Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka ja na chwilke...
Kochane podoba mi sie nowa wersja 🙂 oklaski to akurat juz mnie nie interere bo ktos przestal w koncu je zabierac 😉
stare posty poczytam na pewno jak bedzie chwilka 🙂
Co do karmienia to u nas to samo...Pierwsza polowa butli ok a pozniej prezenie stekanie kopanie itd...
Szczepienie mamy za 2tyg.
Klaudia co do krotstki to to moze byc po szczepieniu ktore Fifi dostal w szpitalu na gruzlice.
p.s. dostalam okres w sobote i to jest jedna wielka TRAGEDIA!!!!!!!
Taki bol i wogole strasznie mocny!!!!! a do tego glowa boli ze pasc idzie 😞
Mam nadzieje ze skonczy sie i na tym zakonczy sie okres pologu bo to juz trwalo 7tyg a do tego od piatku okres!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie tak czytam posty i co sie dzieje z MisiaA z Malelna i Rozyczko i z reszta ktora odezwala sie na chwile 2-3tyg przed porodem i znow o Nas zapomniala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)

fajna ta ulepszona wersja brzuszka i sie nie wiesza przynajmniej 🙂

ej, widze, ze szarpanie i napady histerii przy jedzeniu sa powszechne, u nas sie to zdarza co ktores tam karmienie, ale jest dokladnie jak piszecie. Ja myslalam, ze Victor jakis taki dzikus jest i ma swoje odchyly 😲 🙃 przy jedzeniu. A tak poza tym coraz mniej spi, takie plytkie drzemki sobie ucina tylko, zaczynam odczuwac zmeczenie. a tak poza tym to juz wszyscy poza dzieckiem jestesmy chorzy, mloda wyslalismy na leczenie do matki, a my jakos na zmiane zajmujemy sie soba i synem 🙂 Przy czym dzisiaj podczas porannego ,,czasu taty z synem" tata pil kawe czytajac gazete a syn ogladal w pozycji polsiedzacej wiadomosci BBC, tata dumnie stwierdzil: ZOBACZ!! ON UWIELBIA TV 🙂)! rece mi opadly 🥴 przy czym faktycznie Victor z duzym zainteresowaniem sledzil ekran.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Jestem bo jestem 🙂Fakt faktem nie zaglądam tu często ale...tym razem się udało.
Mój mały Filip też ma na lewym ramieniu czerwone znamię z ropką w środku-pojawiło się wczoraj.Martwi mnie to,ale jeśli twierdzicie że to od pierwszego szczepienia.Można to czymś posmarować?w tym tygodniu idziemy po kolejna szczepionkę.
Pochwalę wam się. 🤪Od 4 dni mały zasypia tuż po kąpieli ok.20 i budzi się dopiero o 4.30.Dzisiaj tatusia zbudził do pracy,ten naszykował mu papu i poszedł.Mamy całą noc przespaną.Do południa jest troszkę zrzędny ale...widocznie coś kosztem czegoś.
Dzisiaj jadę do gina się przebadać-troszkę się boję.Mam jednak nadzieję,że coś zaradzi na mojego cycka.Nadal męczę się z tym zapaleniem piersi.Już chyba wszystko zastosowałam.Od kapusty,przez 2 antybiotyki,okłady zimne i ciepłe,masaże i nadal nic.Mam twardego guza od środka cycka,czerwony obrzęk,potworny ból i kłucie.Oglądały to 2 położne i lekarka-stosowałam się do zaleceń i brak efektów.Jak mój gin mi nic nie zaradzi to cholera będą mi ciąć cycka 🤢trasznie mnie to martwi 🤨
A tak ogólnie to raczej u nas bez większych rewelacji.
Cholera ale tu zmiany nastąpiły na tym "brzuszku"-nie mogę się odnaleźć
Pozdrawiamy serdecznie mamusie i ich pociechy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho też zauważyłam,że mój mały z dużym zainteresowaniem zerka na TV.Zwłaszcza jak pilnuje go dziadek,a ten z zainteresowaniem śledzi skoki Małysza,biegi Kowalczyk i inne sportowe głupoty.dziadek za bardzo się wczuwa co na ekranie a mały to wykorzystuje.A tak właściwie to co na obecną chwilę widzą nasze maluchy i jaki jest to obraz?Nadal rozmyty czy już bardziej wyraźny?I z jakiej odległości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee no właśnie czytałam w neci na temat tej krostki co ma na ramieniu no i to chyba będzie to. A można to czymś smarować albo cos ? Ty Dodi chyba miałaś z tym problem ostatnio nie ?

Niby piszą na tym forum co czytałam że czerwona plamka zostaje na badzo długo i że to normalne i nie ma się czym martwić ale pokazę to pediatrze jak pojde na szczepienie.
Apropo kiedy bylyscie z pociechami na szczepieniu ? Zaraz jak skonczył 6 tyg czy np. poszłyscie w 7 tyg ? Bo nie wiem kiedy mam isć.

Anitka było strasznie bo normalnie sie czułam jakbym pierwszy raz to robiła. W ogole bolało troche i do końca nie wszedł bo czułam jakby mi się rozerwać coś miało. Oczywiscie Moj w niebo wzięty doszedł sobie naszescie poza mną 😁 :P Ogolnie czułam delikatny dyskomfort 😞 Moze i też wielkiej chęci nie miałam dlatego tak :/ Eeee nie wiem w sumie 😞

czas na cycka :P
zaraz wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 Klaudia , ta krostka to szczepionka, Julce juz schodzi ladnie , a byla duza gulka z ropa 😞
lekarz powiedzial zeby w kapieli nie moczyc , to szybciej wyschnie ta krostka, nam niestety zdarzalo sie zamoczyc , bo to bylo nie realne,ale wszystko ladnie schodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

a ja padłam i spałam z małą dwie godzinki, w ogóle czuję sie dziś do d. może to przez to solarium bo zjarałam się na raka i boli eehhh

Klaudia moja też ma jeszcze taką gulkę po szczepieniu w szpitalu ale lekarz mówił mi żeby jej nie ruszać.
Jai_ho napisałam Ci wczoraj o plasterku 🙂 :
jai_ho dziś rano odpadł małej plasterek. Miała go tylko trzy dni ale już pępek jest w środku ;-)))) może nie całkowicie ale jest niebo lepiej. Jutro kupię następny i przykleję go na kilka dni. Myślę, że po tym przepuklina zniknie już do końca 🙂

Także polecam!!!!!! jak uda mi się to później wkleję fotkę jak to u małej teraz wygląda ale jest pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super! a my w srode juz bedziemy we wroclawiu!! Yuupi!! 🙂)))) a ten plasterek to musi lekarz zalozyc czy mozna kupic w aptece i samemu to zrobic? bo nie wiem czy zdaze zlapac jakiegos sensownego pediatre. hmmm....bo tutaj nie zakladaja plasterkow jak juz sie dowiedzialam, albo samo zejdzie albo zabieg. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_Ho podejdź do przychodni i poproś o założenie plasterka pielęgniarki dziecięce.
U mnie zakładają je te co siedzą i dzieci umawiają do lekarza, nie musiałam się umawiać na wizytę..weszłam z biegu ;-)
Pierwszy raz lepiej kogoś poprosić o założenie bo trochę to skomplikowane. Ja już widziałam jak to się robi więc, dzisiaj spróbuję sama :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka dzieki 🙂 a jeszcze jedno pytanie, a ze skora pod tym plasterkiem nic sie nie dzieje, nie odparza sie? a przy kapaniu jak?
Ide zobaczyc gdzie sa jakies przychodnie we wroc (nigdy nie bylam w przychodni 🥴 ) i podzwonie czy u nich mi to zrobia, bo znajac zycie to bede jezdzila jak oszolom od jednej do drugiej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Dziewczyny na ramieniu robi się znak po szczepieniu przeciwko gruźlicy, mi położna od razu powiedziała że z początku nic nie będzie a później będzie się tak mazać dłuższy czas i żeby niczym tego nie smarować i w ogóle to nie zwracać uwagi na tą rankę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...