Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
he he he Dodi ksiądz to najmniejszy problem 🙂 Przecież nie musi wiedzieć że Wy bez ślubu 😁 he he :P

A te niteczki z tego co opisujesz to faktycznie moze być odchodzący czop - tylko jak jest już lekkie zabarwienie krwią to ponąc na kilka godzin przez porodem tak czytalam. No ale to nie u kazdego musi tak byc Kochana wiec sie czasem nie stresuj.
Co do wagi to ja tez nie wiem ile ma Maly bo ostatnio mialam USG w 32 TC - ale coś gin przebłąkiwał że przed samym porodem mi zrobi czyli moze teraz 2.02 na wizycie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi jak jesteście tam zameldowani to na pewno wie że jesteście bez Ślubu , ale niema co się martwić niektórzy księża nawet nie zwracają na to uwagi , ale na pewno zapytają o chrzest małej gdzie i czy??
Nawet bym powiedziała że lepiej ze przyjdzie teraz i wszystko sobie wyjaśnicie , niż by miał robić problem przy załatwianiu chrztu dla małej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się coś pofikało wizytę mam na 3.02 na 15 🙂 Jak dotrwam hi hi :P Nie musialabym wcale już tam jechac 😁 😁

wlasnie wymysliłam jaką dekoracje oprocz lampki księżyca i gwiazdek fluorescencyjnych dokupię Filipkowi 😁

patrzcie 🙂 Bedzie wisiec nad łóżeczkiem 🙂
http://allegro.pl/item886027464_kubus_puchatek_kolorowe_literki_promocja.html

tylko mysle czy wybrać Filip Filipek czy Fifi 🙂
doradźcie coś 😁

ja zmykam do Ikea po lampkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie ja wlasnie wrocilam spotkalam sie jeszcze z kumple na kawce bo juz pewnie nie bedzie okazji...nocka srednia bolala mnie nerka a do tego brzusio rwal na dole.
Zawiazlam ten mocz i w piatek na wizycie beda wyniki wiec zobaczymy co tam wyjdzie.
Stopy spuchniete dlonie tez i ledwo chodze...JaiHo dziekuje za przekazanie wiadomosci od Mony 😘
CandyMonka lap oklaska za 37tydzien donosicielko :P
no i dobrze zrobilas z ta organizacja moze oni cos zaradza na darmozjada.
Iwiokej ciesze sie ze juz nie leci 🙂
Madziula trzymam kciuki zeby szybciutko poszlo 🙂
Dodi Ty tez widze z tym swedzeniem masz 😞 biedna...
Ja wlasnie pije mleczko bananowe i ledwo patrze na oczy taka senna jestem 😞
Buziaczkaa ciesze sie ze Dzidzia sie rozwija 🙂
Malalena glowka do gory ja tez zaczelam lapac dola ze moze nie bede mogla rodzic SN ale w tym momencie najwazniejsze dla mnie jest zdrowie Synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo a parcie na dolna czesc miednicy mam 3ci dzien z rzedu i mam problem chodzic to tak boli 😞 zrobie pare krokow i robie przerwe bo nie moge z bolu...i wlasnie lekarz mi mowil wczoraj na wizycie ze Maly jest juz nisko stad ten bol...a mam wrazenie jakby mi mial zaraz wyleciec 😉 ale to jeszcze nie pora :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
...a dzis zauwazylam na majtkach w śluzie czerwone niteczki krwii bardzo małe, czyzby to ten czop sie juz szykowal powoli albo szyjka rozwierała, cholercia wie,...


Dodi_W to zapewne ten czop, wtedy właśnie mogą pojawiać się takie cieniutkie niteczki krwi, śluz podbarwiony krwią itp.

Dzis od 15.30 chodzi u nas ksiadz ciekawe co powie jak zobaczy mnie w ciazy i nas bez slubu hihi , na pewno zdam relacje


U mnie ksiądz chodzi w sobotę 🙂 a my mamy ślub tyle, że cywilny a nie kościelny, więc pewnie będzie kręcił nosem. To nasza pierwsza kolęda w nowymi mieszkaniu, więc może być ciekawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra zmykam się szykować do gina. Licze na jakieś miłe słówka od niego.
Potem czeka mnie szereg badań. Dzisiaj np. siusiam cały dzień do słoika - tzw. dobowa zbiórka moczu - i potem to badają. Trochę uciążliwe, bo gdzie nie wyjdę muszę mieć ze sobą coś na siuśki, ale co, jak trzeba to trzeba. Jutro znowu krew, posiew moczu i wiele innych.
Na szczęści już nie dużo zostało.

Miłego popołudnia i wieczorku.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malalena ja wlasnie to mialam od wczoraj przez 24godziny i dzis zawozilam. U mnie badaja znow bialko ktore niestety jest w moczu 😠 😠 😠 😠 😠
Powodzenia na wizycie i daj znac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś dobre - "w oczekiwaniu na czopa":P

Ja tam czekam na Naszą Kochaną kruszynkę 🙂 aż dziwne, że jeszcze Go nie ma z Nami. A tak się pchał cały czas na świat 🙂

Zajrzę później jeszcze do Was, bo teraz śmigam do babci 🙂
Spokojnego popołudnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale widze sie ladnie wszystkie nakrecamy na wszelkie oznaki porodu 🙂)
A od czopa do porodu to moze byc jeszcze dluga droga niestety, ale ...moze byc tez kilka godzin 😉
Swoja droga takiej szkoly cierpliwosci w zyciu nie mialam 😉
Staralam sie cos porobic w domu, nawet jakies prasowanie zrobic, ale cos mi nie idzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie!
JA staram się nie wyczekiwać objawów porodu bo bym chyba zwariowała i miała same nieprzespane noce - kilka razy w nocy budzą mnie skurcze no ale jakbym za każdym razem czekała czy pojawi się następny i zaczynała liczyć przerwy to chyba musiałabym przestać spać 😉
Tak czy inaczej ostatnie 3 tygodnie to chyba najdłuższe w moim życiu były. Zobaczymy ile jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ho ho...widzę że powoli atmosfera się nakręca 🙂
Ja jakoś żyję chwilą i nie doszukuję się objawów 🙂

Dodi wiem co czujesz ja tak mam od 14 stycznia i wciąż się drapię-miałam robione badania aby wykluczyć cholestazę ciążową-wykluczono.Potem byłam u dermatologa i powiedziano mi,że albo mały uciska na wątrobę(i tak może swędzieć do końca ciąży)albo przegrzałam organizm.Zrobiono mi maść na zamówienie i jakąś emulsję kupiłam w aptece ale nie pomaga.
W niedzielę byłam na spotkaniu z położną i poleciła mi puder w płynie z mentolem i jest ciut lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja po ktg jakies małe skurcze mam ale nieregularne:P no i tetno malutkiej w normie tylko niunia moja wcale sie nie ruszała a jak tylko wyszłam z gabinetu to odrazu dała sie we znaki hehe i kazali mi przyjsc jutro 😠
pytałam o ta zamknieta porodówke i rzeczywiscie od 1-7 lutego bedzie zamknieta! wiec nie wiem juz sama gdzie bede rodzić 🤨 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja po ktg jakies małe skurcze mam ale nieregularne:P no i tetno malutkiej w normie tylko niunia moja wcale sie nie ruszała a jak tylko wyszłam z gabinetu to odrazu dała sie we znaki hehe i kazali mi przyjsc jutro 😠
pytałam o ta zamknieta porodówke i rzeczywiscie od 1-7 lutego bedzie zamknieta! wiec nie wiem juz sama gdzie bede rodzić 🤨 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie wlasnie wstalam...spalam jak zabita i nadal chce mi sie spac ale wstalam bo pozniej w nocy bedzie problem. Ja jedyne co drapie to dekolt i brzuchol no i po kapaniu nogi ponizej kolan ale to juz raczej od cieplej wody :P bo swedzi odrazu po kapaniu i przechodzi do 30min po :P
no ja tam w sumie nie doszukuje sie zadnych objawow co ma byc to bedzie 🙂
jak narazie to obserwuje siebie zeby w razie czego pojechac do szpitala i tyle. i tak sie kulam jak pingwinek...
ale cos sie wlecze ostatnio ten czas bo nie moge juz teraz kompletnie nic robic wiec sie ciagnie jak...
no ale coz...tyle tygodni sie czekalo to te ostatnie jakos sie da rade wytrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...