Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja wlasnie wrocilam 🙂 kupilam nowe butelki i zobaczymy jak sie sprawdza :P
Maly wlasnie zasnal na mnie i odlozylam go do kolyski to nawet nie zczail ze go przelozylam taki padniety 😉

Mezus bedzie za jakies 2godz :P

Maly sie kreci hehe przechwalilam 😉

Przyszly mi pasy do Malego super sa 🙂
o takie : http://www.amazon.co.uk/Tomy-Seasons-Freestyle-Premier-Carrier/dp/B001F7AGLK


naprawde extra 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? od porodu mialam tylko 3dni bez plamien i od 3dni mialam brazowa wydzieline a od dzis znow swieza krew...no trafia mnie normalnie bo ile do jasnej cholery to moze trwac??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂
mały obowiazkowo na cycu 🙂
jak zasnał o 13:30 tak obudził się o 17:30:P wiec ja w tym czasie dostałam jakiegos powera i pomyłam okna, odkurzyłam, zmieniłam firany, w miedzy czasie obiad dla M., zrobiłam poprostu generalny porzadek 🙂 sama sie dziwie, ze tak mozna hehe..

Anitek, a moze to Twoje plamienie spowodowane jest sexeniem sie? mi po "pierwszym razie" poleciała taka czysta krew i do dzis mam taka zółto-brunatną wydzieline.. we wtorek ide do gina..

Pasy fajne, tylko czy Olaf bedzie chcial w nich przebywacz? mam cos podobnego i Igorowi zupelnie sie to nie podoba..

zmykam,buziaki, papa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
Martuś dziękuje za troskę 🙂
a my od poniedziałku do wczoraj do 14 byłyśmy znowu w szpitalu, ale jak sie okazało zupełnie niepotrzebnie 😠 ale sie wściekłam bo byłam w poniedziałek na kontroli lekarskiej z mała bo mnie zaniepokoiło że mała ma 37 st. gorączki , teraz to wiem ze to nie gorączka u tak małego dziecka, może byc do 38,5 ale nie miałam bladego pojęcia, ok. poszłam do tej pediatry i mówi mi że ma zaczerwienione gardło, i dziwnie zbyt ruchliwe jelita, więc znowu skierowanie do szpitala 😞 ale tym razem byłam z nią cały czas i nawet z nią spałam , miałyśmy być 48h ale mocz wyszedł źle wiec trzeba było zostać jeszcze jeden dzień dłużej, mocz był źle pobrany i musieli ją cewnikować żeby zadna bakteria sie juz nie dostał, teraz przez 4 dni bierzemy osłonowe, ale jak sie okazało, mała miała zdrowe gardło i nie było żadnego zaczerwienienia
a mała była w szpitalu zupełnie zdrowa
a tak jestem wściekła na ta pediatrę że wysłała nas do tego szpitala jak małej nic nie było 😠 😠
ale juz jesteśmy w domku i nawet zaliczyłyśmy 15min. spacerek 🙂
nigdy więcej do szpitala
mała je juz tylko z butli zrezygnowałam z cyca, bo obie sie męczyłyśmy, ona 2 godz. ssała i tak zjadła 90ml. mleka wiec cały czas była głodna teraz zje nawet 120ml. i wiem ze jest najedzona 🙂 mała wazy 3860 🙂 nie tak mało i strasznie szybko rośnie wzdłuż nosi śpioch na 3-6mc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus no wlasnie ja sie nie sexilam juz od 1,5tyg zeby zobaczyc co sie bedzie dziac no i bez zmian a od dzis to plamienie 😠 a wizyte u ginka mam w polowie kwietnia dopiero!!! ech kurde wkurza mnie to choc niby polog moze trwac 8tyg a czasem nawet i dluzej. Ale zapach jest ok czyli pewnie wszystko jest ok chyba ze to przez wakum i kleszcze i ten krwotok to wszystko dluzej trwa juz sama nie wiem 😞
Co do pasow to Maly jak narazie rewelka 🙂
choc ja go nie musze nosic usypiam i odkladam i spi w kolysce 🙂

Iwiokej co za debil 😞 przeciez Olaf ma normalnie ok 37'C po spaniu nawet 37,4 i po jedzeniu to samo!!! i to jest normalne!!!
dziecko moze miec do 37,5 a jak jest powyzej to juz jest stan podgaraczkowy a powyzej 38 to juz do lekarza trzeba isc....
Uciekam grac w WII bo Maz wrocil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no tak niestety bywa i juz nic na to nie poradzimy 😞
ja tez sie wkurzalam z ta wysypka bo niby skaza ale nie wyglada na skaze i sami nie wiedza wiec Maly jest na specjalnym mleku i tak pewnie do ukonczenia 3ciego miesiaca a pozniej dostanie butle z mlekiem dla niealergicznych dzieci ijak wyjdzie wysypka no to wtedy wiadomo ze skaza...
I tak to widzisz jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na chwile, padam na pysk, do tego jakas goraczka mne lapie , k... mac. 🥴
anitek tak wyglada przepuklina iu Victora: [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie042.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo Olafkowi tez odstaje ale tyciu tyciu no i tylko wtedy jak placze a tak to plaskie jest to chyba wszystko ok na to wyglada...
Jejkus a Ciebie co lapie? bierz witaminki i marsz do lozka niech sie T. zajmie Victiorkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz w lozku, chlopaki dzis spia razem, maly na butli 🙂)
Tak, lekarz stwierdzil, jak mu to pokazalam palcem i sie zapytalam czy dobrze mi sie zdaje, ze to przepuklina ale tak jak pisalam trafilam na jakiegos oszoloma, po swietach juz bedzie moj normalny lekarz. Z tego co wyczytalam w necie i sie naogladalam to tak wlasnie wyglada i tak sie zachowuje. Nie jest to nic groznego ( o ile nie rosnie), jak nie zniknie samo do roku to sie robi maly zabieg chirurgiczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest dosc powszechne, ta przepuklina, szczegolnie u dzieci z niska waga urodzeniowa, no a Victor to raczej z tych mniejszych byl 🙂)
ok. gasze swiatla ide spac... pewnie i tak bede z przyzwyczajenia budzila sie co dwie godziny i bede lazila do nich zobaczyc czy T. syna nie splaszczyl 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo nie daj sie choróbsku!

Iwiokej 1. zmień lekarkę!!! co za debilka!! 😠
2. Mała super przybrala na wadze!! 😆

Anitek mam takie samo nosideko ale nie miaam odwagi Domi do niego wkadac czy olaf już sam trzyma głowę? bo Domi trochę tak ale jeszcze nie do końca.. i mimo że mam w nosidełku reduktor to jakoś się boję...

tak samo zresztą mam z leżaczkiem bujaczkiem - jakoś mi się wydaje że jej nie jest wygodnie bo pokrzywiona siedzi - jak w foteliku samochodowym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana Maly podnosi glowke i trzymie sobie nawet pol minuty bez problemu 🙂 co do fotelika samochodowego to Maly trzyma glowe prosto ale kregoslup jakis taki w rogal 🤨
a to nosidelko jest naprawde extra no wiesz Olaf w 4tego skonczy 2miesiace wiec takie nosidelko bedzie ok 🙂
ale ja tylko dzis przymierzylam w domku bo dopiero dzis je odebralam z poczty wiec nie mialam okazji chodzic dluzej po domu tylko z pol godziny chcialam wiedziec co sie bedzie dzialo 😉
no i Maly sie rozgladal i wygladal na zadowolonego 🙂
Aaana pochwal sie ile Domi przytyla 🙂

JaiHo trzymaj sie tam Kochana!!!! nie daj sie 😉

Iwiokej cale szczescie masz jeszcze jakis innych lekarzy u siebie bo inaczej to bys polowe roku mogla w szpitalu spedzic 😠
Ja uciekam ogladac film no i dzis tak jak JaiHo wysypiam sie porzadnie a Maz ma nocke z Malym 😉
Buziaki dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi też trzyma główkę przez jakiś czas ale nie non stop i tak mi jakoś dziwnie - jak rogal właśnie - wygląda w leżaczku bujaczku więc tam ją na razie wkładam tylko jak muszę np jak idę do wc a ona nie śpi.... i mam widownię 😉 Domiś no i pies Max też przychodzi bo bardzo towarzyski jest :P

jutro muszę spróbować nosidełko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heejaa 🙂

Deszczowy dzień dzisiaj a wczoraj było tak pięknie!
Byłam na solarium w końcu! No i oczywiście się spaliłam heh, zapomniałam wziąć osłonek na suty i to one się najmocniej zjarały auć, cóż za głupotę trzeba płacić. Jutro znowu idę hehe

Co do mojej d. to krew leci tak jak u Darusi wiec pewnie mamy to samo.
Do lekarza na razie nie idę bo czasu nie mam no i kasa też tu jest problemem. Za tydz idę na wizytę do pediatry, więc 100 potrzebna, następny do Endokrynologa następna stówa a jeszcze za tydzień do gin i tu ponad stówka do tego kasa na bilety i taksówki. Masakra!

Anitek:
CandyMonka jakie krople zamowilas???
SabSimplex. Stąd brałam -> http://www.docsimon.pl/towar/sab-simplex-krople-suspensja-30ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...