Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny
dizęki za słowa otuchy ale nie ma mnie co żałować właściwie na dobre mi to wyszło bo jak mam tyle na głowie to jestem super zorganizowana i nawet przedświąteczne porzątki zaczęłam :P
a dla mam niekarmiących piersią a padających na twarz ze zmęczenia polecam Body Max - dla mnie rewelacja działa jak amfa 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana tylko się nie uzależnij :P
bób super, że wróciłaś na swoje ;-)

kurde mała śpi a ja zamiast zabrać się za porządki do w necie siedzę, jak napalona 13stka ! ha
a potem narzekam, że syf w domu ..nie noo ruszam te moje 4 litery.. Boże jak mi się nie chce!

buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
ja juz od 8smej nie spi :P Mezus zajal sie Olafkiem a ja spalam smacznie 🙂 i sie wyspalam na maxa 😁
Aaana bodymax powiadasz 😁 kurcze skusze sie hehe 😉
Bob fajnie ze wrocilas 🙂
CandyMonka co do tych faldek to z ciekawosci jeszcze zapytalam szwagra brata (pediatre) i mowi ze to nie do konca prawda i nie zawsze nierownosc faldek swiadczy o problemach z bioderkami wiec naprawde sie nie denerwuj 🙂
aaaaaa i zapomnialam daj mi Kochana swoj adres to Ci przesle sabsimplex bo ja kupilam 2butelki a na Olafka dziala najlepiej espumisan 🙂 wiec Ci przesle za free oczywiscie 🙂 a ja mam te oryginalne niemieckie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejkus jak slicznie dzisiaj 🙂 Mezus teraz spi Olafik tez a ja siedze z dupka 😜
nie zabieram sie za nic bo zaczne sie krzatac to pewnie Maly sie obudzi jak zawsze :P czekam az Maz wstanie 🙂
Tak sie zastanawiam czy to mozliwe zeby Olafkowi zaczynaly zabki wyrastac...od 3dni slini sie strasznie i pakuje raczki do buzi i tak jakby sobie tarł dziasla nimi...
choc podobno zabki moga wyrastac nawet 2miesiace wiec przypadaloby ze mialby jakis zabek ok 4tego miesiaca ale sama nie wiem czy to mozliwe? 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przebierania nie dalo rady inaczej 😉

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/7483ba43/p1000552.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/7483ba43.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

u Nas wczorajsze popoludnie rewelacyjnie, Maluda spal a jak nie spał to sobie spokojnie leżał 🙂 Mama zdąrzyła zrobić sałatkę i sledziki 🙂
Rewelacja !
Dzisiaj od rana spokoj 🙂 Wylądowałam u Mamy dziś a jutro jedziemy do rodzinki zawieść zaproszenia na ślub 🙂

Monka - jaki mialaś syropek dla Nadii ? Bo waham sie co kupić.
Bo ten Panadol jest od 3 mc ale Anitka pisała żeby może mniej ciut go podać.

Anitka powiedz jak tu fotke wkleić ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
a my sobie dziś pospałyśmy do 14 bo już byłam wykończona i musiałam odespać
małą jak wczoraj zasnęła o północy to obudziła się dopiero o 5 później o 9 i nie spała do 11 jak zasnęła o 11 to spałyśmy do 14 🙂
więc teraz mogę powiedzieć że się wyspałam, gorzej z mężem , ale będą święta to pozwolę i jemu się wyspać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja tez dalam panadol predzej zanim Maly skonczyl 2miechy bo ten co ja tu kupilam jest od 2miesiaca ale zamiast 2,5ml dalam 2ml 🙂
co do fotki to musisz wejsc tutaj
http://fotoo.pl/TU i wgrac fotke i tam Ci wyskocza kody to musisz skopiowac kod BBC i wkleic w tym okienku co piszesz posta.
ale skopiuj sama za pomoca myszki bo tam niby raz sie klika i kopiuje ale niestety nie kopiuje do konca wiec lepiej sama skopiuj i wklej i bedzie cacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Olafik nasz kochany ladnie spi dzisiaj aby je i spi i tak juz od 10tej rana 🙂 cala chate posprzatalismy i sobie siedzimy 🙂
ja pije piwko hehe 😉
glodna jestem ale sama nie wiem co by tu zjesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj znów spokojnie 🙂 życie jest piękne bez kolek!

Anitek jejku kochana jesteś! Byłabym Ci bardzo wdzięczna za te kropelki, oddam Ci pieniążki napisz tylko mi w mailu jak je wysłać ;-) wiem, że niezręcznie je brać ale Ty przecież tez ich nie dostałaś za darmo. Jak możesz to wyślij mi mailem swojego maila to podam Ci mój adres ;-) [email protected] Dziękuję. oklask!
A i fotki Olafka super! Wiesz może ile on ma długości? Olafek jest chyba cięższy od Nadii ale widzę, że nóżki ma szczuplejsze. Wysoki chłopczyna musi z niego być ;-)

Klaudia ja mam ten Panadol dla dzieci od 3msc ale zrobiłam tak jak pisała Anitek i podałam mniejsza dawkę, do butelki dołączony jest aplikator i tam najmniejsza ilość to 0,5mli ją właśnie podałam i podziałało. Tyle, że moja miała słabiutką tą temperaturkę bo "tylko" 37,5.

iwiokej super, że się wyspałaś ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka juz Ci sle maila 🙂
a pieniazkow nie chce zadnych wariacie jeden!!!
ale niestety wysle dopiero po swietach bo poczta zamknieta az do wtorku 😞
mam nadzieje ze pomoga Nadii 🙂
co do wagi to tydzien temu wazyl 6kg a wzrostu nie mam pojecia ile ma ale nosi spiochy od 3-6miesiecy bo te na 3miesiace sa mu za male juz od jakis 2-3tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.Witam wszystkich pewnie już w nastroju świątecznym.Ja niestety nie mam takiego nastroju i wcale a wcale nie cieszą mnie te święta.W ogóle już jestem znudzona i zmęczona bólem jakiego doświadczam od samego porodu.Jak kiedyś wam pisałam miałam zapalenie piersi i nie mogłam sobie z nim poradzić stosując okłady z kapusty,zażywając 2 antybiotyki,masaże itp.Byłam na konsultacji z lekarką,która stwierdziła,że wszystko co stosuję jest dobre tylko potrzeba czasu a zapalenie samo minie(to było ponad 2 tygodnie temu)-niestety.W poniedziałek byłam u mojego gina i okazało się,że dostałam skierowanie do chirurga.W środę obejrzał to chirurg,który wierzył,że uda się nakłuć moją pierś i wyciągnąć zaległą ropę,ale po USG okazało się,że to zbyt gęste i się nie uda.Dostałam skierowanie do szpitala MSWiA i tam miałam zrobione cięcie cycka.Miałam do wyboru albo znieczulenie dożylne i zostaję w szpitalu(a na to nie byłam przygotowana i mój Filip,który został pod opieką babci też nie)albo znieczulenie tlenkiem cynku cięcie i do domu.Wybrałam to drugie choć lekarz ostrzegał mnie ,że będzie boleć-i...bolało potwornie.Najgorzej jak wracało całkowite czucie.Teraz mam znowu antybiotyk,założony sączek i opatrunek.Każdego dnia jeżdżę na zmianę.Pierś mi rwie ale wierzę,że wreszcie wszystko wróci do normy.Jakby tego było mało znowu pojawił się pokarm-a już nie karmię i muszę się go teraz pozbywać tak aby nie zalegał.
Dziewczynki proszę UWAŻAJCIE na swoje piersi-nie przeziębiajcie,uważajcie aby ich nie zawiało,odciągajcie pokarm systematycznie bądź przystawiajcie dzieciaczki do całkowitego opróżnienia.
Ja popadłam w błędne koło gdy mały jeszcze jadł-wciąż wisiał przy cycu bo było mu mało,odciągałam laktatorem bo było miejsce gdzie nie opróżniał i automatycznie produkowało się go więcej.W pewnym momencie nie nadążyłam z odciąganiem.I tak się stało jak się stało-cierpię!!!
UWAŻAJCIE DLA WASZEGO DOBRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki,które karmicie piersią może potrzebujecie kropelek wit.K? mam zostało mi całe 3/4buteleczki z datą wazności do sierpnia.Kupione za 29.95 zl ,ale nie chcę pieniędzy,wystarczy jedynie drobny koszt wysyłki.Szkoda,żeby się zmarnowały.Gdyby któraś potrzebowała to piszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka przykro mi bardzo 😞 biedna Ty niezle sie nacierpialas 😞
ale dla Twojej informacji sciaganie pokarmu do samego konca powoduje ze produkuje sie go wiecej jak sie chcesz pozbyc pokarmu tzn przestac karmic piersia zaleca sie sciaganie do polowy i wtedy coraz mniej sie produkuje i w koncu zanika.
ja mialam wlasnie ten problem bo nie karmilam piersia wogole a cyce mialam jak pamela...
Trzymaj sie tam dzielnie!!!
a no wlasnie MyCloud przypomnialas mi 🙂 ja tez mam cale opakowanie witK bo karmie butla wiec moge oddac w dobre rece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...