Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Martus ja tez mam tak w nocy z dlonmi nie moge zgiac ani nawet spuczki dobrze nacisnac bola mnie palce jakbym miala siniaki na nich...w dzien jest troszke lepiej...
i nie mam na to rady :P
co do wagi to masakra ja tez waze 83kg a to daje 20kg na plusie waga idzie w gore bardzo szybko ale to wina zatrzymania sie wody w organizmie i na to nie ma ratunku tylko porod.
ja sie martwilam bo nie jadlam jakos duzo ostatnio i lekarz mi powiedzial ze : luteina a drugie wlasnie woda w organizmie....AAAaaaa no wlasnie od dzis biore 2xdziennie zamiast 3xdziennie.
bo i tak mam brac tylko do wtorku wiec stwierdzilam ze lepiej zmniejsze dawke zeby pozniej nie czuc tego szoku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

CandyMonka ja dzis jak wstalam rano to bolaly mnie cale zeby tak rwaly jakbym dopiero co aparat miala sciagany...ale po ok godzinie przeszlo...i wlasnie nie wiem hehe chyba ze w nocy zaciskalam szczene 😁 ale mnie to nie bolalo tak zeby brac srodki poprostu takie odretwienie...i mialam juz tak nawet jak nie bylam w ciazy.
ale kurcze moze zadzwon do lekarza swojego bo moze masz zapalenie dziasel albo cos?
Martus no wlasnie ja sie sama zastanawialam bo niby skurcze bola jak na okres itd. a mnie wtedy tak bolalo i brzus twardy ale nie pokazalo nic hehe 😁
ale co tam jak przyjdzie czas to i skurcze sie pojawia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dziewczynki spadam spaćku 🙂

Mami mi jeszcze masażyk stóp zrobi kochana 🙂

Spojrzałam w necie na ten lek na opuchnięcia i kosztuje 32zł..kurcze czemu te leki są takie drogie eszz 🤨
Musze jeszcze szczepionkę jutro kupić za 40zł i witaminki za następne 30zł i stówki nie ma 🤨

Dobranocki miłej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek u Ciebie oprócz ciąży nerki robia swoje jeśli chodzi o zatrzymanie wody
Widzę,że nie tylko ja i Dodi dobiłyśmy do 20kg ale cóż...taki stan...teraz to i tak bez znaczenia kilo plus czy kilo minus,ważne,że dzieciaki są zdrowe 🙂

Candy Monka ja też mam te tabletki Cyclo i super szybko zeszły mi opuchnięcia nóg,dosłownie po 2 tabletkach ...brałam kilka razy i odstawiłam bo nie było potrzeby więcej łykać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej - sorki że się wcześniej nie odezwałam ale nie miałam sił.
Przed 11 wyjechaliśmy,byliśmy na miejscu za ok. 10 min.
Lekarz kazał mi się przebrać w koszule i czekałam na miejsce bo szpital zapchany!czekałam aż do 15:00 brak słów.Zrobili mi lewatywę i mam skurcze nieregularne ale bardzo mocne.
Lekarz powiedział że jak nie urodze do 12:00 to jutro dadzą mi dopiero kroplówkę.A teraz właśnie wróciłam z piłki i prysznica.
I jestem zmęczona bardzo więc kończę ide spać już o ile zascne..Dziewczyna z sali jest 8 dni po terminie i miała wypadek samochodowy ma złamaną rękę i szram nad okiem..biedna tak mi jej szkoda strasznie się męczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa no i dzis odebrałam wyniki,mocz rewelacyjny,w morfologii trochę niedociągnięć ale może byc to wina tego,że jestem tuż po przeziębieniu no i krew nie była pobierana na czczo ale myślę,że takie drobne odchyły od normy mogą być 🥴
Jeszcze tylko w piątek ginek zrobi mi wymaz i dosyć badań! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyclo 3 fort - chyba Aaanie albo Nikosiowi lekarka przepisała te tabletki. Jak tak dalej pójdzie z tą opuchlizną to też spytam gina w piątek czy mogę je zażywać, bo naprawdę te palce to masakra, tak jak Anitek piszesz nawet ciężko spłuczkę uruchomić..

A ja teraz normalnie jestem roztrzęsiona.. Mój M. pojechał autem w miejsce, z którego przesiada się do chłopaków w busa (w sumie to może 0,5km od Naszego domku, ale stwierdził, że jest tak zimno że podjedzie ten kawałek), i mówi, że tak czekał w Naszym autku a tu nagle podszedł do auta jakiś facet w wojskowym długim płaszczu, w kapeluszu i jakiś wojskowych butach i przytknął mu głowę do szyby w aucie.. Marcin spojrzał na tego kolesia a On cały wygolony, nawet brwi nie miał.. Mówił do niego żeby odszedł a on nic, dopiero go uderzył drzwiami (bo nie mógł wysiąść z auta) to troszkę odszedł, ale cały czas się gapił na M. M. mówił, że takieo strasznego człowieka w życiu nie widział i do teraz dojść nie może do siebie.. a ja zaczęłam się bać.. wrrr.. mam nadzieję, że to nie żaden uciekinier z więzienia.. boję się normalnie siedzieć sama..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula trzymaj sie tam dzielnie!!!!!ech ja nie wiem czemu oni tak mecza tymi kroplowkami 😞 czlowiek placi takie ubezpieczenie itd a im szkoda zel aplikowac ktory jest skuteczniejszy!!!Mam nadzieje ze urodzisz juz wkrotcce i zapomniasz o tym bolu i wszystkim 🙂 Trzymaj sie tam Kochana!!!!
a tej dziewczny to rzeczywiscie szkoda 😞 ale bardzo dobrze ze nic sie nie stalo powazniejszego i ze dziecko zyje bo to juz wogole tragedia 😞
CandyMonka odpoczywaj sobie dobrze masz z Mamusia :P
Nikos ja sie nie przejmuje tymi kg bo nawet ich nie widac i dlatego tez lekarz mowil ze mam sie nie przejmowac bo po ciazy jak woda zejdzie to wszystko wroci do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus a moze to jakis czlowiek po chemii??? bo skoro nie mial brwi itd. moze jakis chory i wiesz moze cos do tego z glowa mial nie halo???nie boj sie jestes w domku! a Twoj kiedy wraca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos gdyby to byl tluszcz to bym sie przejela ale tak naprawde mam brzuch i tylko troszke uda grubsze choc sama juz mysle czy to nie od tej opuchlizny bo te nogi to tak nagle sie zrobily tak samo jak i waga...nawet 2kg na tydzien na plusie...przy ograniczeniu jedzenia...stad wlasnie jak zauwazylam ze nie ma to nic wspolnego z jedzeniem powiedzialam sobie ze nie interesuje mnie juz to jem to na co mam ochote i tyle w temacie...a tyle ile mi zostanie to trzeba bedzie zrzucic i bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikoś2010 napisał:
Ja kiedyś jechałam autobusem z takim rozchwianym gościem...miał piżame szpitalną,gołe nogi i całą poparzona twarz,wyglądał tak jak się można domyślać...i oczywiście usiadł obok mnie 🤪
Freddie Kruger hahaha :P ogladalyscie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek też tak pomyślałam, ale Marcin pytał czy potrzebuje pomocy, bo wiesz to różnie bywa, a ten koleś nic się nie odzywał.. Jestem sama do 7 rano 😞 zaraz wezmę coś na spanie, wsadzę głowę pod kołderkę i spróbuję zasnąć..

Madziula trzymam kciuki bardzo mocno za Was! Prześpij się jak da radę, to napewno Cię wzmocni!
Ostatnio gdy leżałam w szpitalu, dwie dziewczyny miały wywoływany poród równocześnie.. Podłączono im po kroplówce o 6:45 i nawet po pół im nie zleciało jak dostały porządnych skurczy.. szły "łeb w łeb", pierwsza dzidzia urodziła się o 11, druga o 11:20 🙂 będzie dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek co do jedzenia to masz rację...u mnie jest tak samo..mimo ograniczeń waga szła w górę więc doszłam do wniosku,ze tak ma być 🙂

Martuś tylko się nie nakręcaj z tym facetem,do Ciebie nie przyjdzie 😘 poza tym agresywny nie był tylko zagubiony...
śpij spokojnie i nie myśl o tym 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś nie chciałam wystraszyć żadnej z Was, ale normalnie do teraz trzęsę porami, najchętniej pojechałabym do mamy ale boję się nawet z chaty wyjść.. ehh.. żebym tylko z wrażenia nie zaczęła rodzić 🤪 No, mam nadzieję, że nie przyjdzie!!!

A z jedzeniem też mam tak jak Wy, ograniczałam się jak zobaczyłam, że moja waga zaczęła "świrować" ale to i tak nic nie dało.. pewnie to prawda, że to przez tę wodę w organizmie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zniklam na chwilke obieralam pomelo 🙂 mniami hehe :P
Nie nakrecac sie na noc hehe 😁 ja mam takie koszmary ze i tak nic nie zmieni hehe 🙂
Martus spokojnie poloz sie i zasniesz 🙂
Jejkus ale wspolczuje Ci ze Twoj nocki robi 😞 strasznie tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana a moze na zoltaczke sie bedzie szczepic??? nawet nie wiem ile kosztuje taka szczepionka nie pamietam. ja sie szczepilam jakies 7lat temu.
Martus nie sraj w galotki heheh :P sama nie jestes :P Masz Dzidzilka w brzusiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...