Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HEJ LUTOWCE 🙃

ANITEK PYTAŁAŚ O MAŁĄLENE 🙂

PISAŁA DO MNIE MAILA ALE TO TEZ DŁUŻSZY CZAS. WYSŁAŁA MI FOTKI MAŁEGO I PISAŁA ŻE SIĘ ODEZWIE I JAKOS DO TEJ PORY CISZA. PEWNIE JEST ZAJĘTA MAŁYM WIELKIM SZCZĘŚCIEM. 🙂 JAK TYLKO SIĘ COŚ DOWIEM TO WAM DAM ZNAC. NAWET TERAZ DO NIEJ NAPISZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Titinka bidulko 3maj się dzielnie!
Anitek super Olaf - chybawysoki z niego chłopak!
Bób - qurcze czy Młody ma PERUKĘ?? 😉 ma suuuuper włosy - jak dorosły!!!

a Moja zasnęła o 19,30 i wstała dopiero teraz!! 🤪 to było po tym jak babcia jej pilnowała - musiała ją nieżle wymęczyć!! 🤪

zdziwiłam się dzisiaj troszq jak mama [przyniosła swoje stare księgi o wychowaniu wg których mnie chowała - tam zalecają wprowadzanie soków np, marchwiowego od 2mca!! 🤪 no i ja tak jadłam....aż dziwne że żyję !! hehehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana mierzylismy Olafka dzis i wyszlo 66cm ale wiadomo ze nie jestesmy w stanie go zmierzyc dobrze musialabym lekarza o to zapytac.

co do soczkow itd to ja jak mialam 3miesiace bylam juz na pelnym menu 😁 obiadki zupki deserki...bo nie chcialam pic mleka (mialam skaze wiec mleko tez bylo specjalne niedobre)
i tez zyje 🙂
ja wprowadze pojedyncze dania w polowie maja gdzies tak.
Tzn pytalam i najlepiej zaczac wlasnie np. jablko lub marchewka i dopiero pozniej bardziej kombinowane dania. Ciekawa jestem czy wtedy Olafik tez bedzie chcial jesc co 2godz jak teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa mialam pisac Olaf dzis na kolacje zjadl 175ml mleka!!! ja wymiekam hehe 😉 i ja w sumie kimalam na kanapie od 21-30 i obudzilam sie przed 24ta bo Maly plakal pytam Meza co on tak placze a on ze nie wie bo dopiero co wypil 135mleka wiec mowie moze glodny i zrobilam mu 60tke no i wypil z tego jeszcze 40stek i zasnal mi na rekach...biedny sie nawkurzal a sie okazalo ze poprostu byl niedojedzony zarlok jeden 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wyspalam i wlasnie sciaglam kolejna serie Sexu w wielkim miescie 😁 plytka wlasnie nagrana wiec zasiadam przed tv z piwkiem w reku 😁 jest 2-15 w nocy a co tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób
szczerze życzy Aga z rodzinką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeejj

Anitek wysłałam Ci adres 🙂 przepraszam, że wczoraj tak zniknęłam ale wiadomo jak chciałam popisać to małej akurat w tym czasie na przytupy się zebrało ;-)
Titinka kurcze to nie żle się załatwiłaś! Biedna, oby szybko się wszystko wyleczyło!
Bób super fota. A Michaś wiedzę długie włoski ma, podobnie jak moja Nadinka ;-)

Ja niewyspana! Ciśnienie 90/60 , umieram! A tu święta szykować trzeba :-/ ehh..

Miłego dnia!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/8d9f84ff/1eghc-10i-1_qstxd3xyib.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/8d9f84ff.jpg[/IMG][/URL]
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§______///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta Wielkanocne,
przesyłamy koszyk
pełen świątecznych
życzeń wielkanocnych
wplecionych pomiędzy
wiosenne kwiaty,
lukrowane babki,
kolorowe pisanki,
cukrowe baranki i bazie


Anita z Mezem i Synkiem Olafkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej no troszke lipa z tym wysylaniem fotek ale mysle ze to tez przez to ze tam jest darmowy hosting i mniej miejsca tutaj zajmuje 🙂 dlatego wlasnie tak to jest zrobione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy!


życzy wszystkim Dodi,

p.s chciałam dodac jakiegos kurczaczka ale sie nie da 😞

wesolego jajeczka wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny 🙂 wiem że niektóre z Was próbowały pieluszek z biedronki (dada) i nie koniecznie byłyście zadowolone 😞(że sztywne np 😞) ale rozmiar 3 różni się znacząco od 2, są bardziej miękkie i mają elastyczne zapięcia, naprawdę super 🙂 🙂 🙂
o głowę biją pampersy, przez które Misiek osrywał sobie plecy do pach
NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób ja nadal ich używam ale tych mini, bo są większe od 2 pampers i już mi nie przeszkadza, że są sztywniejsze, ale i szersze przez co bioderka lepiej się kształtują, ale dzięki, na pewno skorzystamy 🙂
o słoneczko wychodzi, może jutro będzie ładna pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wieczorowo, sluchajcie macie jakies rady na kolkę u dzidzi, od 3 dni mała mi placze po 2-3 godziny non stop, po kapaniu zaczyna i konczy około 24 lub 1 w nocy, nie ma mnie nawet na brzuszku bo nie daje rady, jestem wykonczona i bezradna, masujemy jej brzuszek,robimy okłady z cieplych pieluszek ,dajemy kropelki , nosimy na rekach, spiewamy , tanczymy z nia i nic CAŁY CZAS PLACZ ale taki jakby ktos ją rozdzierał poprostu, JA płacze razem z nia, mam juz załamanie nerwowe ,chodze i rycze nosn stop, nawet mam czarne mysli bo nie daje sobie z nia rady, POMÓZCIE mi jesli maxie jakies rady.Narazie odstwiam wszystkie przetwory mleczne i mleko, moze sie poprawi, a w dodatku mała ma coraz wiecej krostek na buzi,mysłałam ze to potówki, ale to chyba jednak nie to 😞 ide we wtorek do lekarza. pozdrawiam mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko Kochana nie chce Cie zalamywac ale niestety na kolki nie ma zlotego srodka 😞 moja siora robila i dawala doslownie wszystko i niestety...
Dzis Olafik tez strasznie stekal i sie prezyl od wieczora 😞 i dopiero teraz zasnal biedny 😞
nie plakal duzo tylko troszeczke ale sama juz ryczalam z nim 😞
choc ten placz to tylko tak troszke ale moge sie domyslic co czujesz biedna...
Jedyne co jeszcze mozesz zrobic to wlaczyc suszarke i przez body i spioszki nagrzewac brzusia i masowac zgodnie ze wskazowkami zegara! pamietaj zeby nie w przeciwa strone!
to rowniez powinno troszke pomoc...cieplo rozgrzewa wiadomo no i dzwiek suszarki uspakaja...wierz mi sama wyprobowalam i naprawde nie raz suszarka mi dupke uratowala 😉
ale uwazaj zeby powietrze nie bylo za gorace albo suszarka za blisko zeby nie poparzyc!
Mam nadzieje ze to chociaz troszke pomoze!!! i sprobuj naprawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej umieszczam drugi raz post, wcześniej pisałam na ogólnym forum.
Witam
Od wczoraj mam gorączkę, zaczęło się "śmiesznie" bo od dreszczy i temperatury 35,5. Późnym wieczorem było 37 potem 38 a teraz mam 39,5! Czuję się tragicznie!
Biorę Panadol ale nic nie działa, nie mam Ibupemu, najgorsze jest to że nie mam auta i nie mogę podjechać do apteki.
Znacie jakieś domowe sposoby na obniżenie temperatury?? Oprócz zimnych okładów.
Proszę o pomoc!

Dziewczyny pomocy !!

DODI
dobrze, że odstawiłaś mleko i jego przetwory! Twoja mała ma pewnie to samo co moja. Nie można Ci jeść też jajek, masła, makaronów, czerwonego mięsa jedynie kura i indyk, roślin strączkowych, chleb tylko na zakwasie ( do zwykłych dodawane jest mleko w prożku!), lepiej tez unikaj smażonego moja mi płakała po frytkach. Oto co ja jem:
chleb na zakwasie
dżemy: truskawkowy i z czarnej porzeczki
ziemniaki
marchewkę gotowana (mrożona)
buraki (szukaj tych bez octu albo sama zetrzyj)
szynkę z Indyka
sok malinowy i truskawkowy do herbaty
truskawki mrożone
herbata : wszystkie owocowe, rumianek, koper włoski, herbatka laktacyjna
To wszystko! wiem masakra!
Ty możesz jeść jeszcze ryż, u mnie opada ze względu na moja pupę (zatwardzenie)
A no i można jeść różne rodzaje kaszy a dzisiaj będę próbować zupy rybnej.
Naprawdę współczuję Wam tych kolek, wiem jaka to męczarnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...