Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tez uciekam doprowadzic sie do ladu i uciekamy do CH chyba ze walne prosto z mostu ze ma sobie cos wybrac na imieniny :P On i tak o nich nawet nie pamieta ze ja ma wiec i tak bedzie zaskoczony :P
Do spisanka pozniej Brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski

ja na nogach od 8, zaliczylam juz sklep 2 razy, zrobilam 2 sałatki na wieczór i padam znow na cyce 🤪 🥴

Jakos sie nie nadaje do takich zmudnych robót 😞 a jeszcze musze przy sobie co nieco zrobic na wieczór, wogole mi sie niechce nigdzie isc 😞 pewnie skonczy sie tak ze po 24 wrócimy do domu, bo bede padnieta, a z pijanymi tez mi sie za bardzo gadac nie chce 😞 choc mój mi obiecał ze wypije tylko 3-góra 4 piwka,wiec mam nadzieje ze bedzie ok.

Po wczorajszym praniu, sprzataniu padłam jak muszka do wyrka, jakos za duzo chyba sobie nakładam roboty ostatnio, trzeba zwolnic tempo.

A co tam u Was kochane ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek z tym cc nie do końca tak jest, bo na pewno są większe ryzyko komplikacji, po za tym jak cię źle zszyją to ślad będziesz miała okropny, moją koleżankę tak zszyli, z jednej strony super a z drugiej przy nacięciu uciekł mu skalpel i ma taką pomarszczoną skórę. Ja na początku chciałam na cc, upierałam się wręcz, ale moja lekarka mnie przekonała do naturalnego. Po za tym faktycznie szybciej się dochodzi niż po CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski
wczoraj cały dzien prałam ciuszki małego a teraz patrze ze to trzeba wyprasowac
tragedia 😲 mogłam prac stopniowo hmmm....
a dzis wieczorem jedziemy do znajomych troche mi sie nie chce
ostatnio duzo sie mecze i na dodatek siedzeniem a w domciu mogłabym sie rozłozyc na kanapie
pewnie jakos wrócimy po 24

a słuchajcie macie może taki ból jakby szczypanie wzdłuż pionowo obok pępka
normalnie nie tak boli przy każdym schylaniu, jak sie dodtykam, jak sie smieje itp.
wczesniej tez to miałam ale mniej i inny ból i gin mmi powiedziała ze to mięsień brzucha sie rozciaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!! maz mi laptopa przyniosl, a siostra net pozyczyla 🙂
bardzo mi sie milo zrobilo po przeczytaniu Waszych postow-dzieki za troske
wczoraj jak przyjechalam to mialam ktg i okazalo sie ze te bole brzucha co mialam to byly skurcze, do tego szyjka mi sie zaczela skracac, brzuch jak kamien i ta mala masa! wiem ze to nie jest jakas tragedia ale jednak za malo wazy!
po przyjeciu dostalam kroplowke na cala noc i pol dnia-masakra!czulam sie od niej fatalnie!ale na szczescie juz jest lepiej!
tak po cichu licze ze w poniedzialek wyjde!! nie mam nic przygotowanego dla malej! torba nie spakowana....

rodzic bede przez cc bo mala jest glowo do gory + to spojenie wiec jak sie wszystko uda to za miesiac juz bedziemy we 2!!

leze sama na sali! na calym oddziale jest moze z 10 kobiet ale czesc idzie do domu wieczoram!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kikos nie chcę cię straszyć, ale Sibi też miała takie kłucie koło pępka i wczoraj pojechała do szpitala, bo ponoć mogła urodzić, ale nie wiem może Ty masz inaczej oby 🙂
dziewczynki a jasie nie mecze, bo też miałam gdzieś jechać na jakiś bal ale stwierdziłam ze lepiej się będę czuła w domku z mężem kiedy chce siadam i spać też a prawie nic mnie to nie będzie kosztowało a stroić się nie muszę zbytnio bo nawet nie mam takiej wielkiej sukienki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzuch mi jeszcze twardnieje ale juz nie boli!! i na szczescie ten okropny bol kolo pepka minal!!!!!!!!! mam leki wiec sie wszystko poprawia!! mysle ze w poniedzialek mnie zbadaja, zrobia USG i moze do domu puszcza!!!!!!!! oby!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi zostaw nam swój nr tel., 🙂
bardzo się cieszę, że już lepiej i nie pchaj się tak do domku, w szpitalu jakby co to zawsze jesteście bezpieczniejsze. Pewni dali Ci fenoterol w kroplówce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIBI super sie ze odezwalas 🙂 no wlasnie maila Ci pisalam zebys Nam zostawila swoj nr tel zeby byl z Toba kontakt 🙂
Ciesze sie ze z Wami juz lepiej 🙂 no i rzeczywiscie lepiej troszke w szpitalu posiedziec i dojsc do formy niz wrocic do domu i za chwile w pospiechu do szpitala. Uwazaj tam na siebie 🙂
A ja zrobilam sobie henne na brwi i wygladam jak klaun 😁 🤪 juz mam kremik nalozony i sobie poczekam z godzinke az zejdzie :P i tak mi sie nie chce nigdzie wychodzic...tzn i mi sie chce i mi sie nie chce :P
ot tak sobie taki len ze mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka byla chyba cos 2dni temu jak sie nie myle...Ona ma cos problem z dostepem do kompa z tego co pisala...
Urodzila sie kolejna Styczniowa Dziewczynka 🙂 a juz kolejna Mamusia jest w szpitalu bo jej wody odeszly 🙂 ale super nie? urodzic w sylwka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisala do jednej ze Styczniowek ze lekarz jej obiecal ze po polnocy bedzie rodzic 🙂 ja nie moge ale super 🙂 codziennie jedne Dziecuszko sie u Nich rodzi 🤪 extra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie dnia porodu nie wybierzesz - najważniejsze że dziewczyny całe i zdrowe i mają przy sobie dzieciaczki

Rozmawiałam przed chwilą z kumplem którego dziewczyna wczoraj urodziła 🤪 śliczną dziewczynkę i mówił że bez szkoły rodzenia byłoby ciężko .... Zastanawiam się czy może nie pójść jednak... no a dziewczyna biedna męczyła się aż w końcu zrobili jej i tak cesarkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiekszosc kolezanek nie chodzilo do szkoly rodzenia i sobie poradzily. Ja tam tez sie nie wybieram nigdzie 🙂 poza tym uwazam ze wszystko zalezy od osoby i charakteru bo przeciez podczas porodu polozna czy lekarz mowia co masz robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazam. Poza tym szkola rodzenia no coz inaczej jak sie jest sam na sam a inaczej gdy sie jest w grupie gdzie jest 20osob...jakos mnie to nie przekonalo stad decyzja o niechodzeniu do takiej szkoly. Tu przy porodzie ma sie osobny pokoj swoja polozna i nikt nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...