Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)
siedze zawinieta w koc, paracetamol poszedl w ruch+ jakies inne wynalazki do tego cytryna z herbata ( doslownie 🙂) ) no i mysle, ze po takiej dawce uderzeniowej do wieczora powinnam sie pozbierac.
Wcale sie nie wyspalam, maly tesknil za cycem, wiec bylo mi jeszcze gorzej bo dodatkowo musialam latac przez cala chalupe, zreszta wygladalo to tak, ze T. chrapal a Victor nad nim czuwal :laugh: teraz sie smieje, ale w nocy wqrwiona na max bylam gdy zobaczylam dziecko oplute po pachy w mokrej pizamie 😠 od strony tylko to samo. tak wiec bieganie, przebieranie, awantura i tak zeszlo, ze wszystkiego spalam 3 godz. Super! 😉 popoludniu dzis sie wszyscy wynosza na szczescie to pewnie sie przekimamy z synkiem na spokojnie 🙂).

Pogoda u mnie do bani, leje i wieje. Wrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam 🙂
ja tez mialam sie wyspac no i w sumie pospalam troszke ale budzilam sie jak Maly sie krecil i stekal...
Pogoda super 🙂
zaraz sie zbieramy na zakupy i pozniej domek posprzatac bo dzis goscie 🙂
CandyMonka mi tez krew leci a jak w lusterka patrzylam to nie mam nic na wierzchu ale mysle ze to wlasnie krew leci z hemoroidow ktore moga byc w srodku.
Co do kropli to nie chce Cie zmartwic ale wlasnie te ze slonikiem to sa podrobki niemieckich kropli podobno nie dzialaja tak jak nalezy 😞
Oryginalne krople kosztuja w PL 35-40zł a te ze slonikiem to sa czeskiej lub austriackiej produkcji i niestety jest to jakis miszmasz 😞
Tu masz linka jak wygladaja niemieckie
http://shop.ebay.pl/i.html?_nkw=sab+simplex

Choc ja tak sobie mysle ze przeciez gdyby tak kupic espumisan polski i dawac 15kropli do kazdego jedzenia a nie 10-20kropli na dobe to tez by byl taki sam efekt.
A takich kropli nie da sie przedawkowac bo one wogole nie wchlaniaja sie z jelit i sa wydalane w 100% z oragnizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 dzieki 🙂 😘
Co do kropli, to ja mam polski Bobotic ( na bazie simethiconú) i sie super sprawdzaja, coprawda maly rzadko ma problem z brzuchem, ale jak juz go bardzo gniecie to daje mu krople, po co ma sie meczyc. I dawkowanie jest 4x8kropli na dobe. ja podaje tylko w razie potrzeby i 8 kropli to max, najczesciej 6 i bardzo szybko sa efekty. ☺️ :laugh: tak wiec polecam te kropelki. w smaku sa nibymalinowe, ja podaje na smoczku i jeszcze daje sie nabierac 🙂) inaczej pluje, jak wszystkim co nie jest mlekiem.
dzisiaj robilam mu test czy pije wode. Nie pije! po 5ciu lykach zalapal, ze to nie mleko i strajk 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

u nas noc srednia..
kurde jakies zaziebienie mnie bierze, nos zawalony, i nie wiem czy moge cos wziąć jak karmię piersią.. Jaiho a Ty wzięłaś paracetamol i karmisz piersią czy chwilowo butlą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus karmie piersia, butla tylko ,,dopycham" 🙂). paracetamol jest ok. nawet jak sie karmi.

Victor tez sie przemieszcza a do tego sie odkrywa, tak dlugo pcha lapkami koldre az zejdzie do poziomu jego pasa, a co sie natrudzi, nagada, nasteka przy tym 🙃 .

u mnie juz wszyscy poszli a my z synkiem robimy sobie dzisiaj dzien pizamowy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, Julcia tak samo wedrowniczka mała, zawsze lezy w kąciku 🙂 przytulona do sciany 🙂 hi hi


A ja wlasnie wrócilam od fryzjera, i nawet sie umalowałam 🙂musze sie pochwalic, bo zaczynam wreszcie czuc sie na nowo jak kobieta 🙂 bziaki weekendowe [img size=229]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC02089a.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka u Nas porzadki 🙂 jeszcze tylko lazienki do umycia :P
a tak wogole to dostalam okres...i to juz ten prawidlowy tak mysle!!!
Musialam wziasc 2nurofeny bo myslalam ze umre z bolu 😞

Dodi slicznie wygladasz no i wloski masz extra wlasnie chce takie pasemka :P ale zapuszczam narazie i dopiero zrobie w PL bo tutaj juz zaden fryzjer mnie nie zobaczy...

Aaana Olafik tez wedrowiec :P wlasnie poprawiam go juz chyba 10ty raz i znow wedruje 😉
raczkami sie odpycha...
Kupilam mu z fisherprice takiego grajacego konika morskiego i slychac jakby ocean i taka muzyczka leci sobie spokojna 🙂 wiecie jak slucha 🤪 a spokoj jest ze ho ho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takiego 🙂
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pcat=buocean&pid=43203


w PL tez sa 🙂
http://www.nokaut.pl/szukaj/fisher-price-konik-morski.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troche sie boje tego wedrowania bo raz młoda była rozkopana i miała nózke zwisajaca miedzy szczebelkami, innym razem walnęła głowa o szczebelki tak ze az sie obudziłam - moge załozyc oslonke z materiału ale mam shize ze jak sciśnie w to twarz to sie udusi wiec już wole zeby miała guza na głowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana u Nas Olafik spi na klacie (czasem) bo ostatnio rzadziej sie to zdarza dlatego iz zasypia i go odkladam odrazu ale mam dla Ciebie rade...Jesli chcesz sie pozbyc tych potowek to mozesz dziecko wykapac w krochamlu ( ale tu musisz byc pewna ze to potowki) no i ja pozniej wyczailam ze lepiej klasc dziecko na pieluszce. Mam kilka flanelowych bo sa milsze niz tetra i klade na sobie i dopiero wtedy Olafka na siebie...Bo przynajmniej kladzie buzke na pieluszce ktora jest wyprana w jego plynie i do tego wyprasowana + nie ma stycznosci z moja skora...
Naprawde dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana a moze to tradzik niemowlecy??? bo on jest wlasnie tylko i wylacznie na buzi i szyjce...nigdzie indziej nie ma krostek...a na ten tradzik nic sie nie daje on sam schodzi do 3ciego miesiaca i jest niegrozny...
Bo gdyby to bylo od potu to mysle ze mialaby tez na brzusiu itd... no ale zobacz jak bedzie z ta pielucha flanelowa...naprawde pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf tez mial we wloskach...no ale juz nie ma 🙂
choc my dajemy to mleko dla alergikow i nie wiem czy to cos ma wspolnego...
Oki doki ja uciekam bo goscie beda za godzine a ja siedze w dresach i jeszcze lazienki trzeba umyc :P
Buziaki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...