Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witamy po przerwie 🙂

Wrócilismy ze spacerku. Uff tachać ten wózek na 2 piętro to jakiś dramat :/ Ale czego się nie robi dla Syna. teraz mi tu macha łapkami i lezy sobie. Zobaczymy jak długo 🙂

Proszę Anitka oto link do mojej kiecki. Numerek 236 🙂
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=960253594

Monka co do piosenki to ja mam wybraną Paule z piosenka " Od Dziś " wiem że oklapana ale mi się podoba i jest taka wolna do bujania się po parkiecie 🙂
Chcielismy wymysleć jakiś smieszny taniec cos łaczonego ale nie ma kiedy teraz z Małym tańczyć nie bedziemy przeciez 🙂 🙂

Fifi tez gardzi herbata z kopru a nie wiem jaka inna mu podawac bo na samym mleku biedak jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki dziewczyny,tak tez zrobilam, poszukałam tez troszke w necie i mamusie tez pisały ze głupie polozne im nie kazały czyscic, a potem sie zdarzaja zapalenia i zakarzenia, a nawet zarosniecie tego miejsca i trzeba potem operacyjnie 😞 jejkus dobrze ze sie tym zainteresowałam w odpowiednim czasie, Juz cipuleczka ładnie umyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wieczorkiem 🙂

Mała spała ładnie dzisiaj co dwie godzinki z zegarkiem w ręku ;-) a teraz odstawia przytupki z babcią, ja zaraz idę się wykąpie i zostawiam je w walce ;-)
A no i jakąś godzinkę temu Nadia pierwszy raz się do mnie uśmiechnęła a w sumie śmiała się przez chwilkę aż mi łzy poleciały ze szczęścia, biedna przez te kolki prawie się nie uśmiecha a tu proszę dzisiaj taki zaciesz 🙂
aaa..właśnie mama do mnie krzyczy, że do niej tez się cieszy ;-) hehe

Klaudia piekna ta Twoja sukienka!! Najładniejsza z tych wszystkich! Super wybór.

Miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia sukienka naprawde przesliczna 🙂 jestem ciekawa jak bedziesz wygladac bo na pewno slicznie to bez watpienia 🙂 czekam na focie 🙂
Olafek wlasnie spi Mezus juz do Nas wraca bo go od wczoraj nie bylo i tak oto w weekend swieta 🙂
4dni wolnego ma wiec troszke odpoczne 😉
Siora jutro wraca do PL to tez spokoju bedzie duzo 🙂
ale wiadomo siostrzenica ma 11miechow wiec zywe dziecko a co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka no te Nasze Pociechy coraz bardziej kontaktowe sie robia 🙂

Dodi ciesze sie ze psitka Malej doprowadzona do ładu 🙂
ale fakt nieumycie moze prowadzic do infkecji...Ech te polozne niektore sa dziwne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczornie 🙂
Syn wykapany, spi jak susel, teraz napewno do 24:00, powoli zaczynamy wchodzic w schematy 🙂) samo sie jakos normuje, stwierdzilam, ze nie da rady wprowadzic jakiegos systemu godzinowego w obsludze naszego dziecka i przy naszym stylu zycia 🙂)
Klaudia suknia piekna!! Mam nadzieje, ze produkt bedzie zgodny ze zdjeciem i opisem 🙂) Napatrzylam sie na te sukienki i chyba mi sie slubu zachcialo, ze wzgledu na taka sukienke wlasciwie!! 🙂))
A jutro juz w drugim domu, ciekawe jak victor zniesie taka zmiane miejsca, troche sie boje... 🙂)

spokojnej nocy zyczymy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🙂

My obydwie już po śniadanku choć nie dojedzone lekko, mała już woła o cyca a ja właśnie wrzuciłam chlebek do tostera ;-)

Dzisiaj czekam na kurtkę, którą zamówiłam z allegro ciekawa jestem jak wygląda w realu bo ma śmieszne kolorki, jest zielona w różowe kwiatki hehe :-) a co wiosna przyszła!

Jai_ho i co obdzwoniłaś przychodnie? Miłej podroży tak w ogóle ;-) !!

Buzioooleeee 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Dziekuje Dziewczynki mam nadzieje że rzeczywiście będzie taka jak na fotce 🙂
Oczywiście wkleje fotki jak już przyjdzie do mnie.

Mona ja podałam im wymiary jakie mam teraz. Możliwość zwężenia jest zawsze. Roztyć się nie planuję 🙂 Kobiety piszą na aukcji że były bardzo zodowolone. A uszycie takiej kiecki jak moja to koszt 3000zł. Nie stać mnie ,dlatego chce mieć wymarzoną i taką za 850zł.
Do tego trzeba kupic halkę jeszcze za 60zł, i welon oczywiście. Buty już mam 🙂

U Nas nocka bajkowa 🙂 Pobódka o 2,30 i sen odrazu po cycku no i o 5 i znowu sen 🙂
Oby tak dalej...

no nic okna już umyte, porządek zrobiony, pranie wstawione... teraz jakiś obiad no i moja "ulubiona" czynność prasowanie 😁

do spisanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
JaiHo lecisz samolotem? czy auto?
Iwiokej - psipsiulkę małą 1xdziennie rozchylać wargi i delikatnie wacikiem po bokach - też mi dopiero położna powiedziała a przez 3 tyg była niemyta 😠 a ten serek to pewnie resztki kremu
Anitek, Iwiokej - po rozrobieniu mleka w butli jak długo je trzymacie?
Klaudia sukienka pikna 😁!! A co do ceny ja miałam kiecę używaną za bodajże 500czy600PLN i uważam że była śliczna - cena nieważna ważne żeby kiecka do Ciebie pasowała a ja wolałam zaoszczędzoną $$ wydać na podróż poślubną 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja znow w przelocie :P
Aaana to nie kremik w psitce tylko sluz i dlatego wazne zeby to wymyc...ale Olafik nie ma psitki hehe :P
Co do mleka to musisz przeczytac na opakowaniu. Moje mleko po rozrobieniu jesli dziecko nie pilo jeszcze to moze stac 2godz ale nie w sloncu oczywiscie a jesli dziecko upiło troche to moze stac godzine. A to dlatego ze jak juz sie dziubek zamoczy to tam juz jakies bakterie sie moga dostac i stad godzina.

JaiHo szerokiej drogi zycze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Maly juz sie wierci i musze isc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz kazde mleczko inaczej.

Ech pokrecil sie i spi dalej :P pewnie baczki znow :P
a tak poza tym to taka kupppe dzis uwalil rano ze w szoku bylam :P

Siora dzis wraca do PL wiec od popoludnia spokoj 🙂
Ciekawe jak siostrzenica lot zniecie hehe 😉 bo ostatnio byla be be :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek moja też rano zwaliła taką że nie było wolnego miejsca na pieluszce, a do tego jeszcze sie na to zesiurała i wyglądało to ... 🤢 myślałam że wyleci zaraz wszystko jak będę chciała wyjąć jej tą
pieluchę
a od kilku dni jest tylko jedna kupka rano, a sika tyle, że muszę jej co 3 godziny zmieniać pieluszkę jak się obudzi, bo inaczej pod pachą mokro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie na nan active jest napisane że natychmiast podać.. a moja potrafi jeść nawet 1,5godz...
z kolei położne dawały to samo tyle że w butlach już rozrobione i mówiły że do 12godz!! (to już moim zdaniem przesada!)
satam się postępować droworozsądkowo i jak już smoka miała w buzi to na 1 karmienie czyli max 1,5godz a jak nie dotknęła a już rozrobiłam to o ile miałąm falstart i zrobiłam szybciej to ok 2godz ale przeciaż jak się gdzieś wychodzi i bierze rozrobione mleko ze sobą to nawet kilka godzin jest w butli ... ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana na pewno nie no 12stu godzin!!! przesada normalnie!!!
Oczywiscie ze lepiej odrazu podac a to ze Domi je 1,5godz spokojnie nie martw sie tym mleczkiem. Ja Olafikowi tez podaje po godzinie czasem i jest ok 🙂
Iwiokej ja pieluche zmieniam co karmienie czyli co 2godz 🙂
a dzis rano jak otwarlam pieluche z kupa Olaf zaczal sikac no i zostalam oblana :P
ale podobno chlopcy siusiaja wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja nigdy nie biore rozrobionogo mleka z soba...
Tylko butelki z woda ciepla w torbie termicznej i mleko osobno a ostatnio nawet biore termos z ciepla woda butelki i mleko i przygotowuje swieze jedzonko 🙂 na pewno smakuje lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem że tak lepiej jak osobno mleko w proszku a osobno H20 ale dopiero wczoraj nabyłam pojemniczek do mleka no i jak już muszę ją karmić w terenie to jest to w .. lesie więc im szybciej (zimno) i bardziej gotowe tym lepiej bo nawet usiąść nie ma gdzie i robię wszystko na stojąco 😜


mąż dzisiaj już w domu - boże jaki on biedny cały obolały tylko leżeć może przez 2 tyg!! a później kule a z kolan wystają mu 2 butle i dreny krwią 😞((((( - no to teraz mam 2 dzieci a od jutra jeszcze psa - chyba zwariuję 🙃 - musze kupić body max!! albo kofeinę w dożylnych zastrzykach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak z małą idę na spacer to po karmieniu i nie muszę jej dokarmiać w terenie, a jak juz gdzieś wychodzimy to też staram się ja najpierw nakarmić, a mleko to zawsze przygotowuję prze karmieniem, butla jest w podgrzewaczu i jak tylko sie obudzi to robię mleczko z ciepłą wodą i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...