Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaana napisał:
właśnie na takie spinanie jak mam teraz - 2x1tabl a potem tylko rano 1 tabl Jak przestanie spinać (przestało) odstawić zupełnie. Więc odstawiłam i było super do wczoraj 🤔


No to jak powróciło to jasne,że weź.Jeśli jednak masz wątpliwości zadzwoń do lekarza swojego,ale myślę,że spinananie wywoła więcej szkody niż ta luteina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie :*

Nie moge uwierzyc ze to ostatni dzień tego roku 😁

Dzisiaj mielismy okropną noc, nie dość ze pies co chwile wychodził na dwor bo biedaczynę męczyło coś na żołądku to jeszcze dostałam takiego bolu w dole brzucha jakiego jeszcze nie mialam. Normalnie jak na okres tylko trochę silniejszy, tak jakby mi mrowilo, brzuszek był twardy :/ Momentami to bardzo mocno bolało no i jak mnie taki bol chwycił to trzymał z 10 minut i puszczał ale nie tak aby nic nie czuc. Poszlam do wc bo sie wczoraj wogole nie wyprózniłam no i po 2gim razie mi ulżyło trochę. Nadal delikatnie bolało no ale nie juz tak mocno. Eh ok 4 rano bol poscił całkowicie a zaczęlo sie coś kolo 2-giej. Mysle ze to te skorcze przepowiadajace no i narazie nie dzwonie do ginka bo od tej 4-tej nic mnie nie boli. Najwyżej jak znow zacznie pojade do szpitala. Ale wierzcie mi normalnie myslalam ze bede rodzic juz - jakis lęk mnie dopadł. A mąz biedny wykonczony bo całą noc z psem latał na dwór 😞 Ehh miejmy nadzieje ze to nic groźnego. A profilaktycznie kupie w aptece nospę.

mam nadzieje ze u Was było w miare dobrze 🙂
jakies wiesci od Sibi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i Wszystkim Mamusiom i ich rodzinom życzymy :

W Nowym Roku 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości. I przede wszystkim pomyślego rozwiązania i zdrowych pociech 🙂 🙂 😁 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Clipboard01-ce6502d91c35ea442ce9c05d7000ff88.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Klaudia trzymaj nogi zaciśnięte bo to co piszesz to tak mi porodem trochę zalatuje, a w takiej sytuacji i pies mógł się denerwować i tak reagować, jednak z drugiej strony może to nic nie znaczyć więc nie stresuj się ale bądź czujna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!
my miałyśmy spokojną noc, mała zaczyna przesypiać całą noc tylko jak się kładę to się chwilkę poprawia, zato w dzień ma więcej momentów na szaleństwo 🙂
Klaudia, jak ja bym miała takie bóle to już bym była w szpitalu, strasznie panikuję 😞
a Ty się trzymaj dzielnie i jak jeszcze raz Cię to dopadnie to pędem do szpitala żebyś nie urodziła za szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No stresik to był w nocy. Ale teraz jest spokój, miałam delikatne rozwolnienie wiec moze to też przez to ten bol bo tak samo bolało własnie przy rozwolnieniu, no i okresie. Ale wykupkałam sie i było w miare okey. A nażarłam się jak świnka na wieczór czekolady i chyba jakieś zaparcie było. Ehh ale dupny temat od rana :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pozostańmy w dobrych nastrojach w tym dniu, bo jaki Sylwester taki cały rok 🙂
no Klaudia wyobrażam sobie jakie to musiało być stresujące, ja zauważyłam że mam coraz częściej te skurcze bezbolesne, jak cały brzuszek się robi twardy na 2 min i puszcza, ale nie damy się za szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki!
u mnie noc też nieciekawa ale już się przyzwyczaiłam :/

brzuch nadal spina choć mniej (a w końcu nie wzięłam tej luteiny tylko 2 nospy i kąpiel) myślę że to mogło być z przemęczenia i nerwów (teściowie mnie ostatnio baaardzo irytują a w święta musiałąm trochę z nimi poprzebywać)+wczoraj przygotowywałam zarełko na sylwestra zamiast odpoczywać

Zadzwonie po 12 do ginki i zapytam się co robić / mam nadzieję że odbierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj pisałam że w lumpkach są wyprzedaże i wszystko po 2 zł ale nie mogłam wkleić fotek bo poszło wszystko do pranie, wiec dzisiaj wkleję
nr1 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PC310847.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...