzilam razem z B. do 23 pozniej poogladalam fajerwerki przez okno i ok 1 poszlam spac bo juz mi kazali wszystko wylaczyc :P dzis specjalnie nie chcialam dlugo spac zeby nocke przespac bo jutro kolejny nudny dzien :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na wypiłam 1/3 lampki szampana i myślę że to dużo ale piłam bardzo powoli przez te 2 godzinki zanim poszłam spać 🙂 to ten alkohol nie był tak odczuwalny dla niuni 🙂 miałam jeszcze piwko bezalkoholowe, ale już nie piłam bo jakoś tak ochoty nie miałam, mąż za to wypił sobie 3 drinki ale takie słabiutkie, nie chciał wcale bo sam nie chciał, no i musiał wziąć kacówke bo on nawet po piwie ma kaca 😁 tak to jest jak to się pije od Święta 🙂 ale na szczęscie nic mu nie było rano 🙂
teraz się lenimy i tak cały dzień planujemy, obiadu nie robimy bo tyle jest jedzenia, a wyrzucać nie będę
miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bede nic robic!! wlasnie z siostra sie umowilam na zakupy tzn ja robie liste a ona idzie kupic!! 🙂 pozniej "ubierze" mi posciel i lozeczko dla malej ....
do konca 37 tyg mam lezec i brac leki wiec musze wytrzymac i nie ma co gadac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://kartki.onet.pl/1949,,,,,nowy_rok-nowy_rok,kartki.html

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość,
miłość, pomyślność i spełnienie
wszystkich marzeń a gdy się one już
spełnia nich dorzuci garść nowych
marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...
Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz...

Wszystkiego ukochanego w Nowym Roku życzy TITINKA z Filipkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilismy do domku do kina pojdziemy raczej na 9ta wieczor bo teraz nie grali tego na co chcemy isc. A mnie stopa boli od 3dni caly duzy palec poduszka pod nim i cale sciegna dookola chodzic nie moge normalnie 😞 nie mam pojecia od czego to. Wstalam 3noce temu i tak juz mialam wiec nie mam pojecia. A nie przypominam sobie zebym sie gdzies uderzyla 🤨 spac mi sie cos chce chyba sie kimne bo do filmu jeszcze duzo czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuchole:P
no i mamy 2010 rok 🙂 szok, jak ten czas ucieka..
Popatrzyłam sobie dziś na styczniówki i już 4 rozpakowane 🤪 Boże za chwilę przyjdzie na nas kreska 🙂
Sylwka spędziłam u mamuśki, był brat z dziewczyną i jej 5-letni synek - dzieciak jest poprostu niesamowity, taki mały profesorek 🙂 o 1-wszej byłam już w łóżku i smacznie nynałam 🙂
Sibi trzymam kciuki obyś doleżała tego 37tc! I wróciła do domku, Iwiokej dobrze napisała, że w domku też się ponudzisz ale te domowe nudy są o niebo przyjemniejsze niż te szpitalne. I uważaj żeby to dyrygowanie Ci w krew nie weszło 🙂
A my dopiero wróciliśmy z mężulem od rodzinki, odwiedziłam moją babcię, nie byłam u niej 3 miesiące!(ze względu na to, że musiałam leżeć 😞)ale teraz czuję się super i mam nadzieję, że już tak pozostanie do rozwiązania 🙂
Jutro biorę się za prasowanie, jejku a ile tego jest!
Anitek a nie stąpnęłaś krzywo tą stopą? a może to kolejna nieznana nam jeszcze ciążowa dolegliwość?
Idę się najeść, taka mi ochota przyszła na jajka w majonezie i szyneczka do tego.. mniam..mniam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Witam gorąco w Nowym Roku 🙂
Sibi zaglądając dzisiaj na forum cały czas myslałam czy Ty przypadkiem już rozpakowana nie jesteś, ale mi ulżyło jak przeczytałam, że z Tobą i Maleństwem wszystko ok 😆
Odpoczywaj sobie do tego 37 tygodnia, czas szybciutko zleci 😉
My na Sylwestra byliśmy u znajomych i pobalowaliśmy prawie do 4:P dzisiaj dochodzimy jeszcze do siebie, a jutro zabieramy się za sprzątanie pokoiku dla niuńki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maz wlasnie pojechal do domku
na sali mam towarzystwo-2 nowe dziewczyny 15 i 26 tydzien

w sumie to sie nam udalo bo mamy 20 tyg urlopu maciezynskiego i nasi panowie dodatkowe 7 dni ulopu 🙂 moj juz rece zaciera ze bedzie mogl ze mna dluzej posiedziec jak bede po cc

mona mamy sie calkiem dobrze i bardzo dziekujemy za troske :*
wogole dziewczynki fajnie jak sie tak czyta ze ktos sie martwi i mysli dzieki podtrzymujecie mnie na duchu :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi super że masz towarzystwo, przynajmniej bedzie Ci raźniej 😉 Też nie znoszę samotności, dlatego po porodzie nie wybieram osobnego pokoju, bo lubie towarzystwo 🙂
Właśnie, a wiecie o co chodzi z tymi 7 dniami dla ojców, czy trzeba będzie dostarczyć do zakładu jakieś dokumenty, czy to jest urlop 100%płatny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
urlop jest 100% platny i mozna go wykorzystac zanim dziecko skonczy rok
jedyne czego nie wiem tak do konca to czy moze sie pokrywac z maciezynskim czy moze byc wziety po zakonczeniu a chyba wystarczy podanie bo akt ur daje sie juz przy okolicznosciowym
moj i tak bedzie musial wziasc opieke nade mna po cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie jak samopoczucie?
Sibi jak sie czujesz??? mam nadzieje ze lepiej 🙂
ja cos mega wzdeta jestem brzuch to normalnie jak balon mam a sama nie wiem po czym bo jadlam to co zawsze...
nie chce mi sie do kina isc bo mnie brzusio meczy wiec nie mam ochoty siedziec gdzies poza domciem.
Jejkus 15 i 26tydzien ciazy wierzcie mi nie chcialabym sie cofnac za zadne skarby swiata...jak sobie pomysle jak wiele razy sie martwilam tak bardzo ze dzidzia jeszcze za malutka...teraz juz jest lepiej bo wiadomo dziecinka wieksza to zawsze w razie czego moga uratowac...
jejkus jakiego mam lenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...